307 Shares 2870 views

Rowery "Hammer": Modolo opis, dane techniczne, opinie

Na wzmiankę o słowie „Hummer” w głowie jak tylko jest obrazem wielkogabarytowych drogie SUV, który pewnie kroczącego ulicami miasta. Miłośnicy dwóch kółek mają inne skojarzenia. Wiedzą, że istnieją rowery „Hammer”. W dzisiejszych czasach modne stało się na podróż do miejsca pracy lub nauki o przewozie dwukołowy, a na weekendy jeździć z rodziną na wsi. Tak więc większość trzeba kupić sobie podobną jednostkę. Dziś porozmawiajmy o rowerach „Hammer”. Co to jest, co ich skład, jakie są główne cechy?

Rower „Hammer”

Zdjęcia umieszczone nieco poniżej przedstawia jeden z nich. Gama modelu składa się z kilku rodzajów rowerów: jest składana miasta (do jazdy po gładkich dróg asfaltowych) oraz Hardtail na podbój tras leśnych i rowerów elektrycznych i górskich krotnie (unikalna hybryda Hardtail i składany rower).

Firma, która produkuje rowery „Hammer”, znanej z tego, że jest zrobiony na zamówienie transport dwukołowy dla jednego z najpotężniejszych armii świata – armii Stanów Zjednoczonych. Model ten jest nazywany "Tactical Mountin". Amerykanie lubi to tak bardzo, że pozwolił na rynku detalicznym. Teraz każdy może kupić rower wojskowy.

Tactical Mountain

Model ten został wyprodukowany na potrzeby armii amerykańskiej. Charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, które pomagają spadochroniarze szybko pokonania dystans na terytorium wroga.

Jego rama wykonana jest z wysokiej jakości aluminium lotniczego. Z powodu tego modelu jest tak lekki i wytrzymały (waży tylko 12 kg, co jest bardzo mały, na tym poziomie). Ma dobrą przedniego widelca, który pochłania dużo wibracji. Specjalna technologia zachowuje wytrzymałość ramy.

Plus „Tactical Mountin” jest to, że można go złożyć w zaledwie trzydzieści sekund. Odbywa się to w jednym prostym ruchem dźwigni. Dla takich operacji nie potrzeba żadnych narzędzi. Wszystko odbywa się ręcznie. Model ten posiada 24 prędkości. W związku z tym, że rower można uznać góra. Tylko tutaj jest to kosztowne – $ 750 (z około 50 tysięcy).

"Hammer Lorak"

Kolejna wersja rower składany. Tylko w tym przypadku, najczęściej dwukołowy transport miejski. Stał dvadtsatidyuymovye koła, co jest typowe dla tej klasy. Jest również łatwo fałdy i rozwija. Rama wykonana jest z aluminium, ma siedem biegów, hamulce obręczy wyściełane siedzenie i nie ma widelec. Jedyną rzeczą, której nie ma – jest bagażnik. Prawie wszystkie rowery miejskie obecne. Dlatego w naszym przypadku będzie trzeba kupić więcej.

Rower „Hammer”: Opinie

Zaczepione na najbardziej przyjazny dla środowiska transport osób twierdzi, że zakres dwukołowy „Hammer” – to jest niesamowite. Tutaj można znaleźć specjalistyczne rowery wojskowe, elektryczne rowery składane, miejskie, Hardtail i więcej. Wszystkie produkty na najwyższym poziomie, bez zbędnych pytań. gwarancja niezawodności sprawia rowery „Hammer” jest dość popularne. Możemy powiedzieć, że są zdecydowanie warte swojej ceny.