784 Shares 9902 views

Szepty za pieniądze. Jak narysować pieniądze w swoim życiu

Szepty to krótkie magiczne spiski, czytane w pewnych momentach. Te formuły są bardzo popularne ze względu na ich skuteczność i skuteczność. Uważa się, że jeśli używasz poprawnych szeptów do pieniędzy – nigdy nie będziesz wiedział, czego potrzebujesz. Czy to prawda? Jak wykorzystać siebie i rodzinę do dobra mądrości ludzi? Zastanówmy się.


Jaka jest dobra szeptem do pieniędzy?

Magiczne rytuały wymagają dość wysokiego stężenia i siły. Konieczne jest przygotowanie, oczyszczenie, nabywanie akcesoriów, nauczenie się tekstu, a nawet wykonanie wszystkiego dokładnie tak, jak jest napisane. W przeciwnym razie możesz ryzykować rozczarowanie, nie pożądany wynik. Pieniądze konspiracje działają dzięki energii samego człowieka. I powinno być pozytywne, pozbawione negatywnych. Inna sprawa – szept pieniędzy. Mogą być wymawiane, gdy nadejdzie moment. Nie musisz obserwować postu ani biegać po sklepach w poszukiwaniu akcesoriów. Teksty zostały zestawione w ciągu wieków sztuki ludowej. Specjalny zestaw dźwięków rezonuje energią egregora, co prowadzi do powstania wyniku, czyli spełnienia pragnienia. Widać to z boku wykonawcy. A co do energii, szepty na szczęście, pieniądze wykorzystują potencjał osoby.

Na przykład, idziesz o swojej firmie i zobaczyć świątynię. Piękna sceneria nie przypomina problemów, co jest niezwykle szkodliwe dla poszukiwania rozwiązania, ale o magicznej formule wymawianej w kościele. Jest to potencjał: ujemny jest cofający się w tle, ustępując miejsca optymizmu. I to dobrze, jeśli nagle przyszła myśl, z kontemplacji świątyni, która tak mówiła, wywodzi się znikąd. W takiej sytuacji szepty-spisek działają praktycznie bez problemu. Szczególnie, jeśli nie czekasz na wyniki, zapomnij o wykonanym rytuale.

Słowa na progu świątyni

Opiszmy teraz rytuały wymyślone w różnych krajach. Prawosławny wierzy, że wszystko jest w rękach Pana. Polecają czytać szepty o pieniądze z kościoła. Tylko nie chodzić do kościoła, użyj opcji zdziwienia. Podświadomy umysł sam popycha do właściwej kolejności, słucha intuicji. Zatrzymaj się na pół minuty przed drzwiami świątyni. Jak zobaczysz, że goście wychodzą, powiedz krótką fabułę i idź dalej na swoją firmę. Jego tekst brzmi: "Panie Jezu! Iluż was modliłaś, tak miła i miła, Sługa twój (imię), utknął. Amen! "Mów spokojnie, szybko, nie wahaj się. I nie zapomnij przekroczyć siebie.

Dobrze, jeśli ten mały rytuał ma zwyczaj. Potem tylko o potrzebie i nie pamiętaj więcej niż kiedykolwiek. Nasi odległe przodkowie wierzyli w ten sposób i powierzili dzieciom zaufanie do Pana, ale nie unikajcie rzeczy. Nawiasem mówiąc, spisek pieniędzy, będziesz zaskoczony, najbardziej skuteczne są uzyskiwane od tych, którzy są pasjonatem ich pracy. Gdy tylko spieszą się na bogactwo, czasami pamiętają rytuał, a potem zastanawiam się nad tym, jak najlepiej zrobić i działać. Magia jest wolna od ich bliskiej uwagi, ponieważ sytuacja zmienia się szybciej, prowadzi do pieniędzy. Weź notatkę!

Używamy domowych obowiązków

Od dawna zauważono, że szepty na szczęście, pieniądze należy czytać podczas wykonywania jakiejś pracy lub działania. Wyzwolenie przestrzeni życiowej z brudu i ściółki jest samo w sobie niemalże magicznym rytuałem. Usuwasz niepotrzebne, niepotrzebne, niepokojące. A jeśli siły zużyte do czyszczenia, "narzucają" pewien zamiar, to będzie bardziej sensowne. Jest jeden starożytny rytuał. Konieczne jest, aby wschodem słońca wziąć miotłę i przejść do skrzyżowania dla pieszych. Zaleca się wejście na miejsce przed pierwszym promieniem nieba. Następuje zemsta drogi i wyznaczyć specjalną formułę. Aby wyczyścić to było zalecane na sumienie, a nie tylko miotła macha. A fabuła jest taka: "Kurz za miotłą jest dla mnie złoty!" Amen! "Jego nowi" czarodzieje "przebudowali się. Teraz nie ma potrzeby zamiatania w parkach lub placach. Jak czyścić domy i szeptać o zdrowiu. Zobaczysz, że wkrótce problemy finansowe przestaną powodować stres i niepokój.

