586 Shares 4118 views

Sweter dla chłopca – kilka wskazówek na drutach

Knitting – nagradzanie zawodu. Z pomocą nici i igły i staranności, można stworzyć piękne unikalne przedmioty dla wszystkich członków rodziny – zarówno dużych jak i małych. Na przykład, sweter dla chłopca staje się użytecznym i elegancka rzecz, jeśli będzie ona łączyć matki lub babci.

Szyjka wieku

Dzieci dorastają, a rzeczy są też rozwijać i zmieniać, ponieważ ubrania, który nadaje się dzieckiem lat, nie trzeba dorosła trzyletni badacz. Co więcej, nie jest w rozmiarze. Sweterek dla chłopców w pewnym wieku i muszą spełniać określone wymagania.

Odzież małymi dziećmi, którzy nie lubią, gdy ich ubrania (zwłaszcza rzeczy na głowie), wymaga szerokiego szyi. Ale swetry – coś ciepłego, a potem szyję i piersi okruchy musi najpierw zostać pokryte. Aby ułatwić życie rodzicom i nie torturować dzieciakowi niewygodne ubrania, bluzy mały chłopiec i dziewczynka, oczywiście, trzeba dzianiny ze specjalnym zapięciem na szwie na ramię. polo pocztowy dla niemowląt jest nie do przyjęcia, ponieważ przycisk pipsqueak można trzymać w ustach, a ona może spaść. nie jest potrzebne starsze dzieci w odzieży z zamkiem na szwie na ramię. Dla nich i problem sweter-badlon nie będzie.

Elegancki sweter dla dziecka

Odzież dziecięca musi być elegancki. Dotyczy to nie tylko świąteczne zestawy, ale także codzienne bluzki, spodnie. Dzieci – najbardziej pozytywny istotą na świecie, cieszą się świat wokół nich stale, i ubranie dzieci potrzebują tak samo radosny. Ale sweter dla chłopca 3 lat będzie się różnić od podobnych ubrań dla studenta.

Dziecko kostium pulower z rysunków przedstawiających ulubione postacie z kreskówek i bajek w delikatnych, jasnych odcieniach. Starszy chłopiec wolałby, być może, figurki z symbolami drużyny sportowej lub gry komputerowej. Na chłopców w każdym wieku będą wyglądać piękny sweter z prawdziwie męskim ornament – „Spit” i splocie, skandynawskie wzory zapożyczone z męskich modeli.

Obraz-obraz dla dziecka

Przypisywanie szprychy sweter dla chłopca byłoby dużo łatwiejsze, jeśli skorzystać z programu dziewiarskich, która jest pobierana od popularnego magazynu dla robótek lub zaleceń doświadczonych tkaczy. Figura może być dowolna, wszystko zależy od woli i needlewoman specjalistom w pracy z kolorowym nici i skomplikowanej strukturze.

Rysunek może być rozwijane niezależnie, jeśli twój ulubiony obraz nałożony na siatce wykresu. Należy zauważyć, że postać nie jest warte podjęcia układ płaskich kwadratów, jak w zeszycie szkolnym w polu. Najlepsze, jeśli rozmiar komórek jest równy stosunkowi 1 część wysokości i szerokości 1,5 części – jest bardziej odpowiednia do szycia. Można skorzystać ze specjalnych programów komputerowych, które pomagają igła kobiety manipulować obrazy w różnych wersjach i dla różnych potrzeb.

Jak pracować z wielobarwnej wzór?

Sweter z dzianiny dla chłopca będzie dobrodziejstwem dla dziecka, jeśli jest wykonane na żądanie rysunek dziecka, byłoby wygodne zakładanie i zdejmowanie, przędza jest miękki i nie będą poruszeni. Ponadto praca powinna być najbardziej dokładne i wysokiej jakości. Aby sweter dla chłopca był schludny, nie zapomnij zrobić perekidy u zbiegu dwóch kolorach, a następnie między poszczególnymi częściami obrazu nie będzie luki, a rysunek jest dokładna. Jeśli rysunek potrzeby poruszyć, wątek nie może być zaostrzenie, a także znacznie osłabiony. W jednym przypadku, miejsce z wzorem byłby bardzo mocno przywiązany i mniejszy niż w pozostałej części sieci, w każdym przypadku będzie kolidować z długimi zużycia poruszyć i zdjąć sweter, pętla podczas noszenia i prania dostanie się w czasie w tych otworach.

Klasyczna koszulka męska

Sweterek dla chłopca, nawet najmniejszy, może być podłączony jako sweter Prawdziwy mężczyzna jest – z norweskiego „plecionki” i żakardowe. Spit powinna odpowiadać sweter rozmiar, ponieważ okruchy nie rozumieją i będą z grubsza wyglądać sweter z dużych pasm przeplatanie dzianin „pluć” całą szerokość wstęgi. Mniejszy „Spit” i wzór splotu „perełki” lub „Rysunek” będzie harmonijnie ozdobić sweter z dzianiny dla chłopców w każdym wieku. A jeśli mama związać klasyczne męskie sweter dla taty i syna w tych samych kolorach i tego samego wzoru, będą wyglądać świetnie, zazdrość wszystkich innych.

Plany pulower – nie mogłoby być łatwiejsze

Ci, którzy kochają i wiedzą, jak robić na drutach, wiemy, że praca zamieni się w radość, trzeba ściśle przestrzegać wzoru dziania. Dotyczy to nie tylko postać, ale również rozmiar rzeczy. Zaprojektowany, aby skorzystać z opisem konkretnego modelu, należy wybrać dokładnie ten sam wątek, który jest podany w opisie, a dokładnie tych samych igieł. Następnie Sweterek dla chłopca będzie podłączony do dokładnej wielkości. Jeśli wątek postanowił wybrać cieńsze lub grubsze niż wskazane w opisie konkretnego określonego rozmiaru, należy zmienić obwód, licząc od modelu pętli lub użyć opisu dla innych rozmiarach – mniej lub bardziej odpowiednio. Przypisywanie dzieciom igieł swetry dla chłopca lub dziewczyna może z 4 głównych części – oparcie i prostokątne z wycięciami pod forhend i trapezowych rękawów szyi. Dziane elementy są zszyte nićmi w celu dopasowania, a następnie powiązane z paskiem na szyję i klamry, gdy przewidziane jest przez system. Dla niemowląt o podobnym modelu zapięcie ramieniu – preferowanej opcji.

Jeśli sweter dla chłopca, aby wiązać się z miłości do dziecka poczętego w każdym szczególe, rzecz do noszenia dzianiny dziecko będzie zadowolony.