381 Shares 6274 views

Szyfruj torbę na lato

Co zrobić, jeśli wiosną zdołałeś kupić piękną bluzkę, lekkość i delikatność, ale nie możesz jej znaleźć torebki? Wygląda na to, że cień jest powszechny i nie ma nic do sprzedaży. Albo rozmiar nie jest taki sam, albo okucia nie pasują do stylu. Rozwiązanie proponuje się: szyfrujemy torbę! To nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Jaki rodzaj wątku powinienem używać?

Do produkcji toreb najbardziej popularne to przędze bawełniane. Szyfnij torbę tylko wtedy, gdy można wybrać odpowiedni odcień lub odpowiednie akcesoria. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że produkt nie ma nic do zuŜycia. Nie zapomnij poprawnie wybrać rozmiar haka. Musi być w pełni dopasowany do grubości nici. Jeśli planujesz wykonać woreczek z szwami, w takim przypadku musisz odebrać materiał tak, aby wewnątrz nie kontrastowała zbyt dużo przędzy. Zdecyduj, czy potrzebujesz lamp błyskawicznych, klamer lub innych rodzajów elementów złącznych. Jest możliwe, że worek będzie z zaworem, w dolnej części, z którego jest naszyty magnes. W takim przypadku należy z wyprzedzeniem zająć się jego dostępnością. Jeśli nie możesz znaleźć w sklepie dodatku do szycia niczego podobnego do pożądanej opcji, możesz wyciąć zapięcie ze starym, podarować swoje torby.

Opis procesu

Na ulicy lub w kawiarni, w centrum handlowym lub biurze, worek szydełkowy zawsze przyciąga uwagę. Przy okazji, schematy stosowane w ich produkcji znajdują się nie tylko na torebkach. Znacznie częściej jedna dzianina bluzka z dzianiny, a następnie jej elementy są włożone w proces wiązania torby. Możesz to uczynić jeszcze łatwiej. Szyfnij torbę. Skoncentrowane na szydełku lub bez szydełkowania, w zależności od tego, co planujesz osiągnąć. Jeśli potrzebujesz sztywniejszej formy – użyj kolumny bez szydełka. A w celu uzyskania bardziej kobiecej torebki idealnie nadaje się do kolumn z jedną lub nawet dwiema nakryciami. Najprostszą wersją jest kwadratowa lub prostokątna torba, szydełkowana. Konieczne jest pobranie arkusza papieru i narysowanie pożądanego rozmiaru. Zrób wzór. Oznacza to, wyciąć dwa identyczne kwadraty (z przodu iz tyłu), boczną wkładkę, a jeśli to konieczne, zawór. Następnie, używając wybranej metody (z lub bez peleryny), szyfrujemy torbę: rozwiążemy wszystkie szczegóły i połącz je ze sobą. Od jakości, nadaje się do koloru tkaniny cięcia i szycia podszewki. Łączymy się z podszewką, szykujemy.

Dekoracje

Po związaniu podstawy torby, musisz zrobić kilka motywów, które echo nowej bluzce. Możesz użyć przędzy, która była związana z bazą lub wykonaj ją w innym kolorze. Kombinacja odcieni może być harmonijna, ekstrawagancka i nieoczekiwana. Wszystko zależy od tego, co zamierzasz nosić przyszłym produktem i nastroju. Nie wszyscy z góry wiedzą, jak powinny wyglądać gotowe prace. Torby szydełkowe, których zdjęcia znajdziesz w tym artykule, pomogą nam ogólnie zrozumieć, jak taka rzecz może wyglądać! Ponadto można go ozdobić koralikami, dżetami, elementami ozdobnymi lub po prostu wstążką jedwabiu. Wszystko w naszych rękach, jeśli szyfrujemy torebkę.