Działka na piasku

W opisanej magii wykorzystywane są również siły naturalne. Jeśli jest obok rzeki, lub nawet lepiej, morze, a następnie udaj się na nowy księżyc na piaszczystym brzegu. Nawiasem mówiąc, taki rytuał w dawnych czasach spędził się tylko w ciepłym czasie. Trzeba zbierać palmy piasku i powiedzieć o miłych słowach. Następnie wyrzuć ją i powtórz rytuał. Trzeba to zrobić trzy razy. Słowa te mówią: "Do brzegu piasku, tak zlata w moich skrzyniach. Zamykam blokadę, wyczulam język. Amen! "I w ciepłym czasie rytuał został przeprowadzony, ponieważ okazuje się, że jest bardziej skuteczny, jeśli pogrąży się pierwszy. Wejdź do wody, trzykrotnie z głową, módlcie się. To jest obrządek oczyszczania. I po szeptem na wszystkie okazje można czytać. Na przykład, jeśli chcesz miłości, możesz też użyć piasku. Prześlij to przez palce i powiedz: "Na niebie księżyc jest pełen pasji. W wodzie to odzwierciedla świat uśmiecha się. Ziarna płyną – miłość przyciąga. Księżyc wypełni – marzy się spełnienie! Amen! "

Rytuały z gotówką

Oczywiście nie można pominąć magicznej uwagi wszystkich manipulacji pieniędzmi. W każdym z nich musisz podać zamiar. Prawdopodobnie znasz znak, że nie możesz dać pieniędzy wieczorem, w przeciwnym razie jesteś zubożałym. Nadal jest źle, gdy płacisz więcej niż małe rachunki. Ktoś wierzy w to, inni odmawiają, ale po ich gorzkich doświadczeniach czują lojalność obserwacji ludzi. Ludzie wymyślili, jak korzystać z bonów pieniężnych w magii wzbogacenia. Kiedy więc płacisz w sklepie, powiedz sobie: "Zostawiam swoje, daj komuś innemu". Kiedy otrzymujesz pieniądze, aby nie otrzymywać dodatkowej ujemnej opłaty, należy powiedzieć: "Do diabła, złoto jest szczęśliwe". Oczywiście, nie warto mówić do głosu, szepcząc sobie. Rachunki pieniężne powinny być dodane do torebki starannie, w porządku rosnącym. Wygładzając je i palcami, musisz to powiedzieć: "Modlili się apostołowie na tronie Chrystusa. Podzielili się ze mną bogactwem. Amen! "

Szepnij do nowego portfela

Do miejsca przechowywania banknotów należy również zachowywać szacunek. Nie nosić starych, uszkodzonych, zużytych toreb. Powinny zostać zmienione, gdy tracą piękny, atrakcyjny wygląd. Ale aby kupić torebkę nie wystarczy, trzeba "umieścić" pieniądze w tym "domu" poprawnie. W tym celu szewc został wymyślony na torebce. On czytany jest na wschodzącym księżycu. W tym okresie konieczne jest nabycie nowego pojemnika na pieniądze. Nie skąpaj, torebka będzie dla Ciebie pracować. Przynieś go do domu. Złóż się we wszystkich środkach pieniężnych i powiedz te słowa: "Na niebie księżyc rośnie, ziemia chroni. W moim skarbcu zlata, pokój chroni. Amen! "Zamknij portfel i zostaw go na parapecie. Aby otrzymać pieniądze od niego następuje dopiero po wschodzie słońca. Te same słowa służą do spisywania innych miejsc przechowywania funduszy: kaset, kopert, puszek i tym podobnych.

Szczęśliwe szepty

Energia radości z magii jest często używana, zwłaszcza gdy pochodzi z dusz ogromnej liczby ludzi. I to się dzieje w wielkie święta. W społeczeństwie jest akceptowane, na przykład, trochę się obrócić na Wielkanoc. Obrzędy są wymyślone wiele, są wśród nich i pieniędzy. Jeśli więc pójdziesz na niedzielną świętę w świątyni, nie zapomnij szeptać takich słów, gdy kapłan zacznie pominąć parafian: "Ludzie wierzący w wakacje modlą się, modlą się, a los przynosi mi pieniądze. Amen! "Jeśli chodzi o świąteczny stół, tego dnia również usiądziesz, nie zapominaj o formule bogactwa, aby przeczytać. Jest to: "Dla gości – wielkoduszne traktowanie, ale dla mnie – do bogactwa jest błogosławieństwem. Amen! "I cały tydzień po Wielkanocy można użyć innej fabuły. Jak widzisz kościół, powiedz szeptem następujące słowa: "Kiedy ludzie dążą do złotych kopuł, tak wiele pieniędzy przyjdzie do mnie, Pan, niewolnik (imię). Amen! "

