842 Shares 4399 views

Kupić tabletki soli (25 kg) z oficjalnej dystrybutora

Podczas pracy z zmiękczania urządzenia typu odczynników dla konsumentów jednym z podstawowych problemów jest wybór prawidłowego czyszczenia redukujący soli. Gdzie można go kupić, jak nie popaść w fałszywe? Rozwiązać problem na terytorium jakiegokolwiek państwa, aby pomóc oficjalnych dealerów.

Ltd. „Generation” – oficjalny dystrybutor JSC „Mozyrsalt” w Rosji

„Mozyrsalt” Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości tabletki solne do oczyszczania wody i poza nią. Główną siła przedsiębiorstwa na terytorium Republiki Białoruś. Chociaż firma produkuje dostawy soli warzonej, nie tylko na terenie byłej WNP, ale także w Europie Zachodniej.

Konsument mógł ubezpieczyć się od podróbek, producent tworzy oficjalną siecią dystrybucji. W mieście Ufa LLC „Generation” jest tylko oficjalnym dystrybutorem „Mozyrsalt”. Kupić tabletki solne od tego producenta na Uralu tylko z tej spółki. Ponadto, każdy użytkownik może poprosić o kopie dokumentów potwierdzające oficjalnym przedstawicielem JSC „Mozyrsalt” w Rosji.

Towar, który produkuje białoruską firmę, nie może być zredukowana do pojedynczych tabletek solnych, zakres jest znacznie szerszy. Oferuje klientom:

 • sól żywności.
 • Sól w tabletkach.
 • Przyprawy.
 • Granulowany sól do pralek.
 • Extra sól "Polesie".

Całkowita lista produktów obejmuje ponad pięćdziesiąt pozycji. Firma posiada długą historię i powstał już w 1982 roku, na podstawie dużych złóż soli odkryto w pobliżu miasta Mozyrzu. Celem firmy jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku soleproduktov, a do tego ma on wszystkie warunki.

Ltd. „Generation” został wybrany jako autoryzowanego dealera Dzięki dobrej reputacji, długie godziny pracy na rynku zmiękczające urządzeń. Od 2009 roku, firma nie tylko dostarcza swoje produkty do zmiękczenia rynkowych, podczas gdy nadal zaangażowany i zintegrowane usługi i rozwój systemów uzdatniania wody dla wszelkich obiektów – od mieszkań do dużych zakładów przemysłowych. W tym przypadku wybór był oczywisty.

Dlaczego tak wiele podróbek wśród tabletek soli do regeneracji?

Podczas pracy z urządzeniami do zmiękczania jonowymienna zmniejszenie zapotrzebowania na sól jest bardzo poważna. Jeśli nie jest używany, jakość zmiękczania wody bardzo szybko znikają. Ale rodzaje soli morskiej, jest uniwersalna sól, i dobry stary znany wszystkim „Extra”. Jak rozumieć konsumenta, lepiej jest w użyciu i nie wybrać się w tym fałszywe?

W zasadzie, można użyć w celu przywrócenia i zwykłą sól „ekstra” drobno grunt, ale szczególne tabletki solne (25 kg) nie tylko produkować. Ma wysoki stopień oczyszczenia, jest bardziej rozpuszczalna w wodzie i lepszy kontakt z kationowych filtrów, ułatwiając szybkie odzyskanie.

Ale to jest prostota jego eksploatacji i produkcji doprowadził do tego, że rynek jest zalany fałszerstwo. Zasada działania mają takie same, ale dlatego, że oszuści mają nadzieję, że właściciele zmiękczające Systems nie od razu zauważyć, że sól jest fałszywy i nie wiążą jakość zakupionego soli do awarii urządzenia zmiękczających.

Za fałszowanie soli po prostu niech tabletki solne i zrobić piękny pakiet pisząc na jej hasłem głośniej. Sole są znane na Ukrainie obfitują. Tylko jeden fałszywy specjalnie nie jasne, a jego skład azotan nie doprowadza do pożądanego poziomu.

