698 Shares 1511 views

Interpretacja snów: Dlaczego warto być pijanym we śnie?

Marzenia związane z alkoholem, zgodnie z interpretacjami różnych książek sennych, w prawdziwym życiu rzadko zwiastują pozytywne wydarzenia. Co to znaczy być pijanym we śnie, aby zobaczyć inne osoby w stanie zatrucia? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w tym artykule.


Napoje alkoholowe we śnie

Napój alkoholowy, widywany we śnie (z wyjątkiem wina, koniaku lub piwa), jest symbolem kolei w przeznaczeniu, co może powodować zamieszanie dla osoby śpiącej.

Używanie w wódce sennej, warzeniu lub odświeżaniu oznacza, że w rzeczywistości marzyciel nie dostrzega oczywistych rzeczy, wolałby abstrakcyjnie od niepokojących i przerażających okoliczności.

Wybór alkoholu we śnie oznacza, że ktoś, kto jest w królestwie Morfeusza, szukając sposobu na ucieczkę od negatywnych myśli, trudnych problemów.

Wino we śnie jest symbolem nowego, który wkrótce pojawi się w rzeczywistości i przyczyni się do udanego rozwoju różnych sfer życia.

Czerwone wino często oznacza zmiany w sferze osobistych relacji, białe – w sferze osobistego wzrostu.

Jeśli sprawiedliwa seks w senie napije się brandy, można ją zinterpretować tak, że w rzeczywistości zapozna się z godnym mężczyzną. Przedstawiciel silniejszego seksu, sen, w którym pojawia się koniak, może ostrzegać, że w prawdziwym życiu powinien być odpowiedzialny za swoje czyny, być bardziej dojrzały psychicznie człowiek.

Pij piwo we śnie – symbolizuje przyjemną komunikację i spotkania z przyjaciółmi.

Widząc się pijany we śnie

Pijany we śnie sam symbolizuje nieprzewidywalne działania, ulotne pragnienia, frywolny stosunek do życia marzycielskiego. W rzeczywistości nie jest odpowiedzialny za swoje czyny, nie dąży do tego.

Jeśli sypialnia była pijana na weselu, może być w kryzysie w jego stosunkach rodzinnych. Jeśli we śnie był obecny na wakacjach, w których wszyscy ludzie otaczali pijanemu, to w prawdziwym świetle to wielkie szczęście.

Pijanie w śnie w pracy oznacza kłopoty w biznesie.

Uśmiercenie we śnie jest uważane za symbol kłamstwa i zdrady. Jeśli osoba śpiąca pijana bez picia alkoholu, może to wskazywać na chorobę.

Pijani krewni we śnie

Aby zobaczyć pijanego krewnego w śnie często oznacza, że ta osoba doświadcza poczucia winy przed śniącym. Sen również ostrzega, że pijak we śnie może chorować lub być w trudnej sytuacji.

Pijana matka we śnie sygnalizuje problemy z jej zdrowiem. Pijany ojciec we śnie ostrzega, że osoba śpiąca błędnie określa wartości i priorytety swojego życia.

Babka, która śpi w stanie zatrucia, może być symbolem utraty komfortu dla marzycieli.

Mamas i tata, którzy widzieli swoje dzieci we śnie pod wpływem alkoholu, muszą martwić się zdrowiem i samopoczuciem.

Dobra wartość ma sen, w którym mąż widzi żonę pijaną. On obiecuje mu szybki sukces we wszystkich staraniach. Gdyby żona zobaczyła pijanego męża we śnie, oznacza to, że w rzeczywistości będzie się martwić o niego, pomagać i wspierać ukochanego.

Pijani obcy w śnie

Dla dziewczyny, która jeszcze nie spotkała swojego małżonka, aby zobaczyć pijaną osobę (mężczyzna) we śnie, może sygnalizować, że zachowuje się dość frywolnie w rzeczywistości. Dla innych marzyciel, pijak reprezentant męski, widziany we śnie, jest symbolem nieprzewidzianych sytuacji, które mogą wymykać się spod kontroli. Aby przezwyciężyć ich bez strat, musisz być cierpliwy i wiele wysiłku.

