251 Shares 4421 views

Te różne koty. Zachowanie kotów: osobowość, komunikacja z innymi zwierzętami i ludźmi

Wszyscy ludzie odważyli się stać panami nowego zwierzaka, trzeba przygotować się do różnych przejawów jego charakteru. dwór koty są w tym względzie. Zachowanie kotów wykazać swoją niezależność i dumę. Wolą żyć na ulicy, jeśli czują, że dom nie jest im się podoba. Właściciel zwierzęcia wymaga cierpliwości i nerwy ze stali, aby zrozumieć kota i jej charakter.

sterylizacja kotów

Większość właścicieli czworonożnych boją się, że po zabiegu zmienić zachowanie kota dużo. Ich wątpliwości mogą zrozumieć, że ich zwierzę będzie zakłócać naturalne hormony. Wszystkie zmiany odbywają się indywidualnie, więc nikt z góry nie można nic konkretnego powiedzieć oddzielnie podjęte zwierzęcia.

Jakie powody skłoniły do uciekania się do sterylizacji? Każdy właściciel ich właścicielem, ale są zjednoczeni, że koty są bardzo głośne i domagają się parzeniem się kilka razy w roku. Takie zachowanie kotów domowych na nerwy wszyscy mieszkańcy domu.

Leki i środki folk często nie są w stanie uspokoić pragnienie czworonożnych piękności. Sterylizacja w tym przypadku – jedyny niezawodny sposób, aby pomóc zachować zdrowie i życie kota.

Sterylizacja kotów. Zachowanie przed i po

zachowanie zwierząt po sterylizacji zależy od rodzaju zabiegu. Nakładanie się z jajowodów do ochrony wszystkich narządów układu rozrodczego nie wpłynie na wyświetlanie kocich instynktów, ale ona nigdy nie mogła rodzić.

Po usunięciu wszystkich narządów układu rozrodczego po odzyskaniu zwierzę będzie regularnie przestać patrzeć na parze z okrzyków towarzyszących. życie zwierzę będzie spokój i mierzone bez powodowania pierwotne instynkty.

Zachowanie Abyssinian koty

Abisyński – bardzo piękny rasy kotów o krótkiej sierści. Mają atrakcyjny wygląd i zabawny charakter. Ta druga część zakładu w Europie.

Jakie są z nim zgodne, abisyński kot? Zachowanie kotów charakteryzujących zabawy, pokazują swoje uczucia i czułości właściciela. Zwierzęta mają pewną dumę, ale można się nudzić podczas długiej nieobecności ludzi. Widziany niezwykły głos zwierzęcia, który przypomina dźwięk dzwonu.

Komunikacja między kotem

Koty domowe żyją szczęśliwie i bez krewnych. Mogą być przyjaciółmi ze sobą i wspólnie spędzać czas, ale to kończy się szybko. Zwierzęta potrzebują partnera tylko do tworzenia potomstwa i dbać o niego.

Koty opracowali hierarchię: miejsce na odpoczynek i posiłki są domem pierwszej kolejności. Są zwierzę przyzwyczaja się niemal natychmiast i zaczyna rozważać jego własności. Ten obszar będzie chroniony od wszelkich ingerencji z zewnątrz.

Obszar wokół pierwszego nie jest tak ważne dla kotów. To może przyjść krewnych, ale zwierzęta próbują wzajemnie się ignorować. Okres festiwale w koty towarzyszą okrzyki i znakowanie terytorium silnym zapachu moczu. Właściciele zmuszeni są znosić takie wybryki swojego zwierzaka. Zwierzę z kolei przyjdzie walczyć z rywalami na możliwość festiwali z kotem.

W przypadku, gdy nowy zwierzę przyniósł do domu krewnego pierwszego rzędu, właściciel postara się pozbyć przeciwnika. On sprawi, że każdy gość, aby pokazać, że nie jest zadowolony. Te ostatnie mogą wspinać tylko wyższy, ukryć się i obserwować sytuację.

