263 Shares 5199 views

Korzeń Hermitage, region Kursk: jak dostać się z Kurska, Woroneża i Biełgorod

Jednym z głównych miejsc dla wiernych chrześcijan nie tylko Zolotukhinsky okręgowego, a wielu innych regionach Rosji są rodzime pustyni. Źródła historyczne – zapisy i informacje Chronicles – sugerują, że klasztor był jednym z pierwszych pojawił się na ziemi rosyjskiej.

Przegląd

Korzeń Hermitage, gdzie zdjęcie zostanie wykazane poniżej, jest powszechnie znany. To miejsce jest niesamowite łączy dziewiczych struktur przyrodniczych i architektonicznych. Już przy wejściu do wolności, można zobaczyć piękno świętego klasztoru. Korzeń Hermitage (Województwo Kursk) znajduje się wśród gęstego lasu. Kościół krzyże złote migoczące światło. Białe kamienne sklepienia kościołów klasztornych gzymsy schodzić w dół do rzeki. Dalej jest święte źródło.

obecne realia

Teraz głównej Hermitage (Województwo Kursk) posiada cztery aktywne kościoły. Jednak tylko w kościele Narodzenia z Blessed Virgin Mary parafianie idą do pracy. procesja religijna stała się już tradycyjne dla wszystkich chrześcijan. Na nim co roku gromadzą wielu pielgrzymów z całego świata. Podczas procesji ikona została przeniesiona do klasztoru pod Kurskiem. W chwili obecnej na imprezę przez specjalny lot z USA wydał oryginalną ikonę Matki Bożej „The Omen”.

informacje historyczne. Powstanie i rozwój

Klasztor jest miejscem pozyskiwania cudownym obrazem NMP. To się nazywa „Omen”. Bezpośrednio do miasta i sprawiedliwe korzenia pustyni powstało z powodu tego sanktuarium. Klasztor został założony na rozkaz cara Fiodora Iwanowicza pod koniec XVI wieku. Stał się jednym z pierwszych miejsc świętych w tym regionie.

lokalizacja

Korzeń Hermitage (Województwo Kursk) znajduje się na Tuskvar rzeki – a raczej na jej prawym brzegu. Jest około trzydziestu kilometrów od miasta w kierunku północnym. Z daleka widać krzyże złote, które wznoszą się ponad wierzchołkami drzew leśnych Korenskaya. Sklepienia klasztoru zejść do rzeki i kościoła malowniczej nakladeznoy Source.

Zjawisko ikoną

Pod koniec XIII wieku na miejscu, gdzie później utworzona osada były gęste lasy. Nie przyciąga licznych miłośników polowań. Odwiedził także mieszkańcom Rylsk. Jeden dzień, jeden myśliwy, który pochodził z tej okolicy, spacery po lesie. Widział planszę i podniósł ją. To była cudowna ikona. W miejscu, w którym został znaleziony, zdobył źródło. Hunter umieścić ikonę wewnątrz wydrążonego drzewa. Potem następuje jego towarzyszy. Jakiś czas później, drewniana kaplica została zbudowana na tym miejscu. Ta strona jest dla zbawienia dusz nie została wybrana przypadkowo. Wspaniałe zjawisko wskazał na skraju gęstych lasach. Ponad siedemset lat nie przerwać modlitwę.

Rozpoczęcie budowy

Budowa klasztoru rozpoczęła się kilka lat temu. W początkowej fazie jest to postępuje bardzo trudne. Opat Efimov został pierwszym opatem tego miejsca. Zanim został księdzem w mieście Rylsk.

