244 Shares 1012 views

Odbudowa zębów przed i po. Narracja wypełnienie

Dziś niemal każdy dba o swój wygląd, który zależy od różnych czynników. Może to wygląda na osobę, to zależy od atrakcyjności i zdrowia zębów? Piękny i zdrowy uśmiech daje nam pewność, tworząc psychiczny komfort i doskonałe samopoczucie. W jaki sposób można to osiągnąć?

Co jest wypełnienie

Ostatnio stało się popularne, taka procedura, jak odbudowy zębów. Przed i po zębach chirurgii wyglądać całkiem inaczej. Nowoczesna stomatologia kosmetyczna pozwala na przywrócenie tkaninę tak, że w przyszłości ludzie nie zawaha się uśmiechać i cieszyć się ich komunikację z innymi ludźmi.

Oczywiście, wielu nie wie, że takie estetycznej odbudowy zębów. Więc jaka jest procedura, a kiedy można go używać?

Odbudowa zębów przednich – jest przywrócenie lub zmiana objętości tkanki. Tak więc nie jest to konstrukcja architektoniczny każdego zęba w wymaganym wykonania. Taka procedura ma inną nazwę – konserwacji dzieł sztuki, ponieważ wymaga twórczego podejścia.

Technika ta powinna przede wszystkim spełniać życzenia pacjenta, który ma na celu zmianę kształtu zębów w pewien sposób, czyniąc je tym samym bardziej sprawne i biały piasek. Warto zauważyć, że artystyczny odbudowa zębów pozwala wyeliminować wszystkie drobne wady, które mogłyby powstać w wyniku rozdrabniania lub innych uszkodzeń tkanek. Ponadto zmiany i kolor szkliwa. On staje się bielsze.

Okleiny i Lumineers to:

Do odbudowy zębów przednich zażywania niedawnego tylko najlepsze materiały o wysokiej jakości, które mogą naśladować naturalną tkankę i nadają pożądany połysk. Rozwiązywać problemy za pomocą licówek. Są w stanie znacznie poprawić nadszarpnięta szkliwa w czasie, jak również tworzyć promienny uśmiech. Jeśli potrzebujesz niewielkiej korekty, częściowe licówki mogą być stosowane w stomatologii estetycznej. W tym przypadku, odbudowa zębów, z których tylko pozytywne opinie płynie trochę inaczej. Na widocznej stronie dentysty ustawia płytę porcelany, które jest w stanie poprawić jego formę.

W niektórych przypadkach wymaga użycia pełnych fornirów. Produkty tego rodzaju są czapka, która pasuje na ząb. Te licówki są przeznaczone nie tylko do poprawienia formy, ale także odgrywa dość istotną rolę w ochronie tkanki przed uszkodzeniem. Należy zauważyć, że estetyczna odbudowa zębów przednich zawiera dalsze wybielanie i szkliwo. Danae procedura odbywa się również za pomocą licówek. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie było pigmentacja wiek szkliwa i liczne uszczelki zmieniła kolor.

Poza fornirów w stomatologii estetycznej użytku LUMINEERS. Produkty te są również przeznaczone do korekcji koloru szkliwa. LUMINEERS są cienkie płyty, z ceramiki, które są połączone z powierzchnią zębów.

Celem procedury

stomatologii kosmetycznej stosuje się coraz bardziej metody, takie jak przywracanie sztuki zębów. Procedura ta pozwala nie tylko zrobić białą emalią, ale również zmienić kształt bez użycia różnych implantów.

Estetyczna odbudowa zębów stosuje się w następujących sytuacjach:

 1. Wiek lub nadmiernego ścierania szkliwa.
 2. Nienaturalne przebarwienia.
 3. W celu wyeliminowania luk i wiersze korekty.
 4. Pęknięcie lub utratę zębów i uraz szczęki.

Szukać pomocy w takich przypadkach lepiej jest doświadczonych specjalistów. Tylko on będzie w stanie ocenić, jaki rodzaj estetycznej odbudowy jest potrzebne: pośredni lub bezpośredni.

metoda bezpośrednia

W tym przypadku, stosuje się następujące materiały do odbudowy zębów: fotopolimerów lub szkła cement jonomerowy, które pozwalają, aby włączyć do kształtu i objętości klienta bezpośrednio w jamie ustnej.

Czas wykonania powinny być rozdzielone między zalet tej metody, która jest tylko jeden dzień. W tym przypadku maksymalna liczba odrestaurowanych zębów – nie więcej niż sześciu, oczywiście, jeśli sytuacja jest standardem. W odniesieniu do terminów, jeden dzień – jest to stosunkowo krótki okres czasu, w którym można uzyskać biały uśmiech. Jednak warto pamiętać, że wszystko jest względne. Odbudowa zęba opuszcza średnio 15 do 60 minut. Dlatego pacjent musi polegać na swojej szybkości i siły. Zwłaszcza jeśli planuje warto uporządkowanie kilku zębów. Jeśli chodzi o wady tej metody: po jakimś czasie, szkliwo może stracić swój kolor i połysk. Dlatego po zabiegu jest konieczne tylko do korzystania z osobistej opieki, które mogą być długotrwały efekt. Należy pamiętać, że nie zawsze wrócić do piękna uśmiechem można artystyczny odbudowa zębów. Przed i po zabiegu, trzeba przejść przez konsultacji z dentystą. Pozwoli to uniknąć pewne niedogodności.

metoda pośrednia

Jest zastosowanie licówek, wyprodukowany w laboratorium. Ta estetyczna odbudowa zębów przednich odbywa się zwykle w kilku etapach:

 1. Przygotowanie. Dentysta musi dokonać pełnej rehabilitacji jamy ustnej.
 2. Produkcja oklein według odlewów.
 3. Instalacja produktu.