Pijacka damska przedstawicielka we śnie wskazuje na konieczność dostosowania sposobów osiągnięcia określonych celów. W rzeczywistości sypialnia może szukać pomocy od zaufanych przyjaciół.

Wielu pijanych ludzi we śnie symbolizuje zabawne wydarzenie w życiu osoby śpiącej. Uwzględniając to, powinien ograniczyć użycie napojów alkoholowych, monitorować jego mowę.

Pijane dzieci, widziane we śnie, przewidują niepożądane problemy, które człowiek w prawdziwym życiu się boi.

Pijane przyjaciele we śnie

Pijany znajomy we śnie, jeśli jest przyjacielem lub przyjacielem śpiącej osoby, zapowiada kłótnię z nim.

Pijany ukochany we śnie również porusza się w kłótnię. Jeśli z drugiej strony nie pije alkoholu, to sen może wskazywać, że marzyciel nie lubi niektórych cech charakteru tego człowieka.

Aby marzyć o pijanemu zaznajomieniu, człowiek traktowany jest jak sen, jako prawdopodobieństwo spania ludzi, którzy czynili się do czynienia, które później się wstydzą.

Były pijany facet jest zwykle traktowany jako frywolny stosunek dziewczyny do budowania osobistych relacji.

Marzenia polecają osobom, które widzą w ich spaniu obraz pijanego lidera, anuluj wszystkie spotkania z tą osobą, aby uniknąć jego gniewu.

Dlaczego marzysz o pijanemu we śnie?

Jeśli żeński przedstawiciel wyobrażał sobie, że była pijana, to w rzeczywistości nie byłaby wykluczona z bycia bardzo ostrożnym. Pomoże to uniknąć błędów w relacjach biznesowych i osobistych.

Ten sen może być także zwiastunem plotek o chorych, którzy mogą spróbować zadośćuczynić renomie kobiety. Może być symbolem nietrzymania moczu, działaniami wysocy ze strony kobiety, która widziała, że jest pijana we śnie.

Gdyby marzyła o innej kobiecie, która jest pod wpływem alkoholu, powinna wyłączyć stosowanie napojów alkoholowych. Nadużywanie ich w prawdziwym życiu może prowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji.

Interpretacja snu w dni tygodnia

Ma wiele znaczenia, interpretując różne marzenia, dzień tygodnia, w którym marzy się jeden lub inny sen.

Być pijanym we śnie w nocy:

 • Od niedzieli do poniedziałku – spontaniczne decyzje mogą przynieść pozytywne rezultaty.
 • Od poniedziałku do wtorku egoizm śniącego może zniszczyć wszystkie jego plany.
 • Od wtorku do środy – wzajemne uczucia zostaną przetestowane pod kątem siły.
 • Od środy do czwartku – nadmierna niecierpliwość może stać się przeszkodą dla celu.
 • Od czwartku do piątku – harmonia, sukces.
 • Od piątku do soboty – marzyciel podąża za pobitymi ścieżkami, opierając się na zdobytym doświadczeniu.
 • Od soboty do niedzieli – niemiłe plotki.

Interpretacja znaki zodiaku

Znak zodiaku jest również zdolny otworzyć zasłonę nad tajemnicą snu.

Pijac w marzeniach obietnic:

 • Baran – duży wpływ na nich ma społeczeństwo i świat zewnętrzny.
 • Taurus – osłaniam siebie.
 • Bliźnięta – posiadanie nieprzyjemnego tajemnicy.
 • Rak – odmowa zaniedbania.
 • Lwy – podejmowanie trudnych decyzji, na dłuższe dystanse lepiej odkładać.
 • Panna – potrzeba emocjonalnego odprężenia, pocieszenia może przynieść łzy.
 • Waga – dobra wiadomość.
 • Skorpiony – zaufanie do ludzi pomogą w znacznym stopniu.
 • Streltsam – wyważanie na krawędzi.
 • Koziorożec – śmiałe, decydujące działania.
 • Wodnik – wzajemne uczucia.
 • Ryby – tłumienie gniewu.

Picie alkoholu we śnie często wskazuje, że w prawdziwym życiu marzyciel może cierpieć z powodu jego frivolity. Szczegółowa analiza snu, odwołanie się do różnych książek marzeń może przyczynić się do jego rozwiązania i zapobiegania konsekwencjom.