616 Shares 4913 views

Megafon, biuro. "Megafon", centrala: telefon

Jednym z liderów rynku telekomunikacyjnego w Rosji jest Megafon. Jest to nie tylko mobilny i lokalny operator telefoniczny, ale także oferuje usługi dostępu do Internetu, telewizję kablową , telefonię IP. Biorąc pod uwagę fakt, że liczba abonentów wynosi łącznie dziesiątki milionów osób, wiele osób zastanawia się gdzie można znaleźć adresy biur Megafon.

Lokalizacja terytorialna przedstawicielstw

W poszukiwaniu najlepszego operatora telefonii komórkowej trudno jest nie zwracać uwagi na salony komunikacyjne MegaFon. Firma ma biura w taki sposób, aby spotykają się w drodze każdego człowieka w drodze do pracy, do domu, do najbliższego supermarketu lub do rynku. W stolicy Rosji jest około 200 salonów komunikacji, w regionie Moskwy jest ich ponad 400.

Najczęściej biura MegaFon w Moskwie i innych dużych miastach Federacji Rosyjskiej starają się umieszczać w pobliżu stacji metra, w budynkach, w których znajdują się duże centra handlowe, w obszarach dużych tłumów. Planowane są prace różnych biur, aby można było im się dostać w dogodnym dla Ciebie czasie. Niektóre z nich otwarte o 8, inne – o 9, inne – o 10 rano. W tym samym czasie mają różne czasy zamykania. Możesz znaleźć oddziały, w których pracują pracownicy do 22:00, w centrum stolicy są 24-godzinne biura przedstawicielskie.

Usługi biurowe

Wszyscy mogą udać się do jednego z sal komunikacyjnych i uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat świadczonych usług, taryf, nowych możliwości i sposobów zaoszczędzenia na rozmowach w sieci Megafon. Więc, udając się do biura firmy, możesz:

– zawarcia nowej umowy i zostania subskrybentem firmy;

– zamówić dodatkowy numer;

– zmienić swoje poświadczenia;

– w razie potrzeby zmień kartę SIM;

– zmienić plan taryfowy;

– łączyć lub wyłączyć dodatkowe opcje i usługi;

– zablokuj swój numer;

– łączyć lub rozłączyć konta;

– przelew środków między numerami;

– przekazanie idealnej błędnej płatności;

– uzyskać szczegółowe informacje na temat wydatków.

Ale to nie jest jeszcze pełna lista możliwości. Specjaliści przyczynią się do utworzenia w serwisie serwisu samoobsługowego, wysłuchania wszystkich życzeń lub skarg dotyczących pracy firmy. Nie musisz szukać tego, który operator MegaFon jest głównym biurem, wszystkie ich wymagania można przedstawić w jednym z przedstawień. Można również narzekać na jakość komunikacji w dowolnym miejscu, Państwa życzenia dotyczące jego ulepszenia będą musiały być brane pod uwagę.

Serwis w regionach

Wiele z jakiegoś powodu uważa, że normalna obsługa jest tylko w dużych miastach, w których działa operator "Megafon". Biuro firmy, niezależnie od jej lokalizacji, w międzyczasie ma na celu przede wszystkim pracę z ludźmi. Dlatego personel w każdej chwili jest gotowy pomóc zwiedzającym, niezależnie od regionu ich lokalizacji. Warto zauważyć, że MegaFon działa w 83 podmiotach wchodzących w skład Federacji, tzn. Ten operator jest reprezentowany w całej Rosji. Działa również w Tadżykistanie, Osetii Południowej i Abchazji. Usługa we wszystkich oddziałach odbywa się według ustalonych standardów.

W razie jakichkolwiek problemów każdy z obecnych lub potencjalnych abonentów może otrzymywać wszystkie informacje, które są zainteresowani lub złożyć skargę na jeden numer. Telefon biura Megafon jest następujący: (800) 550 05 00.

Przedstawicielstwa na terytorium Federacji

Oddziały firmy są terytorialnie podzielone na kilka regionów. Operator przydziela następujące reprezentacje: Stolichny, Siberian, Północno-Zachodnie, Dalekie Wschodnie, Wołgi, Kaukaz, Central i Ural. W każdym z nich określone są prefiksy – cyfry, od których zaczynają się numery telefonów abonentów. Ponadto, w każdym z ośmiu wspomnianych regionów są przedstawicielstwa Megafon. Biura usług są równomiernie rozmieszczone na terenie każdego z nich.

