585 Shares 8672 views

Działka od kłopotów w pracy, od zazdrosnych osób i wrogów

Z problemami w obsłudze, wszyscy ludzie napotykają. Niektórzy szefowie nie lubią, inni koledzy próbują zastąpić. Ten problem rozwiązuje spisek kłopotów w pracy. Jak to czytać i kiedy? Co zrobić, aby wszelkie brudne sztuczki okazały się bezpodstawne lub odwołały się do tych, którzy ich wymyślili? Dowiedzmy się, co spisek jest o kłopot w pracy i jak to pomaga.

Kiedy potrzebujesz magii?

Od razu trzeba powiedzieć, że prawie każdy potrzebuje ochrony. Przecież spisek kłopotów w pracy tworzy nie tylko mur pomiędzy człowiekiem a wrogami, ale otwiera drogę do sukcesu. Zaczynamy zauważać, co było poza granicami uwagi, działać mocniej, inspirować innych do wsparcia. Oznacza to, że jesteśmy coraz lepsi w naszych działaniach serwisowych.

Weźmy, na przykład, spisek Stepanova. Prawie wszyscy o nich słyszeli. Jego formuły działają według zasady auto-sugestii. Niepokój znika z duszy, dając drogę do uspokojenia. Dlatego zaleca się, abyś trochę popchnął wszystkich, którzy mają smutne myśli w jego głowie. Mogą mieć inny odcień, a nawet kierunek. Niektórzy widzą w kolegach wrogów, inni – zazdrosny, inni nie zauważają własnych zdolności i talentów, tracą więc okazje. Każda osoba ma własne, jak mówią, karaluchy w głowie. Lekarstwem na nich jest jedna rzecz – spisek kłopotów w pracy.

Jak działa rytuał

Dosłownie kilka słów o zasadach prawie każdego obrządku. Pomoże to zrozumieć, dlaczego są one wykorzystywane w tej lub tej sytuacji. Konspiracja dotyczy przede wszystkim samej osoby. Jeśli czytasz dla siebie – to twoja osobowość. Magia polega na tym, że tworzymy psychicznie pozytywne wydarzenia, które później staną się rzeczywistością. Nie musisz uwierzyć, ale także "nazywasz" kłopotami.

Niektórzy myśleli o tym często, inni gardzili przegranych, niektórzy stali się dumni i tak dalej. Jest wiele przyczyn tego i musimy z nimi pracować. To dość kłopotliwe. Trzeba zrozumieć, jaki jest grzech i poprawić światopogląd. I stworzyć odpowiednie warunki i wyeliminować główne przyczyny problemów przy użyciu magii. Musimy zrozumieć, że bez zmiany perspektywy obrona przestanie działać po pewnym czasie. Rytuał można powtórzyć. I tak na czas nieokreślony, dopóki nie zrozumiesz podstawy problemu.

Spisek przeciw niepowodzeniom i wrogom

Jest tam wspaniały rytuał, który odbywa się w dowolnym święcie kościoła. Na przykład w Dniu Anioła. Pamiętaj, że nie możesz się obrony, gdy na stoku jest zła pogoda. Wybierz słoneczny, czysty, spokojny dzień. Weź ze sobą wszystkie przedmioty. Na przykład biżuteria, torba, torebka, ubrania lub buty. Ważne jest, aby ta rzecz "iść" z Tobą do pracy. O świcie połóż ją przed ikoną Dziewicy. Módl się o pokój w służbie, dobry zespół, dobry szef (wybierz w oparciu o naturę problemu).