Falsdmitry interwencja i ruina

Były trudne i burzliwe czasy. W Moskwie, Rosja stale atakowany Tatarów krymskich. Grozili całą południową rosyjskie wsie. Na początku XVII wieku, wiele miast zostały przechwycone przez żołnierzy oszusta, który ustawił się jako syn Ioanna Groznogo. Osiadł w Putivl i przygotowanie kampanii wojskowej przeciwko Moskwie. W celu przyciągnięcia ludzi do ich strony, zażądał, aby doprowadzić cudowną ikonę do siebie. mieszkańcy Kursk ze łzami w oczach towarzyszy kapliczkę. Wiele z nich odprowadził ją do Putivl. Fałsz Dmitry spotkał ikonę z odpowiednimi honorami. Po zdobyciu kapitału zostało ono przeniesione do królewskich komnat. W przypadku braku ikony po prostu zbudowany głównej Hermitage zniszczone Tatarów krymskich.

Odbudowa po zniszczeniach

Na początku XVII wieku korzenia Hermitage (region Kursk) przebudowany powoli. Został zbudowany świątynię pw Narodzenia NMP, który został konsekrowany w 1618 roku. W tym samym czasie, klasztor wrócił cudowną ikonę. Również powrócił do sanktuarium, a kto mieszka w Moskwie w „trudnych czasach”. Po oszust został wyrzucony, gdy była u księcia Dmitriya Pozharskogo.

dalsze funkcjonowanie

Dekady później, Kursk i klasztor zostały zniszczone przez polskich najeźdźców. Kilka lat później miasto zostało zaatakowane przez Tatarów krymskich. Jednakże głównym pustyni pozostała nienaruszona. Na początku XVIII wieku, powstała społeczność klasztorną. Dwa lata później, dwupiętrowy kamienny kościół Narodzenia NMP został zbudowany zamiast starego drewnianego kościoła. W imię świętego Antoniego i Teodozjusza Peczora została poświęcona kaplica dolnym kościele. Po kilku latach w klasztorze zostały zbudowane Holy Gates. Nad nimi znajduje się kościół i dwa trony.

Udany okres budowy

Na początku XVIII wieku w miejscu pojawienia się ikoną Kościoła wzniesiono „Życiodajna Wiosna”. Po kilku dekadach, sanktuarium usamodzielniła Znamensky klasztor. Wypełnij formularz pustynie nabytych do końca stulecia. Braterski i komórka opata były po obu stronach bramy. Klasztor znajduje się na lewo od Vsehsvyatskkaya kościoła. Za nim były dwa hotelu dziedziniec. Ponadto, nie było ogrodu w klasztorze. Święty klasztor zostały przyznane ziemi i młyn w służbie cesarza Pawła I.

ustanowienie archimandryta

W XIX wieku w klasztorze jest jednym z najwyższych urzędników religijnych zostało ustalone. Kiedy ieromonahe Palladium zakończyła budowę kościoła Wszystkich Świętych. Został on konsekrowany kilka lat później. Ten człowiek stał się pierwszym archimandryta świętym miejscem schronienia. Późniejsze spotkania były budowane z kamienia w klasztorze. Zaczęli od górnej powierzchni klasztornym iw dół do „życiodajnego Wiosna” dolnym kościele. Sklepienia organicznie pasuje do zespołu świątyni. Jednocześnie wszelkiego rodzaju udogodnienia zostały stworzone dla pielgrzymów. Ze wszystkich dziedzin i etapów można było zobaczyć na środku kościoła. Także tam był wyraźnie słyszalny zobowiązać się go naprawiać. Obecnie te łuki przywrócone w tej formie.

Kolejne etapy budowy

W połowie XIX wieku, kościół jest zniszczony. W jego miejsce jest umieścić nowy kościół zaprojektowany przez utalentowanego architekta KA Ton. Więc ona zbudowana katedra Narodzenia NMP. Sylvester Miedwiediew życie jest ściśle związana z historią klasztoru. Był jednym z najwybitniejszych pedagogów z przeszłości. Sylvester Miedwiediew kilka lat w monashestvoval okopowych Ermitażu. On wniósł znaczący wkład w rozwój druku. Osoba ta będzie również stać się jednym z najsłynniejszych bibliografii narodowej. W katedrze Narodzenia NMP zainstalowano ikonostasu. Jest on jednym z głównych dzieł rzemieślników Trójcy braterstwa regionie Kursk.

