386 Shares 4008 views

Głośniki Microlab FC330: opis, zdjęcia i opinie

Założona w 1998 roku firma stworzyła grupę entuzjastów jakość dźwięku Microlab. W ciągu następnych dwóch lat od jej innowacyjnych umiejętności i doświadczenia, jakie zostały uznane przez największych producentów profesjonalnych mówców w dziedzinie wzornictwa na świecie. Wzór modelu, firma cieszył modę i standardy w branży głośników. Microlab jest nadal liderem w innowacyjnym audioproduktoah jakości i wydajności. Czy tani modelu FC330 wysokie standardy firmy?


pierwsze wrażenia

Na stosunkowo niewielkim pudełku z systemem 2.1 Microlab głośników FC330 zaskakująco nieporęczne, wskazujących zdecydowana obrona jego zawartość. Samo opakowanie wygląda nie różni się od innych opakowań nowoczesnych urządzeń elektronicznych.

Po jednej stronie wydrukowanej standardowe informacje w wielu językach, co daje krótki przegląd najważniejszych funkcji Microlab FC330. Na przeciwległym pisał listy zawartości z konkretnym rodzajem wykończenia.

Otwarciu pokrywy, widać, że opakowanie wewnętrzne jest w postaci starego dobrego kartonu komórkowej, używane do transportu jaj. To rozwiązanie jest uzasadnione odstępstwo od normy przemysłu – polistyren. Polistyren traci swoją siłę, jeśli jest uszkodzony, a zarząd nie pęka. Według użytkowników, zastosowany materiał nie jest wystarczająca, ale chroni głośniki, a także, jeśli nie lepsze, niż w przypadku konwencjonalnych materiałów, zwłaszcza ponieważ jest produktem, który jest w 100% nadaje się do recyklingu lub biodegradacji. Instrukcja obsługi znajduje się na górze, tak że z nim można szybko przeczytać.

Po usunięciu wypełniacza można zobaczyć sam FC330, z których każda jest oddzielnie zapakowany w plastikowe i warstwy super miękkiej pianki.

Microlab FC330: przegląd projektu

Zainstalowany i gotowy do użycia głośniki wyglądają świetnie, każdy składnik jest zbiorem srebrnym logo producenta, który świetnie wygląda na tle wykończenia MDF, imitacji drewna. Nic nie obcy. Kolumna jest bardzo praktyczny i przypomina klasycznego domu akustykę, wykonane z drewna. Styl jest przerwany tylko raz zintegrowany regulator głośności ogólnej, która jest również przypomina klasycznego modelu. Panel przedni z trzech głośników są zdejmowane, ale do nich strzelać trochę niewygodne. W stanie otwartym kolumny wyglądają bardziej nowoczesny z polerowanego szyszek wtórnych, ochrona głośników wysokiej częstotliwości i najnowocześniejsze materiały, które mogą być wykorzystane tylko w głośniku zamiast taniego papieru.

Waga całego systemu wynosiła 7,8 kg.

Subwoofer i wzmacniacz

Wytrzymała konstrukcja i wykończenie z drewna, oczywiście odróżnić obudowy subwoofera Microlab FC330. Wzmacniacz przewodów zapewnia moc 56 W (24 2×16 W + W), częstotliwość 35-20 tysięcy. Hz stosunek sygnał / szum 80 dB. Głośnik 5,25 „został zaprojektowany jako podwójny układ magnetyczny stopu magnetycznego, których cechy zapewniają szybki i strukturalną basy nawet przy znacznym liniowo udarem dyfuzora. W produkcji subwoofera jest używana technologia, która wiernie odtwarza basy.

Ogólna jakość wygląd różni subwoofer. Obudowa jest zachowana pod przednią płytą, która zapewnia przemyślany projekt, który pozwala użytkownikowi na wybór pomiędzy wyglądem dwie opcje bez ryzyka utraty w wielkim stylu. Chociaż głośniki z wymiennych paneli nie są rzadkie, te, które dobrze wyglądają w różnych sytuacjach są rzadkie, ponieważ gołe panel zwykle wygląda nieco niechlujny i szorstka, aw niektórych przypadkach po prostu tak dziwne, że jedynym odpowiednim miejscem dla nich polecenia wylogowania gwiazda serii Trek.

Powierzchnie boczne posiadają żadnych ozdób, żadnych akcentów, zapewniając całą swoją przestrzeń spektakularne drewniane wykończenie.

Drzewo jest również obecny na tylnym panelu, który nie jest całkiem w standardzie, który jest miły, t. Aby. Zastosowane materiały są zazwyczaj z niższej klasy, bo kto będzie miał głośniki tak, że mogą one być widoczne z tyłu? Wygląda na to, że producent Microlab czuje nawet tylna część zasługuje na występ w pierwszej klasie. W górnej części znajduje się interfejs (2 wejście i dwa wyjścia RCA), umieszczony na płycie z tworzywa sztucznego spłukiwania powierzchni drewnianej ciała. Tyłu jest widoczny główny zewnętrzny radiator – to jest sprzężone z panelu wejściowego i prądu.