Znajdź odpowiedni oddział lub najbliższą reprezentację dla Ciebie jest najłatwiejsza na oficjalnej stronie OJSC "Megafon". Tam wystarczy wybrać obszar w górnej części strony i poniżej, aby znaleźć link "Salony komunikacji". Wskazując kursor na mapę na oddział, którego potrzebujesz, możesz dowiedzieć się nie tylko jego dokładnej lokalizacji, ale także harmonogramu pracy, telefonów i listy świadczonych usług.

Oddział w Moskwie

W przedstawicielstwie biura świadczącego usługi komunikacyjne w głównym obszarze metropolitalnym Rosji powstał odrębny znak towarowy "Megafon-Moscow". Obszar zasięgu w tym regionie jest dość gęsty, nie tylko wszystkie części stolicy, ale także duże miasta regionu moskiewskiego. Komunikacja odbywa się na wszystkich drogach pochodzących z metropolii, w niewielkich osadach, a nawet w stacjach metra, Megafon działa.

Biura w Moskwie dzieli się na terytoriach terytorialnych. We wszystkich dzielnicach stolicy znajdują się biura przedstawicielskie. Ponadto harmonogram urzędów w każdej z dzielnic jest zaprojektowany w taki sposób, aby jego mieszkańcy mogli dotrzeć do pracowników firmy od 8 do 22 godzin. W centralnej dzielnicy Moskwy działa kilka biur, które działają przez całą dobę. W każdej chwili mieszkańcy metropolii mają możliwość zasięgania porady telefonicznie. W tym celu po prostu zadzwoń pod numer (800) 333 05 00 lub (926) 111 05 00.

Również w stolicy znajduje się i główne biuro spółki "Megafon". Biuro centralne można znaleźć pod adresem: Kadashevskaya Naberezhnaya, 30. Jest jednak bardziej przydatne dla zwykłych konsumentów, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się oddziały regionalne. Jeśli jednak chcesz nawiązać bezpośrednią komunikację z pracownikami biura głównego, potrzebujesz numeru, do którego możesz zadzwonić bezpośrednio do firmy Megafon (centralnego biura). Ma on następujący numer telefonu: (495) 980-19-70. Możesz tam porozumieć się z zarządem lub z pracownikami technicznymi firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących pracy firmy i świadczenia związanych z nimi usług lepiej ubiegać się o jeden numer – (800) 550 05 00.

Biuro w Moskwie znajduje się w pobliżu stacji metra "Savyolovskaya", w budynku nr 42 domu 27 na ulicy Vyatskaya. Możesz zasięgnąć porady pracowników biura Moskwy pod numerem (495) 504 50 20.

Syberii, Uralu i Dalekiego Wschodu na terytorium Federacji

Na terenie prowincji Kemerovo, Nowosybirsk, Tomsk, Omsk, Terytoria Altai i Krasnojarsku, republiki Tyva, Khakassia i Altai, działa Megafon-Syberia. Usługi telekomunikacyjne w tej branży świadczą od 2003 roku. Biuro główne biura przedstawicielskiego mieści się w mieście Nowosybirsk pod adresem: ul. 22 października numer biura "Megafon" – (383) 227-95-55.

Na dystansie dalekowschodnim, mianowicie w regionach: Amur, Irkuck, Magadan, Sakhalin, Kamchatka, Khabarovsk, Zabaikalsk, Primorsky Krays, w Autonomicznym Regionie Żydowskim, w dystrykcie autonomicznym Chukotka, w Republice Jakucji i Buryatii, działa odrębna gałąź. Jego główna siedziba mieści się w Chabarowsku, przy ulicy Muravyov-Amursky, w domu nr 29. Telefon biura Megafon na Dalekim Wschodzie jest (4212) 94 00 50.