Potem powiedz to: "Węże trujące, zło, płodne wokół mnie nie czują, nie kłopoty z interesem. Nie dosięgnij strzałek! Dobre w sercach ludzi moje imię nalewało się, życie wypełnia sukces! W imię Trójcy Świętej, trwając ze mną! Amen! "

Conspiracy Stepanova

Uzdrowiciel syberyjski opisał wiele rytuałów, które zyskały popularność wśród ludzi ze względu na skuteczność i prostotę wykonania. Z kłopotów zaleciła gotowanie galaretki przed Wielkanocą. I kiedy idziesz do świątyni, gratuluj wszystkich w Święto Święto, zjeść i usiąść. Sam dałeś sobie zimno i powiedz mu: "W miarę drżenia wstrząsów, niech Pan będzie niewolnikiem (imieniem przełożonego lub zła koleżanka), ucieka ode mnie bardziej niż wiatr. Delikatnie szukać, ale o zaletach mojego. Amen! Amen! Amen! "Jeśli zrobisz wszystko zgodnie z opisem, wtedy wrogowie będą na chwilę milczeli. A jeśli znów podnoszą głowy, czytajcie fabułę w niedziele. Trzeba wymówić to, skręcając na wschód, rano, w południe i wieczorem.

Spisek od chorego

Jeśli wszystko jest w porządku z wykonywaniem oficjalnych obowiązków, a nie bardzo mili ludzie, którzy stwarzają problemy, są obok ciebie, a potem spędzić kolejny rytuał. Wymaga to suszonej mięty. Możesz kupić w aptece, ale lepiej, oczywiście, zebrać się samemu. Umieść trochę w metalowych pojemnikach i włóż do ognia. Trawa nie pali, tylko dym. Poprowadź go do siebie, popełniając spisek. On jest taki: "Panie ziemi i morza, ogrodzaj mnie swoimi siłami od wrogów i wrogów, z ich planów, od niepowodzenia i przypadkowej niepowodzenia! Z tego, którego znam, z nieznanych niebezpieczeństw, od wszystkich, z których cierpię niewinnie. Amen! "

Kiedy liście zmieniają się w prochy, zbieraj je i przynieś do pracy. Umieść ją obok miejsca, gdzie najczęściej jesteś. I zacznij przyciągać kolegów lub szefów, a więc trochę rozproszonych. Kolejna dobra woda pomaga kluczowi. Musimy ją przeczytać siedem razy: "Ojcze nasz". Przynieś ją do małego bańki. I niepostrzeżenie spray miejscu pracy każdego dnia. Jak zakończyć, czytać ponownie. Tylko za każdym razem, gdy rekrutujesz nową wodę. Wszystkie kłopoty stopniowo znikną, a ludzie wokół okażą się dobrotliwi i przyjaźni.

Aby dostać nową pracę

Jeśli nie znajdziesz dobrego miejsca, zalecany jest rytuał opisany poniżej. Kup sobie nową chusteczkę na nosie. Tego samego dnia, kiedy słońce ustawia, szepnę na to trzy razy: "Gdziekolwiek pójdę, wszyscy są szczęśliwi. Każdy kupiec jest moim ojcem. Oferuje pracę, ale nie obrazuje się za opłatą. Wszystkie drogi, na których nogi prowadzą, na fortunę i chwałę. To moje słowo. Amen! "Szalik musi być ciągle noszony.

Należy zauważyć, że spiski o nowej pracy przynoszą wyniki w ciągu miesiąca. Jeśli nic się nie stanie, konieczne jest powtórzenie rytuału. Jeśli jednak ktoś ma łajdakowy błąd lub korupcję, również nie będzie miał pożądanego efektu. Spiski i modlitwy o szczęście w pracy nie działają wtedy, gdy w aurze wywołuje się negatywne. Musimy go usunąć, oczyścić. Poczekaj trzy dni, a następnie ponownie rytuał.

Wnioski

Wiesz, magia jest wspaniałym pomocnikiem w rozwiązywaniu palących problemów. Nie zapominaj jednak, że większość z nich nie jest spowodowana gniewem innych, ale przez nasze myśli. Aby rytuały działały dobrze, nie zapomnij pozbyć się zwyczaju myśleć negatywnie, szukać wszędzie na wrogów i tak dalej. Sukces następnie wpada do swojego przeznaczenia w szerokim strumieniu. Powodzenia!