697 Shares 2587 views

Przemyć SV12 ustny: skład, działanie, opinie

Nieświeży oddech – to problem, który może stanąć każdy i niespodziewanie. Przyczyną może być chorób organów wewnętrznych, jak również rozmnażanie bakterii. W pierwszym przypadku to pomoże lekarzowi w drugim ratunkowy płukania SV12. To nie tylko odświeża oddech, ale także ma działanie antybakteryjne i antyseptyczne, zapobiega rozwojowi próchnicy, działa na przyczynę choroby.

Skład za pomocą doustnych

Płukania SV12 zawiera następujące substancje czynne: dwuwodnego octanu cynkowego, który usuwa nieprzyjemny zapach, chlorheksydynę własnościach antyseptycznych, fluorek sodu, ochrona zębów przed próchnicą. środki drugorzędne w kompozycji są: woda, gliceryna, alkohol, sorbit, fluorek sodu, olej rycynowy, kwas cytrynowy, zapach.

Ciecz pokosu w butelce polietylenowej 250 ml. Ta ilość wystarcza na dwadzieścia pięć „zilch”, to znaczy jeden dawce około 10 ml leku.

SV12 – specjalna opatentowana formuła, która jest dla jednej użytku odświeża oddech przez dwanaście godzin. To natychmiast staje się skuteczne. Ma lekki zapach mentolu i mięty. Zawiera 0,05% fluorku sodu.

Wpływ leku

Płukania SV12 różni się od innych podobnych preparatów interakcji dwóch głównych elementów składowych. Ten octan cynku, dioctan chlorheksydyny. Tych dwunastu godzin zobojętniono emisję lotnych gazów siarkowych w jakikolwiek sposób. Rzeczywiście, często stają się przyczyną nieprzyjemnych zapachów w jamie ustnej. Połączone działanie tych substancji czynnych jest kilka razy skuteczniejsze niż stosowanie każdego składnika oddzielnie.

Chlorheksydyny w elementach układowych ma wystarczająco niskim stężeniu, a zatem nie powoduje brązowienie szkliwa i zabija przydatnych mikroflory błony śluzowej jamy ustnej. On również nie niszczy naturalną biocenozę. Składnik niszczy cząsteczki zewnętrznej powłoki siarki. Przyczynia się to do dalszej pracy z tą substancją seroobrazuyuschim cynku. Ma unikalne właściwości do wejść w ścisły związek z błonami śluzowymi jamy ustnej, emalii do zębów i na powierzchni języka, a tym samym zapewniając długotrwałe wyniki dla dwunastu godzin.

octan cynku jest najwygodniejsze wzór cynku do zwalczania lotne związki siarki, które są złe pachnące substancje powstające w wyniku rozkładu pozostałości spożywczych w jamie ustnej. Ta przestrzeń między zębami, w rejonie dziąsłowych kieszeni, powierzchnia języka.

fluorek sodu w produkcie wzmacnia szkliwo na zębach i zapobiega powstawaniu próchnicy. Płukanie SV12 jest idealnym uzupełnieniem do past do zębów zawierających fluor.

Dawkowanie i sposób podawania

Środki nieprzyjemny zapach niweczy efekt lotnych związków siarki. Płukaczy SV12 usta działa natychmiastowo i odświeża oddech przez dwanaście godzin.

Korzystanie z butelek z automatycznego dozowania, który jest czerwony przycisk należy postępować w następujący sposób:

  • Pokrycie strzelać z nabłyszczacza.
  • Zdjąć pierścień zabezpieczający.
  • Fiolka była nachylona pod kątem 45 stopni doustnego.
  • Nacisnąć czerwony przycisk, który powinien utrzymać się tak długo, jak butelka z roztworem nie przestanie płynąć. Oznacza automatycznie wysyła w dawce 10 ml.

Wyciskane ciecz należy przepłukać usta przez 30 sekund. Następnie należy go wypluć. Nie można połknąć roztwór środka.

Płyn do płukania ust i rozładowywana w butelkach bez dozownika. Jego zastosowanie obejmuje następujące etapy:

  • Zdejmij pokrywę i zdjąć pierścień ochronny ustalający.
  • Wlać do środków pomiarowych do pokrywy do poziomu 10 ml.
  • Wypłukać usta i wypluć płyn odświeżający go. Nie połykać.

SV12 być stosowany w godzinach porannych w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej przez dwanaście godzin. Środki niezbędne do przetworzenia usta przez 30-60 sekund, a następnie należy go wypluć. Rozwiązaniem nie mogą zostać połknięte. Może być stosowany dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Data terminu ważności pokazany na okładce fiolki. Nie można użyć narzędzia po tej dacie. Przechowywać produkt powinien mieć temperaturę od 5 do 25 stopni.

Wskazania i przeciwwskazania

Ma dużą wydajność i długi czas SV12 odświeża jamy ustnej. nabłyszczacza nie może być stosowane, jeżeli jest nadwrażliwość na co najmniej jednym ze składników w składzie produktu. To jest zrezygnować z korzystania z funduszy dla dzieci poniżej czternastu lat.

SV12 jest przeznaczony do zapobiegania chorób zębów. nabłyszczacza może być stosowany w okresie ciąży i laktacji, ale po konsultacji z lekarzem. Preparat zawiera 1,7% alkoholu, która znika po 17 minutach. można uzyskać za kierownicą samochodu po tym czasie.

koszt

Cena płynu do płukania ust SV12 jest około 600-850 rubli. To ma wpływ na handlu margines warunkach. Produkt sprzedawany jest w aptekach. Ponadto, można go kupić w wielu supermarketach Internecie. Dostawcą jest firma ZSA CV „Protek”. Producent – szwajcarska firma Unumedic AB SE.

Płukanie SV12: Opinie

Ten produkt jest skupionych wokół niego wiele pozytywnych opinii. Pośredniczy on w ogóle na różne sposoby. Dla niektórych to pomaga pozbyć się nieświeżego oddechu przez dwanaście godzin, a ktoś kończy swoje działanie po 6-8 godzinach. Mówi się, że ta różnica zależy od składu śliny, która jest inna dla każdej osoby. Oznacza to nie tylko leczy, ale również borykają się z resztkami jedzenia, które nie mogą być usunięte z powodu higieny zębów czyszczenia. Ludzie mówili, że lek jest dobrze łagodzi stany zapalne z dziąseł i wzmacnia zęby. Ma silny aromat miętowy, jest ekonomiczny i ma wygodny pakiet. Przez długi czas odświeża oddech.

Wśród braków użytkownicy zgłaszają lekkie pieczenie na policzkach, kwaśny smak w ustach po użyciu odżywki i dość wysoką cenę. Mówi się, że regularne stosowanie produktu nie wystarcza nawet na miesiąc. Obecność fluorku sodu uniemożliwia ciągłej eksploatacji, ponieważ substancja jest trujący, a leki z jej zawartością tylko od czasu do czasu mogą być wykorzystane.

Płukanie SV12 – jest jedynym środkiem do tej pory, że eliminuje nieświeży oddech przez długi okres. W tej chwili, lek nie ma odpowiednika w skali światowej.