360 Shares 6213 views

Centrum rekreacji „Nasza łąka” (Naberezhnye Chelny): opis, usługi, adres

Naberezhnye Chelny – piękne miasto położone w Republice Tatarstanu. Charakteryzuje się umiarkowanym klimatem kontynentalnym, długie zimy i krótkie lata. Miasto stoi na brzegu rzeki Kama, jest otoczony przez piękne lasy i zagajniki. Tutaj, wspaniałe widoki, dużo malowniczych miejscach i rekreacji na świeżym powietrzu duże zapotrzebowanie wśród obywateli. Dlatego co roku pojawia się coraz więcej różnych ośrodków turystycznych, gdzie ludzie mogą wygodnie odpocząć i spędzają weekendy.


и описание которой представлены ниже. W tym artykule skupimy się na rekreacyjnym „Nasza Polana” w Naberezhnye Chelny, zdjęcie i opis, które zostały przedstawione poniżej. To miejsce jest Borovetskom lasy i jest bardzo popularny wśród mieszkańców miasta i odwiedzających.

Opis schroniska

„Nasza Polana” to miejsce na relaks miłośników tej rosyjskiej łaźni i pięknej przyrody. Znajduje się on w ekologicznie czystej okolicy, nad brzegiem rzeki Kama, w otoczeniu lasów sosnowych. Instytucja skupia się na rodzinie i wypoczynku korporacyjnej, oprócz podstawy, można spędzić wakacje lub spotkanie rodzinne. zapewnia to małe domki, altanki wyposażone czternaście, piętnaście kąpieli, kawiarnia, sala bankietowa do czterdziestu ludzi. есть остекленные беседки с круглосуточным освещением, мебелью и печью-барбекю для отдыха в холодное время года. Ponadto w centrum rekreacji „Nasz Glade” (Naberezhnye Chelny) jest przeszklona altana z oświetleniem non-stop, meble i piec-grill na relaks w zimnych porach roku.

umieszczenie

„Nasza Polana” zaprasza na relaks na swoim terytorium wszystkich chętnych. Tu można zatrzymać w ciągu dnia lub przenocować. Goście złożyć w przytulnych domków, z których każdy jest niezabudowana kąpiel. Jest to dwupiętrowy drewniana konstrukcja, przeznaczona do ośmiu lub dziesięciu ludzi, domy murowane na 10, 12 i 15 osób, mini-hotel z pokojami dwuosobowymi.

) есть все необходимое для комфортного времяпровождения: мягкая мебель, телевизор, холодильник, массажное кресло, душ, туалет. Każdy dom w centrum rekreacji „Nasz Glade” (Naberezhnye Chelny) ma wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu: meble, TV, lodówka, fotel do masażu, prysznic i toaletę. Każdy domek jest umieszczony wokół własnej altanka z grillem.

Sprawdź w pensjonatach jest przeprowadzane przy 12 po południu, wymeldowanie o godzinie 14.00.

„Nasza Polana” chętnie przyjmuje gości z dziećmi i zwierzętami.

catering

) могут свободно пользоваться мангалами и оборудованными мини-кухнями для самостоятельного приготовления пищи. Goście rekreacji „Nasza Polana” (Naberezhnye Chelny) mogą swobodnie korzystać z grilla i wyposażone aneksy kuchenne na samodzielne przygotowywanie posiłków. Również, jeśli chcesz, możesz mieć smaczny posiłek w restauracji u podstawy, lub kupować niezbędne produkty żywnościowe w miejscowym sklepie.

Cafe rekreacyjny przeznaczony jest do czterdziestu miejsc. Zapewnia europejskiego menu i dania z grilla profesjonalnego kucharza.

usługi

предоставляет своим гостям следующие услуги: Ośrodek Wypoczynkowy „Nasza Polana” w Naberezhnye Chelny zapewnia gościom z następujących usług:

– bezpłatny parking;

– internet bezprzewodowy;

– restauracja i bar;

– sauny;

– basen;

– hydromasażem;

– wewnątrz i na zewnątrz altanka i taras;

– plac zabaw dla dzieci;

– wynajem rury;

– Wypożyczalnia sprzętu sportowego;

– codzienne sprzątanie;

– sklepów.

Spotkania i imprezy

„Nasza Polana” uczyni wszelkie szczególne wydarzenie niezapomnianym. Tutaj można zorganizować bankiet, organizuje wakacje dla dzieci, organizowanie rejestracji małżeństwa, lub po prostu zrelaksować się z całą rodziną. sala bankietowa pozwoli Tobie i Twoim gościom cieszyć relaksujący wypoczynek w przyrodzie i wyśmienitej kuchni, z dala od zgiełku i gwaru.

lokalizacja

улица Полянская, 3 (Боровецкий лес). Ośrodek Wypoczynkowy "Nasza Polana" Adres: Naberezhnye Chelny, ulica Polyanskaya, 3 (Borovetsky las).

Firma posiada własną stronę internetową, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat swojej pracy, a także kontakty do komunikacji.

koszt

Centrum rekreacji posiada na swoim terytorium wiele domów w różnych kategoriach cenowych.

Koszt za godzinę pobytu w domu z kąpieli już od trzystu rubli w dni powszednie i od czterystu rubli weekend. Maksymalny koszt zakwaterowania 1200 i 1300 rubli za godzinę w dni powszednie i weekendy, odpowiednio. Jeśli chcesz wynająć domek na jeden dzień, najtańszym rozwiązaniem jest szacowana na 4900 rubli, a najdroższe na 13 tysięcy rubli.

Ponieważ cena altanie, nie godzinowa zapłacić od 100 do 500 rubli.

Akceptujemy tylko gotówkę.

Promocje i rabaty

Baza turystyczny przewodnik kocha swoich klientów i często organizuje dla swoich różnych działań. Na przykład:

– działanie „3 + 1” (na łaźni zamówienie na trzy godziny godziny otrzymać GIFT);

– „Urodziny” (na dziesięć dni przed i po znaczącej daty urodzin Dziesięć procent rabatu dostępny);

– „Night of Lovers” (na kilka nocy w domu z sauną na 1500 rubli).

Dowiedzieć się o warunkach, a także o aktualnych promocjach na administratora rekreacji na numer telefonu podany na stronie internetowej firmy.

wniosek

Jeśli jesteś zmęczony zakurzonym mieście i pomyśleć, gdzie spędzić wakacje w ciszy i spokoju, a następnie odwiedzić centrum rekreacji „Nasza Glade” (Naberezhnye Chelny). ее работе говорят о том, что здесь вы хорошо и душевно проведете время в уединении с природой и на некоторое время забудете обо всех заботах и делах. Opinie o swojej pracy mówią, że tu jesteś i psychicznie dobrze spędzić czas w samotności z naturą i na chwilę zapomnieć o wszystkich troskach i sprawami.

Obliczach Izba Kremla
528 shares 9325 views
Zoo w Chabarowsku: opis
896 shares 8580 views