385 Shares 9231 views

Czy dieta Atkinsa jest skuteczna? opinie

Pod koniec ubiegłego wieku, niezwykła popularność w świecie otrzymał dr Atkinsa (to jest analogiem osławionego my Kremla diety), skuteczność i których użyteczność jest kwestionowana przez ekspertów tej pory. Jego książka stała się bestsellerem i poszedł sprzedał ponad 15 milionów egzemplarzy, co oznacza, że co najmniej 15-20 milionów ludzi próbowało ją dla siebie.


Z biegiem lat, znalazłem dieta Atkinsa opinię z najbardziej znanych gwiazd Hollywood. Ta dieta cieszył Jennifer Aniston, Catherine Zeta-Jones, Ben Affleck i Demi Mur. Mówi się, że rewolucyjna dieta Atkinsa pomogła utrzymać figurę Kim Kardashian po urodzeniu. Istnieje wiele przykładów, ale weźmy bliżej przyjrzeć konsekwencje nierównowagi sił w niektórych przypadkach.

Każda kobieta w pewnym wieku jest problemem niewyjaśnionej nadwagi. Jak i dieta nie uległa zmianie, a wiele z nich biec do pracy, a nawet w basenie czasami przejść. Ciężar niemniej dodaje się powoli, ale pewnie. A potem tradycyjnie przyjść z pomocą znajomego, który zaleca różne diety. Niektóre z nich są poważnie ograniczają wszelkie mięso, inni – całkowicie wyeliminować węglowodany jak dieta Atkinsa. Przegląd jednego z małych pacjentów wykazuje negatywnego wpływu diety białkowej na zdrowie. To paniki jak z nadwagą i straciła miesiączki, ale zawartość tłuszczu w organizmie jest mniej niż 20%. Dziewczyna i przywrócić zdrowie kobiet obecnie chce lepiej i boi. I to nie wszystkie negatywne konsekwencje niekontrolowanego diety.

Wielu pacjentów skarży się na wadliwe działanie układu sercowo-naczyniowego, wielu – w tym zaburzenia jelit. I znowu, po raz setny chcę powiedzieć: „Prawda – w środku”

Zobaczmy, jak dieta Atkinsa. Pokarmy, które są zalecane do stosowania w pierwszym etapie diety obejmują praktycznie nieograniczoną ilość mięsa i wykluczyć pokarmy bogate w obu węglowodanów złożonych (pieczywo, płatki śniadaniowe, produkty mączne) i płuc (warzywa). Wynika to z możliwości, aby nie dać podczas diety mięsa, sera, jaj, ryb i stwierdza diety Atkinsa w swojej recenzji nevegitariantsev dusz. Na tym etapie nastąpił gwałtowny Reset wagi, ze względu na fakt, że organizm wchodzi w stan ketozy (zamiennik bogatej w węglowodany pokarmów roślinnych do produktów pochodzenia zwierzęcego).

Zgodnie z teorią dr Atkins, pozwala organizmowi wykorzystać nagromadzone zapasy tłuszczu. Drugi i trzeci etap obejmować minimalny wzrost węglowodanów, natomiast czwarty – żywność niskowęglowodanowa przez całe życie (bez ciasta, ciasteczka, lody, biały chleb).

Jednak istnieją pewne pozytywne punkty, które jest dieta Atkinsa. Recenzja: „Dobra dieta, pozwala rzut z diety wszystkich” pustych węglowodanów „cukierki, ciastka, chipsy i inne produkty, które nie mają związku ze zdrowego odżywiania”

Niestety, nauka nie znalazła jeszcze jedyną poprawną i odpowiednią dietę wszystko. Niezależnie od przyczyny lekarze nie prowadzą, ludzie w pogoni za pięknem nadal prowadzą swoje własne „pseudo-naukowe” eksperymenty z jedzeniem. Bądź ostrożny z nich. Nie zrób sobie krzywdy!