237 Shares 8189 views

Jak zrobić girlandę z rękami: instrukcje, schematy

Udekoruj swój dom dla każdego wypoczynku, a zwłaszcza na Nowy Rok, to jest bardzo proste. Konieczne jest, aby pokazać trochę wyobraźni. Oczywiście, najprostszym sposobem, aby zawiesić wokół domu świetlne girlandy zakupionych na rynku lub w sklepie, ale o wiele bardziej interesujące, aby udekorować swój dom, „produkty domowej roboty.” Zadedykować ten ciekawy lekcję kilka wieczorów, a Twój dom będzie błyszczeć z nowymi kolorami, a dzieci w końcu oderwać od komputera.

Jak udekorować swój dom w oczekiwaniu na święta Nowego Roku

Jeśli nie chcesz iść do sklepu, a tata „przyjaciół” z energii elektrycznej, można zrobić girlandę z żarówek i samego siebie. Jazda girlandy z ich rąk jest bardzo proste i każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z drutów, to jest łatwe do zrozumienia. Że korzystnie w porównaniu z nabytych opcji, każda żarówka może ozdobić materiałów pod ręką. W tym przypadku, należy upewnić się, że wszystkie „ukrashalochki”, będzie trzymać się żarówki i przewody są wykonane z materiałów niepalnych. Ale dla tych z energii zmagazynowanej w skomplikowanej relacji czy chce przyciągnąć młodszego pokolenia na produkcji – więcej z poniższych wskazówek.

girlandy z papieru

Najprostszym sposobem, aby girlandy papieru. Na Nowy Rok ozdobić nie tylko drzewa, ale pokój jako całości. Można powiesić ozdoby w otworów okiennych i drzwiowych, przymocowane do sufitu, szaf lub zasłon.

Najbardziej skromny wieniec z papieru – łańcuch pierścieni. Do jego produkcji, potrzebne będą:

 • kolorowy papier, najlepiej dwukierunkowa;
 • nożyczki;
 • Linijka ołówek;
 • PVA kleju lub innego;
 • Klej szczotka;

Zaznaczyć i cięcia papieru do małych pasków o wielkości 80h10 mm. Bierze jeden paski z klejem i podłączyć go do ringu. Przejść do następnego paska, aby dostać się do pierścienia, a uszczelnienia końców, aby ponownie tworzyć pierścień. Tak jak całą resztę taśmy papierowej, tworząc łańcuch wymaganej długości.

Jest jeden prosty sposób stworzyć własną girlandę. Wycięte z papieru dużej liczby okręgów, gwiazdy, choinki, ryb lub innych figur wyboru. Dla ułatwienia obsługi, można użyć specjalnego urządzenia do perforacji, które są sprzedawane w każdym sklepie dla robótek. Są one niedrogie, a wieniec uzyskać znacznie schludniej. Z pomocą maszyny do szycia lub ręcznie uszyć wszystkie przedmioty otrzymane w jednej linii. Użyj silny gruby gwint, więc wieniec będzie znacznie silniejsza.

Jeśli nie masz maszynę do szycia, albo naprawdę nie wiem, jak uszyć – nie martw się. Wystarczy wziąć dwa identyczne fragmenty i skleić je razem kładąc w środku nici, taśmy lub sznurka. Powtórz całą procedurę aż do momentu uzyskania pożądanej długości wianka.

Ozdoby z gwintem

Innym bardzo ładny i prosty wystrój każdego domu – „Balls” Garland Uczynić go swoim własnym jest bardzo prosta, trzeba będzie:

 • balony, o małej średnicy, 10-50 sztuk – w zależności od tego, jak długo chcesz, aby wieniec;
 • Kilka kule kolorowe nitki, najlepszym naturalnym, wełny lub bawełny;
 • PVA kleju;
 • nożyczki;
 • taśma lub łańcuch do łańcucha – podstawa wianka;

Zabierz balon i nadmuchać go do odpowiedniego rozmiaru. Gliny rozcieńczyć niewielką ilością wody w małej miski. Cięcia cewki około 1-1,5 m wątków i nasycania ich mieszaniny klejącej. Trochę wycisnąć do wątku nie kapie. Nawinąć nić na piłkę jak piłką, pozostawiając luki. Należy uzyskać ładne ażurowe kłębuszki. Zamocować końcówkę nici z klejem i pozostawić do całkowitego wyschnięcia projektu. Po całkowitym wyschnięciu kleju, przebić piłkę i ostrożnie wyciągnąć ją poprzez bilans otwarcia.

Sprawdź, jak wiele z tych kul, jak chcesz, i przy pomocy dużej igły lub igły zebrać je na taśmy lub liny.

Wianek wykonany z filcu

Wiesz już, jak zrobić girlandę z papieru. Służyć Ci wiernie przez wiele lat – wymienić papier odczuwalne. Jest dość gęsty i miękki materiał, z którego jest bardzo łatwe do cięcia różnorodnych figur.

Jeśli można uszyć trochę – można zrobić girlandę z miękkich zabawek. Używając szablonu, rysowania i wycinanie dwóch identycznych części wieńce kolejnych elementów, na przykład, jodełkę. Szyć części razem, aw środku umieścić kilka watolina poliestrowa lub konwencjonalnej bawełny. Jeśli znaki swojego przyszłego wianka – niewiele zwierząt, a następnie przyszyć je na oczach przycisków i ozdobić wstążkami. Kiedy wszystkie elementy są gotowe, połączyć je ze sobą, nawleczone na grubym sznurkiem lub wstążką. Garland jest gotowy.

