441 Shares 3974 views

Angielska tradycja – jeden z najstarszych na świecie!

Dziś mówimy o tajemniczej starszej pani w Anglii. Ten kraj zawsze stał na scenie światowej, a przyczyny tego stanu jest wiele. Każdy, kto przychodzi do Londynu diva względu na, jak to jest piękne. Główne zalety, a nawet różnice leżą kraj w szczegółach: Pogoda, architektura i mentalności mieszkańców. Istnieje wiele atrakcji w Anglii, ale te – najważniejsze, ponieważ określić ogólną atmosferę.


mglisty Anglia

Jakie są brytyjska tradycja? Aby zrozumieć to pytanie, należy dowiedzieć się więcej o pięknym kraju. Anglia otrzymała swoją nazwę na cześć Anglo-germańskie plemię który osiedlił się w Wielkiej Brytanii w V i VI wieku przed naszą erą. e. Pierwsze prace poświęcone tej dziedzinie, pisał Tacyt.

Szczególną uwagę zwraca się kulturę Anglii. Każdy, kto choć trochę obeznany z tym krajem, nie wie dokładnie, co ona jest pełen tradycji. Dla angielskim są bardzo ważne tradycji i konserwatyzmu, domu i rodziny.

Jakie są te Anglicy?

Tradycje Anglików może być każdy, bo każdy naród ma swoje własne sposoby wyrażania siebie. Aby zacząć rozumieć, co się angielskiego. Ci ludzie są bardzo uprzejmi. W tym samym uprzejmości dla nich – to nie jest tylko „moda”. Każdy człowiek uważa za swój obowiązek być uprzejmy dla innych. Ten Anglik zawsze powiedzieć „dziękuję” i „proszę”. Większość osób słowiańskie mogą być zaskoczeni faktem, że angielski nie zostanie wciśnięty do metra „dziurkowania” swoje miejsce w kolejce, i tak dalej. D. Są również ciekawą cechą jest fakt, że są one stosowane we wszystkich okolicznościach życia „zapisz” twarz. W każdy, nawet najbardziej tragiczna sytuacja Anglik zawsze będzie zarezerwowane i małomówny.

Tradycje Anglików: dom

Do domu w tym ludzi jest miejscem, które należy tylko do nich. Bardzo dobrze nadaje się do tego opisu, mówiąc: „Mój dom – moja twierdza” Brytyjczycy są bardziej ziemniaki kanapie. Wolą zostać w domu, w rodzinie, zamiast wydostać się gdzieś. Lubią również zorganizować spotkania z bliskimi przyjaciółmi, ale tylko w murach domu. Koniec dnia pracy przy kominku z filiżanką herbaty – najlepiej wieczorem, co tylko można sobie wyobrazić mieszkańca tego tajemniczego kraju.

Angielskie zwyczaje i tradycje: opis najsłynniejszy

W Anglii wiele tradycji, ale będziemy patrzeć na najważniejsze z nich. Na przykład angielskie tradycje związane z pogodą. Wszyscy wiemy, że pogoda może zmienić się kilka razy dziennie, zwłaszcza w Anglii. Dlatego tematem nim stał tradycyjny dla rozmów. Nawiasem mówiąc, w badaniu języka, „Pogoda” sekcja zajmuje znaczące miejsce w całym kursie.

Inny przykład – brytyjska tradycja, związana z komunikacją. Zakłada się, że dwaj mężczyźni powinni wprowadzić trzecią osobę, która przedstawi je do siebie. Ponadto, wpływ na sprawach finansowych lub osobistych za niegrzeczne, więc trwają rozmowy o polityce, pogodzie i innych abstrakcyjnych tematów, które będą wygodne dla obu stron. Inną ważną cechą jest brak płaskości. Ten Anglik nigdy nie będzie narzucać swój punkt widzenia drugiej strony. W rozmowie, oni korzystać z wielu struktur wejściowych, tak aby nie wydawać nachalny. Również Brytyjczycy zawsze bardzo powściągliwy, nawet zimny. W tym samym czasie, gdy mamy do czynienia z taką osobą, czujesz się nie tylko odległość, ale także szacunek, że popada w każdym zdaniu, oczu i mimiki wypowiedzi.

Również podczas spotkania Brytyjczycy uwielbiają żartować. Subtelny humor – to jest ich mocną stroną. Jednak wiele osób uznawane poczucie humoru jest dość specyficzne. Najlepiej jest unikać wyrażeń komiks, jeśli nie jesteś pewien, że będą wdzięczni.

Następna ważna tradycja chodzi o najważniejsze święto w roku – Boże Narodzenie. Angielski jako rodzina urządzić dom, a następnie po pysznym obiedzie. Tylko angielski ozdobić jego domu dużo świec, z powodu tego, co noc Bożego Narodzenia jest również nazywany „noc świec”.

żywność

Brytyjska tradycja w języku angielskim brzmi nie tylko piękny, ale również smaczne. Tematem tego rozdziału jest poświęcona kuchni. Anglicy była specjalna – nieskomplikowany, pożywne i łatwe. To właśnie na tych trzech filarach jest zbudowane kultury żywności. Oczywiście, nie można nie wspomnieć słynną herbatę tradycję. Picie herbaty jest prowadzona codziennie od 16 do 18 godzin. Poprzez że małe wydarzenia przygotowują się bardzo dokładnie, więc proces jest konwertowana do małej historii. Obiad też przychodzi tuż po 6 po południu, gdy wszyscy członkowie rodziny apetytem.

Drugim ważnym elementem wykresu jest śniadanie. Brytyjczycy uznają to za konieczne, ponieważ jedynym sposobem, aby ładunek żywością na cały dzień. Na śniadanie jedzą tosty, owsiankę lub boczek. W każdym razie, jedzenie okazuje smaczne i zdrowe – tylko to, co jest potrzebne do prawidłowego śniadania.

tradycje rodzinne

Angielska tradycja, związana z rodziną, zacznij od jednej ważnej rzeczy – i wychodzić. Jest to wymagany element, który powinien być cała rodzina. tradycja dom rodzinny połączony z weekendu. Cała rodzina spotyka się, aby przejść na naturze i dobrej zabawy tam. Takie rekreacji i przydatne i skuteczne, korzystne związku. Przez weekend żona próbuje przerobić wszystkie ważne rzeczy, aby te dni urlopu. Jeśli podróż jest anulowana, ludzie są zaangażowani w ogrodnictwie, sklep, lub po prostu gospodarzem domu.

Młodzi ludzie spędzają czas trochę inaczej. Po wspólnych wakacjach w sobotę idą do stron lub tańce, gdzie bawić się z przyjaciółmi. Niektóre uczestniczyć także siłownie, trochę czasu dla zwierząt lub aktywnego wypoczynku.

могут открыться каждому желающему, кто решит выучить этот простой, но всемирный язык! tradycje rodzinne (po angielsku to zdanie brzmi jak tradycje rodzinne) są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, który postanawia nauczyć się tego prostego, ale uniwersalny język!