204 Shares 4674 views

Cebula rekurencyjne: projektowanie, zalety

Rekurencyjne łuk jest najbardziej popularny wśród znawców broni małokalibrowej. Wypalanie z użyciem produktów z tej kategorii pozwala na osiągnięcie doskonałych wyników, nawet dla początkujących strzelców, nie wspominając doświadczonych myśliwych i profesjonalnych sportowców.

Co to rekurencyjny łuk?

Jaka jest różnica rekurencyjny wzór z bezpośrednim? Przede wszystkim warto zauważyć obecność ramionach, wygiętą w kierunku wskazanym strzałką. Inną cechą wykonuje głębokie cięcie w centralnej części z półką pod spodem instalacji belki.

Wynalazł rekurencyjne łuki mistrzów azjatyckiej. W dawnych czasach, małe ramiona takiego planu zostały wykorzystane głównie kawaleria ponieważ to było wygodne, aby strzelać nad głową konia. W tym czasie rekurencyjny łuk wykonany z kości, drewna i ścięgien.

cechy konstrukcyjne

Najnowsze modele łuków RECURVE składają się z składanej barku i ramienia. Większość produktów są różne skromne wymiary, co przyczynia się do ich łatwego transportu w tej dziedzinie.

Nowoczesne rekurencyjne łuki wykonane są z lekkiego i wytrzymałego jeszcze niezwykle włókna węglowego. Uchwyt może być wykonany z metalu lub drewna.

zalety

Jakie są zalety różnych cebuli rekurencyjnego? Produkty tego planu są szeroko stosowane w sporcie. W szczególności, jest to jedyny rodzaj łuku, który jest dopuszczony do stosowania w olimpiadzie. W organizowaniu dużych imprez na swoich zabytków zadanej, tłoki i pilotów, które przyczyniają się do poprawy dokładności strzelania.

Jedną z głównych zalet dla doświadczonych strzelców, którzy używają łuku refleksyjnego do polowania, służy niska waga. Waga Większość składane konstrukcje tego planu jest nie większa niż 1,5 kg.

Rekurencyjne łuki mają znaczną moc, która sprawia, że możliwe do polowania dość dużą zdobycz, nie wspominając już o małych zwierząt i ptaków. Podczas naciągania cięciwę, ramiona są wygięte w przeciwnym kierunku. Przy prostowaniu ich ramię podwójne przesyłanej energii.

Rekurencyjne łuki nie są jedynie niewielkie, ale również otwierają możliwość dla produktu potężnego, wysokiej jakości zdjęć w najdalszej odległości. Ponadto urządzenia te umożliwiają fotografowanie w przyspieszonym tempie, co zwiększa poziom podniecenia i sprawia, że polowanie bardziej ekscytujące.