W Czelabińsku, Kirov, Kurgan, Tyumen, regionach Sverdłowsku, Khanty-Mansyjsku AD, Perm Krai, Republikach Komi, Udmurtia i Yamal-Nenets Autonomous District, oddział Ural firmy Megafon działa. Biuro główne znajduje się w Jekaterynburgu, znajduje się przy ulicy Malysheva, w domu 122. Możesz zadzwonić do centrum telefonicznego oddziału Ural wybierając numer (800) 333 05 00. Jeśli zadzwonisz (343) 379 55 55, bezpośrednio do recepcji głównej Biuro Ekaterinburga.

Północno-Zachodnia, Wołgowa, Środkowa, Kaukazu

Firma dystrybuowała swoje przedstawicielstwa w taki sposób, aby żaden region nie pozostał bez zwracania uwagi. W miastach Petersburgu, Kaliningradu, Murmańca, Nowogrodu, Pskowa, Iwowa, Kostroma, Arkhangelska, Smoleńska, Tver, Jarosławia i odpowiadających im regionów oraz w Nenets Autonomous District i Republice Karelii działa północno-zachodnia gałąź Megafon. Biuro tego oddziału można znaleźć pod adresem: Sankt Petersburg, ul. Caravan, 10. Tel. (812) 960 05 00.

Gałąź Wołgi działa na terenie Wołgogradu, Orenburgu, Saratowa, Astrachania, Penza, Samary i Ułanowsk. Pracuje także w republikach Kalmyki, Mordovia, Chuvashia, Bashkortostan, Mari-El, Tatarstan. Znajdź główne biuro może być w Samarze, przy ulicy Universitetskaya, w domu nr 30. Każdy może skontaktować się z głównym biurem Povolzhsky pod numerem (8452) 77 99 99.

Centralny oddział OJSC "Megafon" łączy Bryansk, Kaluga, Niżny Nowogród, Ryazan, Vladimir, Kursk, Orel, regiony Tula. Główna siedziba znajduje się w Nizhny Novgorod. Znajduje się na ulicy Nartova, dom 6, centrum biznesowe "Orbita", telefon kontaktowy – (831) 413 15 00.

Misja Kaukaskiej organizacji działa na terytorium Rostów, Lipiecka, Biełgorodu, Woronżowa, Tambowa, Stawropolu i Krasnodaru w następujących republikach: Dagestanie, Adygea, Kabardyno-Bałkarii, Osetii Północnej, Czeczenii, Inguszetii i Karaczaju-Czerkessie. We wszystkich tych regionach firma Megafon działa od ponad 10 lat. Centralne biuro oddziału kaukaskiego znajduje się w mieście Krasnodar, w domu numer 40 wzdłuż ulicy Lazurnaya.

Biura w Moskwie

Najprostszym sposobem jest dotarcie do dowolnego sklepu MegaFon w największych miastach. Na przykład w stolicy Federacji Rosyjskiej znajduje się kilkaset reprezentacji. Znajdują się one w różnych częściach metropolii w taki sposób, aby znajdować się w oczach wielu mieszkańców. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu centrów handlowych, przystanków, stacji metra, na centralnych ulicach. Wszystkie gałęzie są proporcjonalnie rozłożone na obszary metropolitalne.

Na przykład we wschodnim dystrykcie stolicy jest 18 przedstawień, 10 z nich – od 09 do 21 godzin, 2 od 08 do 20, a 6 od 10 do 22.

W północnej części Moskwy znajduje się 26 biur, w zachodniej części – 16, w NEAD – 22 w SWAO-27, SEAD i SAO-16, aw SZAO-14. Największą liczbę przedstawicielstw jest centrum stolicy – jest 35 oddziałów OJSC "Megafon" ". Dwa z nich są przez całą dobę. Znajdziesz je na placu Komsomolskaya, nr 2/3 i Zamoskvorechye (w wiosce nr 1 na placu Paveletskaya).

Aby dowiedzieć się więcej na temat trybów pracy biur lub na temat specyfiki świadczenia usług, możesz skorzystać z numeru referencyjnego (800) 333 05 00 lub (926) 111 05 00.

Za pomocą tych samych numerów można dowiedzieć się, gdzie znajdują się najbliższe oddziały, które zajmują się obsługą klientów korporacyjnych OJSC Megafon. Urząd mający na celu współpracę z osobami prawnymi, na przykład, można znaleźć w Tverskaya, 22. W tym, w celu współpracy z przedstawicielami firmy, na drugim piętrze jest przydzielona specjalna strefa VIP. Ale główne biuro przedstawicielskie Megafon Retail znajduje się przy ulicy Kozhevnicheskaya, w domu 14. Możesz skontaktować się z jego specjalistami, dzwoniąc pod numer (495) 748 88 77.