Ponieważ fałszywej soli różnym od występującego w kilku cech:

 1. Po rozpuszczeniu się zepsuje w nieregularne kawałki, które także są równomiernie rozpuszczone.
 2. Po całkowitym rozpuszczeniu się soli strąca.

Wykształconych fałszywe bryły solne bardzo szybko zdobędzie fragmenty w urządzenia zmiękczającego, i to bardzo szybko zawieść. Ponieważ wybór tabletek soli filtrów trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż fałszerstwem może być kosztowne. Nie jest konieczne, aby szukać efemeryczny gospodarki, gdzie oszczędności może prowadzić do jeszcze wyższych kosztów.

Oznaki złej jakości soli można sprzedawać swoje krótkotrwałe witryn w Internecie, brak opinii o pracy tych firm, brak dobrej strony analitycznej, wypełnione obecności wszystkich zakładkach. Wymóg zapłaty za towary z góry należy również ostrzegać użytkownika. Oznacza to, że coś jest nie tak z tym produktem. Zawsze powinna być opcja.

W niektórych systemach, filtry do oczyszczania wody i wody używać soli?

systemy oczyszczania wody na dzisiaj na rynku jest mnóstwo. Systemy te, które wykorzystują sól, zwany regenerację. Działają one na podstawie procesów chemicznych. Oraz w celu zmiękczenia odbyła wszystkie taką samą jakość, trzeba głównym elementem jest filtr okresowo odbudowane. Jest to niezbędne dla reakcji chemicznych. Nie ma to wpływu siły fizycznej w postaci energii elektrycznej, pola magnetyczne, itd. Istotą jakiegokolwiek działania reagentem jest, że w wyniku reakcji chemicznej soli twardości przekształcić do innej substancji lub zastąpione innymi cząsteczkami innych substancji.

Wszystkich technologii zmiękczaczy Sól w tabletkach do regeneracji wymiany jonowej stosuje się tylko do urządzeń. Oraz we wszystkich systemach oczyszczania wody, które zawierają kationową kroku. Choć tego rodzaju zmiękczenia jeden z najstarszych, a on od dawna nowi konkurenci, ale mimo to, jego pozycja żywica kationowa dostarcza niechętnie. I tajemnica tak długi aplikacji jest po prostu bardzo dobry jako zmiękczacza.

Sam proces jest prosty wymiany. Kationowa żywica wypełnia solami sodowymi, które w kontakcie z wodą o niskiej jakości szybko dają surowe sole twardości miejsce. Każda kaseta jest naturalnie zawartość sodu nie jest nieskończona, a wtedy prawie cała kaseta jest oczyszczony, nadszedł czas, aby je przywrócić. Tutaj również pomaga w tabletkach solnych 25 kg. Opakowania i inne. Dlaczego takie duże opakowania? Przy wysokiej twardości wody próg sodu wypłukuje się z żywicy dość szybko. I musi często przywrócić. Roztwór musi być bardzo ponownie nasycone wymienić sole sodowe, sole sztywności. Oznacza to, że odzysk jest w tym samym magicznym systemem, ale w przeciwnym kierunku. Mimo kłopotów z nim wiele, ale skuteczność nie została zmniejszona.

Kiedy za pomocą odwróconej osmozy jest również bardzo często poprzedni krok do systemu oczyszczania wody będzie dokładnie żywica kationowa. Ze względu zgranulowano sól jest bardzo ważny do oczyszczania wody. A jakość powinna ona mieć wystarczająco dużo uwagi. Przy wyborze konsumenta ryzyko złej produktu wkrótce pozostać przy złamany, zatkany zmiękczacza.

Jaka jest cena tabletek solnych za worek (25 kg)?

„Mozyrsalt” Firma produkuje sól do zmiękczaczy instalacji w różnych pakietach. Są to kontenery big bag 800 kg, i jest bardziej kompaktowe opakowanie – sól w pastylkach, worek 25 kg. Worki polipropylenowe, wygodne do transportu.