W przypadku, gdy dwa koty umieścić w pomieszczeniu, zarówno dla kogoś innego, zaczynają ją badają, nieświadomy siebie. Po zakończeniu tego zadania, mogą wzbudzić zainteresowanie jego sąsiada. W niektórych przypadkach, każdy kot bierze polubiłem to miejsce, a ich zachowanie będzie pokazać, że jest jeden.

Koty i inne zwierzęta

Co myślą o innych zwierząt kota? Zachowanie kotów jest zredukowana do tego, co uważają inni lub zdobycz lub prześladowcę. Tylko towarzyski zapach mogą nieść zwierzęcia do jednej kategorii lub innego. Zwierzęta żyjące w naturalnych warunkach, to jest w stanie przeprowadzić znacznie szybciej i dokładniej.

koty wiejskie nie zwracają uwagi do drobiu i dużych zwierząt (świnie, krowy, kozy), wiedząc, że nie są one drapieżnikami. Z niektórymi z nich zwierzę może nawet zaprzyjaźnić. W zimie, koty są często wygrzać się w stodole.

Młode kocięta z powodu zwiększonego ciekawostkę można uznać krewni papugi i chomiki. Będą doskonale żyć i grać razem tak długo, jak kot nie obudzić instynkt myśliwski. Jednak nie zawsze przyjaźń jest skończona.

Zachowanie kotów przeciwko psom można powiedzieć, że nie zawsze jest tak samo. Zazwyczaj współistnienie tych zwierząt w jednym miejscu odbywa się bez konfliktów. Jednak czasami jest to walka między sąsiadami.

Incydent ma miejsce, w tym z winy właścicieli psów, które pit je bezpańskie koty. Jeśli tego nie zrobi, to zwierzęta będą żyć w zgodzie pod jednym dachem. W większości przypadków, pies rzucił się w pościg za uciekającym kotem, tylko Floor It, bez powodowania szkód.

Człowiek i kotów

Cat – wolność miłujących zwierzę, ona nie mieszka w grupie, wolą samotność. W warunkach naturalnych nie mogą unikać kontaktu z innymi, a odnosi się to również do zamieszkania przez ludzi. Niektóre ciekawostki na temat relacji między ludźmi: kot

  • Nietypowe zachowanie może być spowodowane złym działaniem i strachu przed karą.
  • Możliwość agresywnie i stale prosić o coś smacznego od właściciela.
  • Z biegiem czasu zwyczaj zapożyczony od właściciela.
  • Kot jest w stanie dyktować swoje warunki. Na przykład, nie jeść żywność rzucony na podłogę, a nie w jej misce.

Jak kot wybiera swoje miejsce

Wszystkie koty – miłośnicy spać. W tym stanie, spędzają około ⅔ wszelkiego życia. czas trwania snu zależy od wieku, pory roku, dobre samopoczucie i pożądania seksualnego. Badając zachowanie kotów, można zauważyć, że już kociąt i starszych zwierząt śpi.

Podczas snu zwierzę może poruszać się aktywnie, powodem tego zjawiska nie jest znana.

To miejsce na odpoczynek starannie wybrany i może ulec zmianie w przyszłości. Co jest ważne to dla kota? Zachowanie kotów opiera się na instynkcie. Główną z nich – samozachowawczy. Miejsce do spania powinien mieć dobry widok na pet czuć się bezpiecznie.

Istnieje szereg zasad stosowanych przez kota:

  • Czworakach właściciel. Kot jak i mistrzem łóżko, ale eksperci nie zalecają, aby umożliwić zwierzę spać z mężczyzną ze względów higienicznych.
  • Ciemne narożniki i elewacja czuć się bezpiecznie.
  • grzejniki i nagrzewnice. Koty uwielbiają ciepłe.
  • Skrzynki i innych pojemników.