Biura w Petersburgu

Nie mniej znane przedstawicielstwa w stolicy kultury Federacji. Istnieje również firma "Megafon" (SPB) (szef), która jest koordynowana przez oddział północno-zachodni. Znajduje się na ulicy. Caravan, niedaleko stacji metra "Gostiny Dvor". Ale to nie jedyne miejsce, w którym można komunikować się ze specjalistami operatora. W gabinecie głównym kieruje oddziałem północno-zachodnim i personelem technicznym. Aby dowiedzieć się bezpośrednio o usługach i możliwościach, lepiej szukać innych biur Megafon (Sankt Petersburg). Ich adresy są dość łatwe do znalezienia.

W centralnym regionie Piotra znajduje się 23 reprezentacje. Jeden z nich można znaleźć na skrzyżowaniu ulic Nevsky i Ligovsky, pod adresem: Ligovsky pereulok, 41/83. Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych biur, ponieważ znajduje się w pobliżu dworca kolejowego w Moskwie, a usługi są często wykorzystywane przez gości Petersburga. W sercu stolicy kultury jest mniej popularna reprezentacja. Działa codziennie od 09 do 21 godzin w Nevsky Prospekt w nr 32/34 A. W centrum można również uzyskać informacje od przedstawicieli operatora "Megafon" na nasypie Kanału Griboedov, w nr 18-20.

Nie myśl, że mieszkańcy spania lub małych miast regionu nie mogą uzyskać konsultacji w pełnym wymiarze z pracownikami tej firmy. Ogółem w regionie Leningradu jest ponad 110 przedstawicielstw, które są równomiernie rozmieszczone na całym terytorium. W Petersburgu znajduje się 30 oddziałów w dzielnicy Nevsky w Petersburgu, 23 w centralnej dzielnicy, 11 w dzielnicy Kirovsky, 16 w dzielnicy Vasileostrovsky.

Również mieszkańcy Gatchina, Pushkino i Kirov mogą zwracać się bezpośrednio do pracowników OJSC Megafon. Reprezentatywne biura znajdują się w Krasnoye Selo w Kronsztadzie w Tosnie. Warto zauważyć, że prawie wszystkie biura są otwarte od 09 do 21 godzin.

Przy okazji, osobne biuro przedstawicielskie Megafon zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych. Główna siedziba tych abonentów znajduje się przy bulwarze Konnogvardeysky, w domu numer 4. Łącznie w Petersburgu działa 15 przedstawicielstw, które współpracują z klientami korporacyjnymi.

Ważne informacje

Oprócz informacji o lokalizacji biur i ich powiązań z konkretnym oddziałem wiele osób interesuje się informacją o tym, jak zlokalizować abonenta według jego numeru. To dość proste, jeśli wiesz, że każda gałąź Megafon używa swoich przedrostków.

  • Liczby regionu stołecznego rozpoczną się od 925, 936-6, 929-9, 929-6, 929-5.
  • Oddział North-West używa takich przedrostków: 929-1, 921, 931.
  • W regionie środkowym będą dostępne następujące kody: 929-0, 930, 920.
  • Prefiksy dla oddziału Kaukazu są następujące: 929-8, 928, 938; Dla wielu regionów regionu 920, a następnie liczby 6, 3, 1, 930, a następnie 3, 1, 0, 929-0- (9, 8, 7).
  • Na terenie Wołgi znajdują się następujące numery: 929-7, 927, 937, w regionie Orenburga także numery zaczynające się od 929-201, 932 (5, 2), 922 (8, 6, 5).
  • Liczby regionu Dalekiego Wschodu zaczną się pod numerami 934-4, 924, 929-4.
  • Oddział Siberian OJSC "Megafon" ma następujące kody: 933, 923, 929-3.
  • Na terytorium należącym do gałęzi Ural prefiksy są następujące: 932, 922,929-2.

Wiedząc o tych informacjach, nie musisz udać się do najbliższego biura Megafon, aby dowiedzieć się, czy subskrybent należy do regionu macierzystego.