Tutaj nie możemy powiedzieć, że pokrętła regulacji basów i tylnym planie. Mimo że jest to rozsądny pomysł, co zapobiega przypadkowym zmianom ustawień, może być zbyt uciążliwe, jeśli w tej kolumnie znajduje się w zamkniętej przestrzeni (np pod stołem), która jest często w przypadku użytkowników komputerów PC. Przełączniki, urządzenia sterujące i złącza są dobrze oznakowane, wykonywane solidnie i bezpiecznie zainstalowany. Łatwo dostępny moduł z wymiennym bezpiecznikiem znajduje się tuż nad wejściem zasilania. Stabilna pozycja jest wyposażona w cztery miękkie gumowaną które redukują zbędne wibracje.

Wymiary niskotonowy – 205 x 275 x 250 mm.

satelity

Dwudrożne głośniki satelitarne Microlab FC330 wytwarzany z dokładnie taką samą jakość wykonania i dbałość o szczegóły, a także obudowy subwoofera, także na wszystkie boki są wykończone w drewnie. Za każdym adapterze ściennym dostępne, co ogranicza możliwość umieszczenia płaskiej powierzchni. To może być problem dla tych, którzy mają mało miejsca, ale z tyłu materiał o wystarczającej grubości być wiercone do montażu (nie jest to zalecane, ale na pewno możliwość istnieje). Podobnie jak w przypadku amortyzacji subwoofera dolna posiada 4 gumowe nóżki są całkowicie skuteczne działanie tłumiące.

Zestaw zawiera kabel z wtyczką 3,5 mm do połączenia do dowolnego urządzenia o standardowej wydajności słuchawek. Chociaż złote styki wyglądają bardziej imponujące, jakość jest wystarczająco wysoka.

Wymiary satelita – 110,5 x 132,5 x 195 mm.

testowanie

Na instalacji nie trzeba mówić wiele, t. K. wystarczająco satelitarne głośniki podłączone do odpowiednich portów wyjściowych na tylnej obudowy subwoofera do podłączenia 3.5mm wtyczek do odpowiadających im złączy i podłączyć głośnik do wyjścia słuchawkowego jakiegokolwiek istniejącego urządzenia odtwarzającego audio.

Darude. piaskowa

Użytkownicy, którzy testowali Microlab FC330 2008 głośnika słuchać kompozycji, wybrałem go, ponieważ wymaga potężnego basu, a także nasycony wystarczająco wysokie, aby zrobić podstawowe dynamikę jak wypracować pieniądze wydane na nich. Bas reprodukowany bardzo dobrze, ale trochę postrzeganie trudne ze względu na brak reakcji poniżej 50 Hz, podczas gdy większość publiczności nie zauważy tę kroplę, która staje się widoczna, gdy objętość wynosi powyżej 80%. Wysokie częstotliwości są bardzo jasne i precyzyjne, bez znaczącego zniekształcenia przy wysokim poziomie głośności.

Metallica. jeden

Ten utwór kasuje bas i najbardziej średniej wielkości i może być bardzo wymagających głośników, zmuszając je do szybko zmienić częstotliwość. W wyniku bombardowania dźwięku generowanego przez wielu głośników dać bardzo duże zakłócenia przy maksymalnym poziomie głośności. Klienci są bardzo zadowoleni z faktu, że model ten jest w środku zakresu zniekształceń tak niskie, że nie można usłyszeć aż do 90% maksymalnej objętości.

Królowa. Chcę się uwolnić

Utwory takie jak ten, z dużym udziałem syntezatorów i poważnego nadużycia wysokich tonów może naprawdę wyróżnić jakieś usterki w systemie dźwięku, polegająca na braku transmisji dźwięków poprawnie. Prowadzi to do tego, że przy wysokim poziomie głośności, kiedy zaczynają brzmieć bardzo wysokie noty, kompozycja będzie fizycznie bolesne słuchać.

Według opinii użytkowników, HF-range Microlab FC330 utrzymuje bardzo, bardzo dobrze, chociaż jego mocy trochę przytłaczający bas, jeśli nie uciekać się do ręcznej regulacji tonów niskich. Jednak niewielka korekta jest wystarczające dla zrównoważenia całą kompozycję.

Zalety i wady

Microlab FC330 akustyka opinii użytkowników chwalony za swoją wysoką jakość budować, korzystne ceny, doskonały dźwięk, łatwy montaż i doskonałe estetyki. Kontroler skarg lokalizacja powoduje tylko niskie częstotliwości, który znajduje się z tyłu subwoofera.

wniosek

Właściciele są bardzo zadowoleni z atrakcyjnego systemu Microlab FC330, który ma coś do zaoferowania. Budować jakość jest doskonała, a cena (około 35-40 funtów) jest bardzo niska dla takiego jasnego reprodukcji dźwięku. System głośników jest doskonałym przykładem dobrze wykonany produkt, który jest idealny zakup dla studentów, biuro w domu, i innych. Oczywiście, nie jest to najlepsze głośniki na świecie (i nie powinny być tak być), ale są one jednymi z najlepszych, które mogą być £ 50 taniej kupić.