Magia psychologiczna

Dyskutujemy na temat wszystkich starych "babckich" szeptów i istnieją inne sposoby przyciągania bogactwa. Na przykład, mantra pieniędzy to zestaw dźwięków zmieniających światopogląd. Jej tekst nie jest czytany, ale jest śpiewany, czyli wymawiany gładko i powoli. Ta metoda pozwala zainspirować myśl, że jesteś godny bogactwa. Możesz sam pisać teksty. Przecież każda osoba ma własne problemy. Mantra pieniędzy musi usunąć niewłaściwą instalację. Pomyśl, na przykład, że nigdy nie będziesz bogaty, użyj tego tekstu: "Pieniądze mnie kochają, latają ze wszystkich stron do portfela". Niepewność jest usuwana tymi słowami: "Jestem bogaty i szczęśliwy!" Następna mantra pomoże wyeliminować lęki. Usiądź na dywanie z nogami. Powoli huśtać się i powtarzać: "Całe bogactwo świata jest w moich rękach" Mantry wpływają na psychikę, poprawiają swoje niewspółosiowości, urazy otrzymane w procesie edukacji i osobistego doświadczenia. To nie jest magia. Ale działa również dobrze.

Czy istnieją jakieś ograniczenia w korzystaniu z szeptów?

Tak wiele obecnie wykluczających się wzajemnie informacji, że ludzie są zdezorientowani, gdy można przeprowadzić rytuał, iw jakim czasie jest to niepożądane. Szepty są dobre, ponieważ wiele. To nie jest pełnoprawny rytuał, ale sposób narzucania zamiaru już istniejącego, ciągłego procesu. Jeśli nic nie powiedziano, wtedy czytają je, gdy sobie przypominają. Jest pragnienie pokoldovat. Wystarczy wybrać tekst zgodnie z sytuacją. Przynieś też szeptem do jabłek. Wymów tożsamość: "Pamiętaj, dobrzy ludzie, mój ubóstwo dla pokoju. Amen! "Niektóre z jabłek mają być rozprowadzane, jeśli użyto tej formuły. Tylko nie kupuj jabłek do wróżbiarstwa. Dla skuteczności potrzebny jest impuls, instynktowny impuls. Wtedy wszystko działa dobrze.

Czy można przyciągnąć bogactwo na księżyc w pełni?

Innym trudnym pytaniem. Uważa się, że wszystkie rytuały pieniężne odbywają się podczas wzrostu królowej nocy. Czasem użyj energii pełnego księżyca. Jest pełna satysfakcji, radości, posiadania. Nie jest jednak łatwo komunikować się z tą siłą. Wiesz, podobnie jak człowiek, który ma wszystko. Nie będzie cię interesował, nie przyciągniesz go do siebie. Ale warto spróbować. Full Moon i pieniądze są ze sobą połączone przez poczucie zadowolenia. Kiedy osoba się rozluźnia i uspokaja, osiągając pewien poziom, więc królowa nocy pełnia satysfakcji w tej fazie, czyli osiągnęła cel. Szept również musi być odpowiedni. Spójrz na królową nieba i powiedz: "Księżyc jest dla gwiazd, a bogactwo jest dla mnie. Amen! "Specjaliści nie zalecają, aby początkowo czarodzieje zaczęły szelestować w tym okresie. Lepiej wykorzystać moc księżyca. Łatwiej jest "siodło" i uzyskać pożądany wynik.

Wnioski

Czy jest magia? Czy można rozwiązać sytuację finansową za pomocą magii? Odpowiedź na te pytania będzie musiała znaleźć się w twojej duszy. Kiedy zaczynasz się zastanawiać, zastanów się, dlaczego ludzie są tak wierni w wierze szeptem i innymi rytuałami. Przecież wiele obrzędów przechodzi z ust do ust, nie są stracone i nie są zapomniane. Ludzie ich używają i pozostają zadowoleni. Chociaż należy zauważyć, krytycy też mają wystarczająco dużo. Czy osobiście pomożesz ci szeptem na pieniądze? Wypróbuj samemu. Wszakże nie ma tu nic szczególnego złożonego rytuału. W czasach starożytnych uważano je za improwizowane środki, naturalne, jak oddychanie. To nie samochody wyładowywać za grosze. Chociaż ty wybierasz. Powodzenia!