Miejsce podczas wojny sanktuarium

Podczas ikonę niepokojów społecznych, która jest najczęściej przechowywane w Znamenskoye klasztor został przeniesiony do Kurska. Jest transportowane do Biełgorod, Rostów nad Donem, Taganrogu, Noworosyjsk i Ekaterinodar. W 20, ikona na łodzi wyjechał do Konstantynopola. Następna była wysłana do Grecji i Serbii. W czasie II wojny światowej ikona została przeniesiona do Monachium, a następnie w Stanach Zjednoczonych. Jest ona przechowywana w specjalnie ułożone na jej miejscu – Nowy root Ermitażu.

Korenskaya Fair

Jego pierwsza oficjalna wzmianka została zarejestrowana na początku XVIII wieku. Jednocześnie tradycja klasztoru przypisuje go do 1618 roku. Okres ten był początkiem wypraw krzyżowych. Tworzenie targi związane ze wzrostem liczby parafian głównej Hermitage. Do połowy XVIII wieku organizacja imprezy należał do klasztoru Znaku. Później został przeniesiony do Skarbu Państwa. Według rządowych aktów państwowych, Kursk Korenskaya Fair był jednym z najważniejszych takich imprez. Pod względem znaczenia było to, wraz z Irbitsky i Makary. Odwiedź targi poszukiwanych do dużej liczby osób. Tutaj można spotkać rolników, pasad i handlowych ludzi, różnych rzemieślników i rzemieślników. Na targach można kupić wiele rodzajów towarów. Impreza Korenskaya przyniósł dochód w dolarach wiele milionów. Na targach był powszechnie znany nie tylko w całym imperium rosyjskiego, ale także daleko poza jej granicami. W tym czasie, dzięki tej imprezie Kursk zasłynął jako południowym wjeździe do handlu kraju. Pod koniec XVIII wieku na rozkaz cesarzowej imprezy otrzymał statusu narodowego. W przyszłości skala wzrosła do międzynarodową. W drugiej połowie stulecia przepływów pieniężnych działalności osiągnęła siedem milionów. W tym czasie był to fantastyczny suma.

Korzeń Hermitage (obszar Kursk). Adres optymalnych dojazdu

Klasztor znajduje się w miejscowości Svoboda Zolotukhinsky District. Prawie wszyscy mieszkańcy są świadomi świętego klasztoru. Jednak nie każdy obywatel miejski wie dokładnie, gdzie głównej Hermitage (Województwo Kursk). Jak dostać się z Kurskiem? Jest to konieczne, aby przesunąć w kierunku północnej części miasta. Długość dookoła trzydzieści kilometrów. Obecnie klasztor zyskuje popularność. Wielu parafian z pobliskich miast przyciąga Korzeń Hermitage (Województwo Kursk). Jak dojechać z Woroneża obok. Początkowo trzeba dostać się do Kurska. Można to zrobić pociągiem i samochodem. Poniżej znajduje się dostać do autostrady M2. Po Fatież, tuż przed miastem, istnieją różne wskaźniki. Jest to wariacja na temat Root Hermitage, Zolotukhino i Woroneżu. Od niego należy jechać następne pięćdziesiąt kilometrów. Wielu pielgrzymów każdego roku zainteresowane procesji religijnych, jak również głównej Hermitage (Województwo Kursk). Jak dostać się z Biełgorod? Pielgrzymki do klasztoru na specjalnym autobusem. Aby się do niego dostać, znajdziesz go w Biełgorod. Zbierając grupę przechodzi wcześnie rano w pobliżu kościoła Georgiya Pobedonostsa, który znajduje się na ulicy Korolenko.