745 Shares 7037 views

ZID-50 "Pilot" – legendarny rosyjski motorower

Roślin. V. Degtyarev, lepiej znany nam jako ZID, powstała w czasie pierwszej wojny światowej. To właśnie wtedy zaczął być wzniesiony w Kirov pierwszy obudowy Kovrov fabryce karabinów maszynowych. Wiele lat później, w 1946 roku rozpoczęła produkcję i motocykle. Wielu pamięta legendarny K-125 "Kovrovec" i, oczywiście, "Sunrise". I pierwszy motocykl malokubaturny Kovrov roślina wywodzi się z linii tylko w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Było ZID-50 Model "Pilot".

pierwsza jaskółka

ZID-50 „Pilot”, który pojawił się na drogach krajowych w 1995 roku, był to pierwszy motorower ta roślina. Niemniej jednak, po czterech latach w Kirowa została wydana druga strona z podniesionym skrzydłem przednim. Nazywana była „Aktywna”. I choć było to samo jako „pilot”, Dwusuwowy, ale nie było istotnej różnicy od swego przodka, był wyróżnia się obecnością oryginalne ubrania z tworzywa sztucznego w stylu cruiser. W roku 2004, ta wersja nieznacznej poprawie, tworząc ZID-50-01, na którego pokładzie było czterech chiński silnik marki Lifan o mocy 2,72 KM.

Warto zauważyć, że sprzęgło półautomatyczne, tak że zniknął długopis został wykorzystany w tym modelu. Jako motorower ZID-50 „Pilot”, to ma również do wycieczek turystycznych i biznesowych. Jest to również pojazd do odkrywania różnorodnych powłok.

ZID-50 "Pilot" – specyfikacje

Jest on wyposażony w silnik dwusuwowy pyatidesyatikubovym 3,5 KM. Niewielkich rozmiarów, posiada maksymalną prędkość 50 km / h, a także oszczędności na każde sto kilometrów do 2,2 litra na średni. Ten motorower waży siedemdziesiąt sześć kilogramów. Początkowo był wyposażony w przekładnię trójstopniowym, połączony z silnikiem w jednym urządzeniu.

Sądząc po opiniach, ZID-50 „Pilot”, który nadal nie jest rzadkością na naszych drogach, jest najlepszym rozwiązaniem dla nietrwałych podróży. Wolał jeździć tych, którzy lubią poczuć adrenalinę i świst wiatru. ZID-50 „Pilot” jest odpowiedni dla wszystkich kategorii wiekowych. On jest po prostu niezastąpiony dla tych, którzy chcą zdobyć podstawowe umiejętności jazdy na dwóch kołach pojazdów silnikowych.

Ponadto ZID-50 „Pilot” bardzo skromny naprawy. Jest wyposażona w lustra lusterek i kierunkowskazy. Ze względu na pojemności silnika, w tym legendarnego już motoroweru może być prowadzony bez licencji.

braki

Podobnie jak każdy inny pojazd, ZID-50 „pilot” charakteryzuje się również jako swoje zalety i wady. Pierwszy jego właścicieli netto powiedzieć przekleństwa amortyzacji i niezbyt solidne ramy, szczególnie zauważalne na drogach i podczas skoków na wybojach.

Ponadto, reflektory ZID-50 „pilot” dla światła głowy przewidziane tylko do wykrywania drogi. A jednak, według niektórych, nie jest to bardzo wygodna forma miejsc: po długiej jazdy znacznie zdrętwiałe ciało.

opinie

Ci, którzy teraz jeździ ZID-50 „pilot”, większość z nich jest zadowolona ze swojego „żelaznego konia”. Jest idealnym miejscem na wycieczkę do domku i wędkowania, a dla grzybów w lesie. Sądząc po opiniach, że pewnego osiągi są porównywalne do tych z cech motorower motocykl. Szczególnie zadowoleni właściciele wyrazili o dostępności części zamiennych. Ten skuter jest idealny do jazdy w ruchu, co w naszych czasach jest bardzo ważne.