Metoda ta korekta jest idealny dla tych, którzy mają dość gładki kształt zębów, i nie pomoże procedur wybielających. W wyniku leczenia, pacjent otrzymuje się doskonałą uśmiechu i doskonale wyrównane szeregi zębów.

Główną wadą tego sposobu jest kruchości struktury. Jeżeli dana osoba prowadzi aktywny tryb życia, czy jakiś sport gdzie urazy nie można wykluczyć, że powinien zrezygnować z tego typu renowacji. Ponadto, eksperci nie zalecają zainstalowanie licówki są te bez żucia zębów, czy jest jakaś wada zgryzu.

Przeciwwskazania

Jak w przypadku każdego zabiegu, odbudowa zębów ma przeciwwskazań. Taka metoda korekcji jest zabronione, jeżeli:

 1. Pacjent jest zainstalowany pobudzający tętno. Problemem jest to, że podczas pracy urządzenia może zakłócić fotopolimerizator częstotliwości impulsów. W efekcie może się zdarzyć zatrzymanie akcji serca.
 2. Pacjent ma alergię na pewne elementy układu klejącego, lub tego samego kompozytu. Jest to bardzo rzadkie. Należy jednak być ostrożnym. Zwłaszcza jeśli się prostą odbudowę zęba. Przed i po zabiegu konieczne jest monitorowanie stanu pacjenta.

Co należy wziąć pod uwagę podczas przeprowadzania renowacji

Przed przystąpieniem do odbudowy zębów, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników, dzięki którym jakość procedury jest zależny.

Przede wszystkim, dentysta musi zwrócić uwagę na przydatność tkanek, a co ważniejsze, aby przywrócić korzeń. Innymi słowy, rentowność ząb check. Warto zauważyć, że nowoczesne systemy klejące pozwalają odtworzyć prawie każdy korzenie. Jednakże, kanał musi więc być dobrze uszczelnione.

odgrywa również ważną rolę i stan tkanek przyzębia. W obecności pewnych chorób przywrócenie jest możliwe tylko po chirurgicznym lub zachowawczym leczenia, które jest często połączone z szynowaniem.

Innym ważnym czynnikiem jest higiena umiejętności pacjentów. Podczas szczotkowania zębów jest nieregularny, skorygowana powierzchnia może szybko stracić swój blask. Jeśli niewystarczająca opieka może pojawić się niemal krawędzi pigmentację.

Innym czynnikiem, który po prostu nie może zwrócić uwagę – to jest właściwy wybór materiałów, które zapewniają dostateczną przyczepność do tkanek zębów, które są w stanie wytrzymać wszelkie obciążenia do żucia, a także posiadać doskonałe właściwości estetyczne.

Kiedy leczenie jest nietypowa lub warunkowe

W niektórych przypadkach po prostu niemożliwe odbudowa zębów. Przed i po zabiegu, lekarz powinien wyjaśnić pacjentowi wszystkie powody. Jednak w praktyce nie ma czegoś takiego jak „leczenie konwencjonalne”. Innymi słowy, lekarz może przeprowadzić renowacji, ale bez gwarancji, a jedynie za pisemną zgodą pacjenta. Leczenie takie prowadzi się:

 1. Jeśli zniszczył ponad połowę zęba. W tej sytuacji eksperci zalecają wzmacniającego parapulparnymi lub vnutrikornevymi wzorów.
 2. Jeżeli wada twarde tkanki znajduje się poniżej linii dziąseł.
 3. metalowy zainstalowany.
 4. Jeżeli boki zębów brakuje. Odbudowa tej grupy jest opóźnione aż do pełnego odzyskania stabilnych okluzji.

Ile konserwacji dzieł sztuki

Dziś wielu dentystów skorzystać z tej usługi jako wypełnienie. Wynik zdjęcie jest naprawdę imponująca. Po tym wszystkim, uśmiech staje się piękna i czysta biel. Oczywiście, wiele osób interesuje się, ile jest przywrócenie artystyczny.

Cena zabiegu zależy od kilku czynników:

 1. Materiał, który jest wykorzystywany do odtworzenia sztuki.
 2. Wstępne leczenie zębów. W niektórych przypadkach leczenie jest konieczne, wypełnianie kanałów, jak również wymianę starych wypełnień.
 3. Metodologia. Na kosztach postępowania wpływa nawet sposób jego realizacji.
 4. Umiejętność przeprowadzenia Estetyczna odbudowa zębów.
 5. klinika stomatologiczna poziom.

Konkludując

Najtańszym przywrócenie artystyczne przeprowadzone z użyciem materiałów fotopolimerowych. Oczywiście, najnowsza generacja materiałów jest znacznie droższe. Pełnego połączenia koszt procedury lekarz może dopiero po dokładnym zbadaniu jamy ustnej klienta. Przy wyborze metody i materiały powinny mieć świadomość, że wysokiej jakości surowiec dziś nie jest tanie. Powiedzmy, że pełne leczenie zębów w złożonym przypadku będzie kosztować pacjenta w przybliżeniu 5000 – 6500 rubli.