Takie uniwersalne tabletki soli otrzymanych z głównym produktem „Mozyrsalt” – sól warzona „dodatkową”. Głównym celem takiego soli jest przywrócenie kationowych żywic jonowymiennych w zmiękczacza. Średnio cena tabletek solnych dzisiaj waha się od 450-500 rubli za worek. Nie tak tanie, jeśli weźmiemy pod uwagę masę jego stosowania dla dużych farmaceutycznych lub teplogreynyh produkcjach. Po tym wszystkim, nie ma worki soli 25 kg. opuści worka.

Aby zastosować taką sól czyszczenie może być tak duży, przemysłowy, przemysł farmaceutyczny, przemysł chemiczny, w domach prywatnych, gdzie kationowy określonych ustawień filtra.

Tabletki solne „Mozyrsalt” to zwykły widok na tabletki ze ściętymi krawędziami. Rozpuszcza się równomiernie, bez pozostawiania śladów i osadu. Ta postać soli nie wybrano przypadkowo. Pomaga to utrzymać długą prezentację i nie rozkładają się sól. Nawet po załadowaniu do pojemnika takich tabletek soli spada bardziej skutecznie. Brak pustek. Oznacza to, że napełnianie zbiornika będzie bardziej opłacalne i jednorodne. Tak, i to optymalna forma jest dobra dla tego, że podczas napełniania zbiornika nie kruszy się i nie pozostawia resztek wewnątrz zbiornika. Przy zakupie sól zniżki masowych.

Extra sól lub uniwersalny: jak wybrać?

Drugą ważną kwestią dla każdego konsumenta będzie trudnym wyborem. „Mozyrsol” Firma stawia na rynku jest nie tylko uniwersalnym sól, ale także sól „Extra” w różnych pakietów i opcji. Czy jest jakaś różnica między tymi dwoma rodzajami soli? Na który z nich jest najlepiej wybrać? Teraz należy zauważyć, że pierwsza różnica będzie zakres soli. Mimo to, „Extra” chlorowodorowy przeznaczone do gotowania, a mianowanie uniwersalnego soli określonej w tym, że jest przeznaczony do przywrócenia żywicy kationowej. Jest to specjalnie oczyszczone i mają duży zapas soli sodowych.

Sól do potrzeb żywnościowych firmy sprzedaje się w bardzo różnych opakowań, może to być duże lub małe posiłki. Przedstawione przez opakowaniu:

 • 1 kg;
 • 1000 kg;
 • 25 kg;
 • Pet-Bank – 200 g lub 500 g.

Orientacja produkty konsumenckie pod domyślić już na opakowaniu. Jako wspólny sól może być używany do gotowania, do niej i zapakowane tak, że jest to wygodne do zakupu i do wspaniałych restauracji i do prywatnego użytku w domu.

Sól kuchenna – zasadowa sól „Mozyrsalt”. A jednak, producent przywiózł go do idealnego stanu czystości, które rzeczywiście pozwala używać go nie tylko w żywności, ale również do przywrócenia żywicy kationowej. Zawartość chloru w postaci soli sodowej „Zewnętrzne” był 99,80 procent. Ale lepiej rozpuszczalność w tabletkach solnych 25 kg, a w czasie napełniania zbiorników przeznaczonych do odzysku odgrywa również rolę. Zwykle Rassypnoe sól ma tendencję do zbrylania. W tabletkach tego efektu nie jest obecny. Ponieważ jako reduktor walka wyraźnie wygrał uniwersalny sól w tabletkach. Ale gdyby się okazało, że pilna potrzeba przywrócenia żywicy kationów, a masz tylko to „ekstra”, możliwe jest, aby go używać.

W ten sposób można bezpiecznie powiedzieć, że konsument nie będzie trudno się zorganizować wysokiej jakości system oczyszczania wody, jeśli ma się dobry sól naprawczej. I zwracać uwagę podczas oficjalnych dystrybutorów. produkt wysokiej jakości z certyfikatem jakości lub paszportu może być obecnie na rynku tylko wyobrazić, że są. Ltd. i NPI „Generation” do dalszego potwierdzenia.