86 Shares 3955 views

Jak zrobić papier dymovuhu: opis procesu

Dziś wielu ludzi interesuje się, jak zrobić papier dymovuhu. Należy natychmiast powiedzieć, że proces ten jest prosty, ale niebezpieczne. Dlatego też, jeżeli można to zrobić bez idei przedmiotu, najlepiej jest do powstrzymania się od jego konstrukcji. Jeśli odważysz się spróbować, to być bardzo ostrożnym i postępuj zgodnie z instrukcjami dokładnie.

Przed dokonaniem dymovuhu papieru, trzeba przygotować wszystkie niezbędne materiały. Do pracy potrzebne są stare gazety, azotan, plastikowa butelka (do nawozów hodowlanych), a także mieszkania dla produktu (można użyć cyny puszka napoju energetycznego). Teraz przystępujemy do producenta do sporządzania roztworu do impregnacji papieru. W tym celu, w jednym litrze wody rozpuszcza się 300 g azotanu amonowego. Substancja ta jest bardzo rozpuszczalna, pojemnik musi być starannie wytrząsa. Ilość roztworu zależy od liczby projektów.

Jeśli powierzchnia cieczy pojawiła pianę, należy go usunąć. Teraz można związać opryskiwacza butelkę i rozpocząć arkusze procedurze nasycania. Jeśli wiesz, jak to zrobić dymovuhu papieru, nie zapomnij, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Spray najlepszą gazetę na ulicy. Powierzchnia, na której arkusze są ułożone, powinny być gładkie i czyste. Kolejny kawałek papieru powinna być nakładana na już przetworzone.

Przed dokonaniem dymovuhu papieru zaopatrzyć się w rękawice, maski i gogle. Ponieważ rozwiązanie może przepływać od krawędzi papieru, poprzedniego konieczności lekko mokre przed pójściem następny arkusz. Gdy wszystkie dokumenty są ułożone i zwilżoną azotanu powinna być przewracane i dać im dobry moczyć. Następnym etapem jest suszenie arkuszy. Aby to zrobić, można po prostu powiesić na drewnianych barów. Należy jednak wziąć pod uwagę istotny fakt, że w każdym przypadku jest to niemożliwe do przeprowadzenia tej procedury w słońcu.

Następnie dowiesz się, w rzeczywistości, jak zrobić dymovuhu z gazety. Ta praca nie potrwa długo. Aby rozpocząć z wszystkich arkuszy zginać kilka razy w środku. Ponadto, każdy element musi być bardzo mocno skręcać pola. Na tym etapie, elementy są zagnieżdżone jeden w drugim, z konieczności zapewnienia, że są one ściskane jak to możliwe.

Po wpakować do ostatecznego walcowanej blachy, można owinąć produkt taśmy. Papier, który będzie wyglądać z końców, trzeba mieć dobry Tuck. W zasadzie, to produkt jest gotowy do użycia, wystarczy wstawić mały knot zapalić. Jeśli chcesz dymovuhu papieru wyglądają ładnie, można wstawić go do puszki. W tym celu, obudowa górna wyciąć. Należy pamiętać, że paczka gazeta musi dobrze przylegać do ścian banków. Jeśli odstęp między nimi pozostaje, to dymovuhu trzeba dodatkowo uszczelnić papier.

Podczas pracy, być bardzo ostrożnym, ponieważ azotan może być szkodliwe dla zdrowia. Podczas użytkowania, warcaby powinny być dwa razy ostrożny i dokładny. Nie pracować bez odzieży ochronnej!