81 Shares 7369 views

Biblioteka Publiczna Rostów nad Donem: Wystawa, adres, godziny otwarcia

Biblioteka jako dziedzictwa kulturowego ludzkości stanowią ważne etapy historyczne i ożywić wspaniałą erę dla przyszłych pokoleń. Jeden z tych kreacji świata stała się publiczna czytelnia z Rostów nad Donem. O to dziś i porozmawiamy.

Niech nie umrze wielowiekową pracę przodków!

Dziś Internet jest już zniewolony, jak się wydaje, wszystkie myśli ludzkość. Splątane sieci wykonane dostępnych komunikatów, animacji i wideo, muzyki, gier, czytania online i nauki w ogóle. Ale czy to prawda, że nosi przynajmniej jakiś sens, zdolność myślenia i bashers ruch? Ale co o starych, dobrych książek, pachnących żywicą i śpiewające spektakularne stron szeleszczących? Pamiętam grube „Treasure Island” Jules Verne, błyszczących arkuszy z „Tysiąca i Jednej Nocy, Szeherezada” skomplikowanych dochodzenia James Hadley Chase i Artura Konan Doyle. A co jest pięknie ilustrowane encyklopedie, literatura naukowa, dzieła wielkich ludzi można znaleźć w bibliotekach na świecie! Oczywiście, Internet jest dziś znaleźć w postaci cyfrowej – nie jest problemem, ale to tkanina, skóra i oryginalna grafika nikt nigdy nie został odwołany. I uważane za szczęście, aby odebrać kawałek sztuki i czytać od deski do deski i.

Jeden z cudów świata – biblioteka publiczna w Rostowie

zaszczyty i chwała miejskie wojskowy Rostów nad Donem posiada unikalną architekturę kultury rosyjskiej – czytelni publicznych, które nosił od 1886 do 1921, imię Karla Marksa. Potem okazało się, jak biblioteki publiczne, krawędzi narodu rosyjskiego. Mimo, że stworzenie repozytorium zawiera „książek”, zebrane z całego świata międzynarodowego. Nie można odczytać jako starożytnych rękopisów w Watykanie, a także rzadkich egzemplarzy mądry i życiu bestsellery biblijne i nowoczesne pisarzy wszystkich krajach.

Tylko zastanawiam się, jak starannie zachowane i umieszczone na półkach Kanonnikov starożytna i najnowsza edycja jako pokojowo są sługami pałacu książki do swoich „podopiecznych” i jak dokładnie są one umieszczone na liście kontaktów. wykonywane również i działanie biblioteki publicznej. Rostov ogólnie znane ich wartości w kategoriach ludzkiej komunikacji i prawidłowego rozrywką. Wszystko jest zawsze otwarty i zamknięty na zegarze. Jeżeli nadszedł czas – wszystko do pracy, jeżeli jest to święto lub uroczystości – wtedy żadne zobowiązania inne niż pracach domowych.

Cała wystawa w bibliotece Rostów

I, oczywiście, niektóre wspaniałe wystawy odbywają się w samym sercu pisma pałacu, który jest biblioteka publiczna w Rostowie! Tutaj kulturalnych pisarzy i poetów, galerii sztuki znanych i nowo pielęgnowane pisarzy, sesjach zdjęciowych i pokazać ciekawy krajobraz i ludzkie obrazów, filmów, koncertów i komedii. Ludzie z wykorzystaniem ecstasy i posiada recitale. Wszystko to pozwala umieścić w swoich salach Biblioteki Publicznej Rostów nad Donem.

Niesamowita wystawa poświęcona rocznic najbardziej czytelniach. Więc, co roku na urodziny „świątynią duszy i formacja” otwartych koncertów, a ludzie mają możliwość wglądu do dokumentów historycznych stosy. Sympatyczni przewodnicy powiedzieć turystów i obywateli bezcennego Narodowego Funduszu czytania muzeum, która jest obecnie 130 lat gromadzi wiedzę i starożytną mądrość. stwierdził również, promocjach i przyciąga turystów uroczystości. I wielu ludzi w chwalebnej miasta nad Donem pomagające zbierać katalogu, aby pozostawić trwałe dziedzictwo swoich dalekich potomków. Dlatego takie zjawiska znać wszystkie lokalne i spróbować należy zarezerwować bezpłatną wycieczkę gdzie zaplanowany tak znaczącą imprezę jako wystawie w bibliotece publicznej. Rostov jakby cały Chodzi o życiu na raz, w dobrym nastroju do czytania na każdy twarzy.

Jak kwitnie książki królestwa?

Oczywiste jest, że dla tak potężnego „imperium”, który jest funduszem knigoobrazovaniya naukowe i artystyczne, potrzebują troski i czujności. biblioteki muzeum uczestnicy z ogromnym czytelniach i pomieszczeń na wystawę sztuki pracuje niestrudzenie i bez wysiłku. Każda książeczka powinna być starta z kurzu, przemywa pięter, pokoje sprzątane prawidłowo.

Wielu odwiedzających codziennie przechodzą przez ten raj na ziemi, a ich mózgi podlewane boski nektar, że wypływający Don Bibliotekę Publiczną. Rostów nad Donem, Dzięki tym centrum władzy i mocy duchowej, oświeconej i dostaje wielkie cywilizacje wiedzy.

