316 Shares 4021 views

Odwiedź najgorsze przejażdżki

Gdy dźwięki, wyrażenie „najgorsze konna,” wiele osób kojarzy ona z High Roller coaster ride, gdzie z dużą prędkością do pokonania najbardziej gwałtownych załamań. I nie jest to zaskakujące, ponieważ te same wzgórza i służył jako prototyp wszystkich kolejnych skrajnych obiektów, które pozwalają w pełni poczuć adrenalinę we krwi i spędzić niezapomniany weekend. Początkowo, zjeżdżalnie i podobne najgorsze przejażdżki naszej planety powstały tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak ze względu na fakt, że ich popularność rośnie w niewiarygodnym tempie, oni szybko rozprzestrzeniła się na całym świecie, aby podbić Europę, niektóre kraje Azji i Rosji.


Najgorsze przejażdżki świata jest teraz na czele wieża „Stratosfera”, który opiera się w Las Vegas. Kompleks ten oferuje pokoje hotelowe, restauracje i kasyno, a na samym szczycie jego założycieli zbudowali Real Park ekstremalne. Na jego terenie można zauważyć trzy najstraszliwszą atrakcji: wieża swobodnego spadku, karuzela „szaleństwo” i przyczepa «X» Krzyk. I w zależności od tego, który wybierzesz – możesz być pewny, że skrajny atrakcją jest mnożona w niewiarygodnym wysokości wieży, która dociera do ponad trzystu metrów.

Wśród wyżej wymienionych atrakcji najbardziej interesujący i popularny jest uważany za wieża swobodnego spadania. W NIEWIARYGODNEJ pasażerów wysokość wagonu wzrasta z prędkością 75 kilometrów na godzinę, a następnie z potworny przyspieszenie jest obniżona. Ciesz się widok na miasto, niestety, przy tej prędkości jest niemożliwe, ale aby uzyskać ogromną ilość adrenaliny i przeżyć prawdziwy napęd na wysokości może ktoś kto klamry pasów bezpieczeństwa do siedziby tej atrakcji.

Karuzela zwany „Madness” czy „Insanity” został niedawno wybudowany, ale jego popularność osiągnęła globalne proporcje i podjęła godne miejsce w kategorii „Najbardziej przerażające atrakcyjne”. W rzeczywistości, ta konstrukcja nie różni się od zwykłej karuzeli, jednak należy mieć świadomość, że muszą być obracane z dużą prędkością na wysokości 350 metrów. Centrum przyciągania wyświetlane na zewnątrz dachu na 20 metrów i wszyscy pasażerowie są w swoich kabinach, twarzą w dół.

Trailer «X-Krzyk» nie jest tak popularne jak w poprzednich dwóch przejazdów, ale jego krytycy twierdzą, że najstraszniejsze w „stratosferze”. Jak widać, atrakcje rozrywkowe, które dają swoim gościom emocji i adrenaliny, już daleko od roller coaster. Jednak wśród tych ostatnich można znaleźć bardzo złowieszczy i zamienia utwór, który będzie w stanie pokonać tylko najbardziej silnej woli odwiedzających.

Najgorsze w serii slajdów jeździ dość dobrze znane. Jeden z nich – „Kingdom Ka”, znajduje się w stanie New Jersey. Jego wysokość wynosi 139 metrów, a wskaźnik ten do tej pory najwyższa na świecie. Wózek jeździć ten porusza się z prędkością ponad 200 km / h, podczas pokonywania najbardziej drastycznych i nieoczekiwane wzloty i upadki. Jest to sztuczny tor rozpoznał większość jazdy, więc jeździć na wałku coaster przychodzą tutaj turyści z całego świata.