762 Shares 9988 views

Autor Keith Ferrazzi: biografia, kreatywność, lista książek i recenzji. Kate Ferrazzi, "Nigdy nie jedz sam"

Keith Ferrazzi uczył wielu ludzi, jak budować firmę i cieszyć się swoimi osiągnięciami. Corocznie jest coraz więcej czytelników, którzy szanują światopogląd pisarza i dążą do uzyskania lepszych osiągnięć ludzi. W artykule powiemy, kim jest Keith Ferrazzi. Biografię, listę książek i jego osiągnięcia zostaną przedstawione do Państwa uwagi. Być może również chcesz zostać osobą sukcesu, gdy przeczytasz porady autora.


Kim jest Keith Ferratstsi?

Jest wiodącym światowym ekspertem w tworzeniu sieci. Kate Ferrazzi udowodniła, jak ważne jest, aby dana osoba osiągnęła sukces dzięki pomocy biznesu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu autor znalazł kilka sprawdzonych sprawdzonych technik, które pomagają osobie rozwijać i budować wzajemnie korzystne relacje z ludźmi. Dopiero wtedy osoba może osiągnąć określone wyniki.

Keita Ferrazzi zaprasza wielu kanałów telewizyjnych do występowania w programach poświęconych pomysłowi biznesowi lub osobom niepewnym. Autor napisał wiele artykułów w różnych publikacjach biznesowych, które pomogły wielu zdobyć zaufanie do swoich możliwości.

Kate była kiedyś dyrektorem firmy marketingowej zajmującej się sprzedażą. Nauczył pracowników właściwej komunikacji, właściwej strategii, w celu promowania sprzedaży. I rzeczywiście Ferrazzi odniósł sukces. Jednak wszystko w porządku.

Keith Ferrazzi: Biografia

Autor urodził się w 1966 roku w Ameryce. Jest małe miasteczko o nazwie Latrobe, gdzie Ferrazzi rozpoczął życie. Jego rodzina nie była bogata. Jej ojciec jest stalowcem, matka jest czystsza. Jednak Keithowi nie udało się wejść do Yale, gdzie otrzymał pierwsze wykształcenie. Ponieważ studiował dobre, Ferrazzi postanowił kontynuować naukę w Harvard Business School. Tam właśnie zdał sobie sprawę, że ma niestandardowe i poważne myślenie, które różniło się od innych studentów. Wtedy to po raz pierwszy zastanawiał się, jak polepszyć swoje życie, nie podejmując żadnych szczególnych starań.

Po ukończeniu studiów, facet dostał pracę w międzynarodowej firmie Deloitte. W tym przedsiębiorstwie świadczyły usługi audytu i doradztwa. W firmie Deloitte Keith pracował przez osiem lat. Tutaj otrzymał pierwszą wysoką pozycję dyrektora marketingu. Potem przeniósł się do innej firmy. Tam zaoferowano mu pracę dyrektora generalnego. Kiedy uzyskał dobre doświadczenie i doświadczenie, w 2003 roku zdecydował, że może otworzyć firmę, gdzie będzie szefem.

Firma Ferrazzi nazywa się Ferrazzi Greenlight. Dziś zajmuje wiodącą pozycję w tworzeniu sieci na całym świecie. Głównym celem firmy jest znalezienie rozwiązań globalnych problemów i łączenie sił z partnerami poprzez wspólne wysiłki.

Droga do kreatywności

W 2004 roku Keith Ferrazzi postanowił napisać swoją pierwszą książkę – "Never Eat Alone". Przyniosła autorowi olbrzymią sławę i powodzenie. Ta książka niemal natychmiast stała się bestsellerem i została opublikowana w niemal wszystkich językach świata. Przez chwilę Ferrazzi nie śmiał napisać. Kilka lat później opublikował wiele artykułów, w których pisano o wzajemnie korzystnej współpracy firm.

Jego książki przyniosły wielki sukces nie tylko autora, ale także wielu czytelnikom, którzy dopiero po przeczytaniu odważnie zmienili życie na lepsze. Książki Keitha Ferrazzi nie wyglądają jak żadne inne. Tak dobrze wypowiedział swoją opinię, nazywając ludzi, aby komunikować, że nie można było słuchać autora.

Dwa z najpopularniejszych książek autora

Pierwsza znana książka, napisana przez Keitha Ferrazzi, jest "Nigdy nie jedz sam". Autor uważa, że człowiek nigdy nie może osiągnąć niczego, jeśli nie ma poparcia. W tej książce podano wskazówki dotyczące tworzenia sieci, pomysły i sugestie.

Kate Ferrazzi opisała umiejętności komunikacji w biznesie i nie tylko. Twierdził, że bez odpowiedniego podejścia do ludzi niemożliwe jest osiągnięcie wysokich wyników. Sieć to możliwość budowania sieci kontaktów w odpowiedniej kolejności.

Książka znana jest z faktu, że zawiera ona dane znanych osób, które są w stanie pomóc w rozwoju. Pomysły autora stały się bardzo popularne. Dlatego do tej pory wiele osób, w tym w Rosji i na Ukrainie, dąży do doskonałości.

Książka, napisana przez Keitha Ferrazzi, "Never Eat Alone" ujawnia wszystkie tajniki najbardziej udanych biznesmenów. Kiedy osoba stosuje idee autora w praktyce, staje się niewidzialny zarówno dla siebie, jak i dla innych jako odnoszący sukcesy biznesmen lub partner.

Druga książka, którą napisał Keith Ferrazzi, to "Twoja grupa wsparcia" – nie mniej ważna niż pierwsza. W nim autor ujawnia tajemnice budowania głębszych i bardziej ufnych relacji z właściwymi ludźmi. Ferrazzi nauczy Cię pozbyć się niepewności, aby rozwijać swoją firmę i potencjał. Twierdzi, że "jeden na polu nie jest wojownikiem". Dlatego potrzebna jest grupa wsparcia, która będzie Ci towarzyszyła do sukcesu.

Komentarze czytelników

Oczywiście wszyscy nie mogą być zadowoleni, a Ferrazzi rozumie to. Są ludzie, którzy są przekonani, że autor wskazał nazwiska i nazwiska udanych biznesmenów tylko w celu zwiększenia popularności kosztem innych. Jednakże, jak wykazała praktyka, tak nie jest. Wywiad z potencjalnymi czytelnikami okazał się bardzo zadowolony z pomysłów autora.

Do tej pory jest wielu udanych ludzi, którzy słuchali rad Ferrazzi i wykorzystali jego pomysły.

To nie jest nawet to, czego musisz zrobić dokładnie tak, jak mówi autor. Możesz po prostu poprosić o pomoc innych i zaskoczy Cię, jak otwarte osoby są gotowe do pomocy.

Prawdopodobnie bardziej pozytywne opinie niż negatywne. Przecież nie każda książka może stać się bestsellerem. Gdy w praktyce ktoś doświadczy wszystkich pomyślnych pomysłów, zrozumie, że można stać się centrum społeczeństwa i zapewnić udane, przyjemne życie.

Wnioski

Jeden amerykański magazyn nazwał autorkę najbardziej przystojną osobą. Jego inteligentne pomysły są tak popularne, że nawet liczne szkoły i uniwersytety wzięły pod uwagę książki Ferrazzi.

Do tej pory słynny i odnoszący sukcesy człowiek Keith Ferrazzi podróżuje po świecie, wykłada na seminariach, uczy ludzi zarówno dobrych, jak i ufnych relacji. Ten słynny mistrz opowie wszystko o profesjonalnych połączeniach.