Cóż, jeśli nadal nie biblioteka i World Wide Web? Który jest lepszy?

razy bardziej starożytnych wiadomo było, że się czyta o wiele bardziej skuteczne niż słuchanie opowieści z boku. Podczas czytania osoba zagłębia się w linii, prowadzenie ich oczy i odkrywania umysłu, wspomina i przyswajanie informacji kilkakrotnie większe niż w „jedno ucho do drugiej zdjął.” I Internetu. To daje wizualne przedstawienie wydarzeń, które są mieszane z roztargnienia innym wcieleniu, takich jak muzyka, filmy, gry, powiadomień na pulpicie, push-dystrybucji, ostrość obiektywu. W książce czytelnik zanurza się całkowicie i do wylęgu epizody w mojej głowie aż skończę następny rozdział lub całą historię jako całości. Wspomina studiował arcydzieło na całe życie i opowiedzieć innym. I tu w procesie wprowadzania pokonania okoliczności i siły.

Radzić sobie ze swoim sumieniem, albo element popychający umysłach. Nadal w internecie i bibliotekach

W dążeniu do osiągnięcia powyższego celu Podsumowując solidnego i grubą kreską. Wszelkie prace papier łatwo dostrzegalne w domu, na zewnątrz, podróży i wszędzie tam, gdzie „swędzenie” angażować się w wyobraźni rapowania lub kontynuacji niedokończonej części. I na smartfonach, laptopach i tabletach takich gorliwość nie jest i nigdy nie będzie. Rod nie jest interes nie jest jeden. Tak, i od netbooka do komputera szybko zmęczone oczy.

Niestety lub na szczęście, elektroniczne gadżety nie są przeznaczone do kopania entuzjastycznie wiedzę i dlatego nigdy nie może zastąpić prawdziwe i „na żywo” książkę. Dziś wielu ludzi starszego pokolenia, a większość z pozłacanej młodości, mimo wieku informacji, wolą uczestniczyć pożądanych uniwersytetów takich jak Public Library of Rostowa. Tylko w przypadku korzystania z literatury naukowej i fikcję rosną prawdziwy geniusz swojego czasu. Chociaż nowoczesne poeci i pisarze przystosowały łatwo komponować i publikuje wiersze, poezja i Vaudeville na klawiszach. Ale wali w klawisze – nie czytać.

Gdzie jest ulica, gdzie ten dom?

I to jest cud na południowych granicach imperium rosyjskiego, jak wspomniano powyżej, w chwalebnej miasta Rostów nad Donem. Znajdź taką ważną instytucją w życiu Rostowa łatwe. Każdy rodak, od najmniejszego do starca, zna drogę do niego i powiedzieć, jak szybko dostać się do tego wspaniałego miejsca. Teraz zapisz adres biblioteki publicznej w Rostowie. Dane bankowe są następujące: indeks 344049, regionu Rostov, Rostov-na-Donu, ul. Pushkinskaya, 175. Przewodnicząca – Kolesnikova Evgeniya Mihaylovna.

Centrum tryb działania:

  • Poniedziałek – dzień wolny;
  • Od wtorku do piątku biblioteka jest czynna od 9.00 do 19.00 godziny;
  • W soboty i niedziele godziny pracy – od 10.00 do 18.00;
  • ostatni piątek każdego miesiąca – dzień sanitarny.

W okresie letnim, od czerwca do sierpnia, w następujących trybach:

  • Od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę zakresie pracy – od 10.00 do 18.00 godziny;
  • Sobota – dzień wolny;
  • ostatni piątek każdego miesiąca – dzień sanitarny.

Biblioteka jest zamknięta i relaksujące wakacje na zapowiedzi rządu rosyjskiego. Wszystkie informacje przedstawione na oficjalnej stronie internetowej instytucji. Skromny, ale wykonane z witryny Twist, który pomieści bibliotekę publiczną w Rostowie, Zawiera dokumenty, fakty i zdarzenia, a także wiadomości, e-usługi, katalogów i baz danych. Wszystko jest proste i jasne, do korzystania z materiałów na tej wspaniałej zasobu. Istnieje również portal administracji Rostów. Gdzie można spotkać się z innymi służbami miejskimi i informacyjnych, gdzie jeden z pierwszych osiągnięć słusznie należy do Don „knigochitalne”.

Oto cała historia – nie wycięte z siekierą, a następnie raschertitsya pióro!

wróci do wielu laty, gdy wyrzeźbione Puszkina i Lermontov, Jesienin i zablokować. Lenin naftą lub drzazg całą noc chciwie badali listów pożółkłych stron. Choć urodził się i dociekliwych, ambitnych i wizjonerskich poetów i gawędziarzy. Ciągnęły wszystkie głębokie filozoficzne rozumowania proste dusze chłopskie, a także nauk wielkich myślicieli. Don Rostov biblioteka publiczna dzisiaj daje nam te arcydzieła i czeka na wszystkich i zawsze w tajnej głębi swych niewyczerpanych, ekscytujących i intrygujących liter.