192 Shares 997 views

Yevgenia Obraztsova: biografia, twórczość, życie osobiste

Yevgenia Obraztsova – tancerz, znany na całym świecie Prima Teatru Bolszoj. Aktorka wykonywał główne role w klasycznych przedstawień baletowych, uczestnicząc w programach telewizyjnych, w filmach i sesjach zdjęciowych.

biografia

Yevgenia Obraztsova urodził się w 1984 roku w Leningradzie. Jej rodzice byli tancerzy baletowych. Z nich dostała doskonałe danych, energię, artyzm i emocji. Kiedy Eugene był dzieckiem, rodzice zidentyfikować jej przyszłość – został wysłany do szkoły choreografii. Początkowo dziewczyna była leniwa, nie chciał się zająć, baletu – jest to ciężka praca, a ona chciała miała dzieciństwo wszystkich chłopców i dziewcząt. Ale w końcu, dzięki pracy nauczycieli i rodziców marsz prawo do edukacji, młoda aktorka zakochała się w to, co robię, chciał stać się najlepszym w klasie na początku, potem w szkole, a potem na świecie, rozpoczął pracę i osiągnął niesamowity sukces.

Evgenia Obraztsova w 2002 roku ukończył studia na Akademii Rosyjski balet Vaganova.

twórczy sposób

Natychmiast po Eugene Akademia przyjęła solistką Teatru Maryjskiego. Przez młodej aktorki objęła patronat merytoryczny słynny tancerz i wielkim nauczycielem – Ninel Kurgapkina. To ona pomogła młodą żonę do pracy na wielu stron.

W 2005 Yevgenia Obraztsova zdobyła medal na międzynarodowej konkurencji złota w Moskwie. To zwycięstwo dało jej drogę do światowej scenie. Bezpośrednio po zawodach młody tancerz został zaproszony na tournee w USA i we Włoszech. Francuski reżyser Cedric Klapisch wziął ją w filmie „Pretty Woman”.

W 2006 roku Eugene otrzymał nagrodę „Złotą Maskę” za spektakl „Ondine” główna partia w balecie.

W 2009 roku E. Obraztsova występował na scenie teatru „Covent Garden” jako solista. W tym samym roku zdobył Artist berlińskiego Opery Narodowej.

Od 2010 Yevgenia Obraztsova jest solistą gościem Teatru Muzycznego K. S. Stanislavskogo w Moskwie. To właśnie na tym etapie tancerz miał okazję współpracować z sławny w świecie Czeska awangarda choreografa Jiri Kylian. Zaśpiewała tytułową rolę w dramacie „małą śmiercią”.

W 2011 roku Eugene wziął udział w telewizyjnym show Pierwszego kanału „Bolero”. Tam tańczyła i skated razem ze słynnym łyżwiarz Maksimom Stavisskim.

Rok 2012 jest bardzo ważny dla Eugene. Wtedy właśnie otrzymał zaproszenie do zostania primabalerina Teatru Bolszoj.

Aktorka nadal ciężko pracować, pracuje nad nowymi partii. Nie ogranicza się do wąskich granicach jednej roli. Jej repertuar obejmuje nie tylko naiwne romantyczną dziewczyną, a bohaterkę bajek, ale także silnej woli bohaterki.

rodzina

Nie tylko w balecie udanej Yevgenia Obraztsova. Życie osobiste aktorka jest też idzie dobrze. Jej mąż – Andrzej Korobtsov, on jest młody rzeźbiarz. Para spotkała się za pośrednictwem Internetu. Mama baleriny był bardzo zainteresowany w pomniku Evgeny Rodionov. Twórca, po prostu, i jest Andrey. Na prośbę matki baleriny pisał do niego w Internecie i zaprosił dwie kobiety, aby zobaczyć pomnik E. Rodionov. Po tym spotkaniu młodzi ludzie zaczęli się komunikować. Eugeniusz zaprosił go do teatru na jego wydajność. I sześć miesięcy później Andrew złożył ofertę bezpośrednio baleriny w Teatrze Bolszoj. Stało się to w dniu premiery „Oniegina”. Wszedł na scenę, ukląkł i podał dziewczynie pierścionek i poprosił ją, by została jego żoną.

repertuar

Yevgenia Obraztsova tym sezonie zajmuje główne role w następujących baletów:

 • „Fontanna Bachczysaraju”.
 • „Dziadek do orzechów”.
 • "Ondine".
 • „Romeo i Julia”.
 • „Małą śmiercią”.
 • "Giselle".
 • "Legend of Love".
 • „Trzej muszkieterowie”.
 • "Diamonds".
 • „Mieszczanin szlachcicem”.
 • "The Awakening Flory".
 • „Oniegin”.
 • „W nocy”.
 • „Rozstanie”.

I inni.