379 Shares 2341 views

Zielono-szare oczy: znaczenie i tajemnice

Prawdopodobnie bardzo niewiele osób wie, że badania wykazały prawdziwy kolor oczu starożytnej populacji Ziemi: był więc karim. Ci ludzie byli jednak miękko z natury, nie mogli oprzeć się kataklizmom natury, które obfitowały w środowisko młodej Ziemi. I tak legenda (lub legenda lub hipoteza?) Mówi, że w okresie lodowcowym pojawiła się nowa rasa ludzi – byli odważni, energiczni, porywczy i silni w duchu. Te niezwykłe osoby miały oczy o zimnych odcieniach: szarym, niebieskim, niebieskim. Ludzkość przetrwała, mistrzowie różnych odcieni tęczówki oczy mieszały się i otrzymywały potomstwo o niezwykłych oczach: zielonym, czarnym, szaro-zielono-brązowym. Pozostaje jednak jedna rzecz: ludzie, którzy mają zimne oczy, częściej reagują, a ciepłe odcienie – do otrzymania. Jednak nie jest to takie proste z tymi, którzy mają zielone szare oczy. Znaczenie ich składa się z dwóch wzajemnie wykluczających się wartości: jest też ciepło i czułość, jest też wyraźna siła woli, ambicja. Jak można to połączyć w jednej osobie?

Ludzie o zielonych oczach mają mieszaną energię. Nie można ich przypisać ani zwycięzcom, ani tym, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z wygranych przez innych korzyści. Astrologowie zalecają takim osobom i partnerom wybór koloru oczu: zielonooki. Faktem jest, że właściciele szmaragdowych muszli tęczy nie lubią słuchać, ale nie chcą prowadzić. Są ambitni, wiedzą, czego dążą i zmierzają ku celowi, podejmując zdecydowane kroki. Mają swoje zasady i fundamenty, a niemal niemożliwe jest potrząsanie zielonym okiem mężem w tej decyzji. Ogólnie rzecz biorąc, w życiu czystym, bardzo rzadko ludzie z zielonymi oczami. Charakterystyka barwy zazwyczaj zmienia się z oświetlenia, porę roku, a nawet nastroju właściciela. Dlatego też, aby zobaczyć czyste szmaragdowe oczy mogą być rzadkie, np. Czarne.

Różnorodne zielone oczy – zielone szare oczy. Wartość charakteru swego pana jest ukształtowana jakby z dwóch połówek – upartej i upartej szarości oraz równoważącej ją zieleni. O takich ludziach mówią, że mają żelazną wolę i mogą manifestować się w stosunkach z ludźmi, szczególnie bliskich, pewnej sztywności, a czasami okrucieństwem. Ale to nie jest z goryczy lub drażliwości – taka zgoda, według właścicieli tych niezwykłych oczu, jest zbliżona do okrucieństwa chirurga: czasami musi zaszkodzić człowiekowi, tak że później czuje się dobrze.

Zielo-szare oczy są również ważne w dziedzinie uczuć i relacji międzyludzkich. Więc ich właściciele mają głęboki wewnętrzny świat. Ta jakość jest zieleń, ale także hamuje naturalną impulsywność i pewność siebie. Takie osoby żyją według zasady: zakochać się, więc królowa, aby stracić, tak milion. Ale nie stracą – raczej położyli bar wysokich osiągnięć i starali się o to. Nie tolerują satelitów obok siebie, które są dość wygodne z sofą i telewizorem. Do gwiazd i tylko do nich – to motto szaro-zielonooki. W relacjach nie są konfliktami, wolą po prostu oderwać stosunki, niż zmieniać cechy partnera, które są nieodpowiednie lub niewygodne dla nich.

Zielono-szare oczy: znaczenie astrologii. Eksperci twierdzą, że ten kolor jest podawany przez zmieszaną energię następujących ciał kosmicznych: Księżyc, Wenus i Merkury. Oddział takiej ciekawej kombinacji jest marzycielski i wrażliwy, jest łatwy do nauczenia, jego umysł jest ciekawski, a natura jest nienasycona w odniesieniu do wiedzy. Jest raczej rodzajem naukowców – takimi jak zwykle przedstawiane są w filmach fabularnych, a nie w książkach bookwormach, ale na przygodach i pionierach. Często takie osoby nie potrzebują naprawdę towarzysza, ale wszystkiego najlepszego: zielone szare oczy najlepiej łączyć z czworokształtnymi oczami. Ich właściciele będą mogli uspokoić duszę i przynieść trochę jej ziemskości i przytulności.