Używamy naturalnych materiałów

Jeśli lubisz zbierać szyszki, żołędzie, liście i inne dary natury, pytanie jak zrobić girlandę z Nowym Rokiem i całkowicie rozwiązany w bardzo prosty sposób. Na przykład, można zrobić dekoracje z szyszek, trzeba zrobić, aby przygotować:

 • guzy (ilość zależy od żądanej długości wianka);
 • oczka specjalne – takie urządzenia na jednym końcu którego znajduje się pętla, a drugi jest śrubą, w domu jest jak pętla haka drzwi; kupować takie rzeczy można w sklepach do robótek;
 • Farby akrylowe, brokat;
 • Taśma – podstawa wianka;

Malować szyszki za pomocą białej farby akrylowej i posypać je z cekinami, choć jeśli wolisz naturalnych materiałów, możliwe jest, aby pozostawić ich zwykle. Z pomocą szczypiec zacisnąć pętle dna stożki i nanizhite dekoracji na bazie taśmy. Jeśli zaczepy nie znalazłeś, to dolna część stożka może być po prostu oplesti liny lub taśmy, tworząc wieniec. Podobnie, można skorzystać z żołędzi, gałązki jarzębiny i igliwia.

dziane girlanda

Dla tych, którzy są dobrze szydełka, dekoracji domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek – na przykład, można skojarzyć girlandę z płatki śniegu. Jak ich dziania, zna każdą szwaczka – to samo, co małe serwetki, systemów świadczeń dla ich wielkiej różnorodności. Niewiarygodnie piękne wieńce uzyskuje się z małych zabawek amigurumi, szydełkowane i nadziewane z syntetycznym wypełnieniem. Jednak, aby rozpocząć produkcję ozdób mieć długo przed Nowym Rokiem. Sprawa nie jest tak prosta, a zwłaszcza dla początkujących mistrzów.

Ci, którzy nie wiedzą, jak robić na drutach, zbyt, nie rozpaczaj – znakomitą wieniec kolor uzyskany z pomponami. Co czyni je bardzo prosta – wziąć kolorowe wątki i rozpocząć motania je w zwarte trzy palce lewej dłoni. Po pojawieniu się dość ciasny pierścień – zdjąć nitkę palcami mocno i związać je w środku. Nożyczkami cięcie uzyskanych pętle i kłaczki z pompon.

Jeśli pompony dla ciebie niemożliwe – można jeszcze łatwiejsze. Weź zwitek waty i rolkę jej średnich kul. Farba bawełny „pomponów” za pomocą starych zepsute cieni lub kredki, łupek ołówki które izotropię w drobny pył. Z pomocą igieł nanizhite kolorowe kulki na długi ciąg – girlanda jest gotowy.

Jadalne girlanda „Ptichkin radość”

Najbardziej niezwykłe girlanda New Year własnymi rękami jest otrzymywany z pomarańczy i jabłek plasterki, gałązek kaliny i innych częściach jadalnych. Weź średnich pomarańczowy lub jabłkowy z ostrym nożem i pokroić w plasterki. Każdy plaster dip do skrobi i rozłożone na pergaminie. Suche owoce w ciepłym piekarniku przez 1,5-2 godzin. Zebrać wieniec na gwint. Aby uzyskać jeszcze więcej piękna, dodać do składu suszonego popiołu szczotka górskim, „perełki” popcorn i dzikiej róży lub głogu. Można również użyć pierścienie suszone płatki śniadaniowe.

Piękno tej dekoracji jest, że gdy święta się skończyły, będzie można się spotkać na ulicy w pobliżu domu lub przynieść je do pobliskiego parku. Wszystkie te gadżety szczęśliwy sklyuyut ptaków sgryzut czy wiewiórki – bo ich zimowej diecie nie jest tak bogate w witaminy.

Oraz w celu proszę i ich domu, można zrobić girlandę z cukierki, orzechy i pierniki. Zdobienie pierników nie zostawiaj dziecka obojętny, zwłaszcza jeśli sami (z waszą pomocą, oczywiście) będzie upiec jego składników. Różnorodność receptur można znaleźć w Internecie lub spojrzeć na książkę kucharską ukochanej babci.

Garland z niespodzianką

A oto kolejny pomysł, jak zrobić wieńce na wakacje. Jeśli masz małe dzieci, które lubią „Kinder Niespodzianka”, można przez cały rok, aby zebrać „jaja” z nagrodami. Przed wypoczynku wykonać szycie za pomocą otworów w przeciwległych końcach „jąder” i nanizhite je na nitkę jako wianka. Wewnątrz każdego umieścić liścik z komiksu zadania. W środku święto „jąder” otworzyć jeden po drugim, a następnie ukryty – radość i zabawę do wszystkich gwarantowana.

Jeśli „Kinder Surprise” Ci nie działa – ich używać zamiast zwykłych matchboxes. Oczywiście, aby były wyświetlane w Nowym Roku, muszą malować lub wklej nad multi-kolorowy papier.

wniosek

Jak wiesz, istnieje ogromna liczba sposobów, jak zrobić girlandę z ich rąk. Konieczne jest jedynie, aby pokazać niewielki ułamek wyobraźni i wytrwałości. Uwierz mi, dekoracje, wykonane własnymi rękami, ale nadal w ścisłym kontakcie z dziećmi będzie można rozkoszować się znacznie bardziej niż najbardziej „zaawansowanych” przechowywać zakupione przysług.

A co najważniejsze, wspólna praca daje niezapomniane świąteczną atmosferę i dostarczyć wszystkie Merry Christmas nastrój.