220 Shares 4507 views

Spektakl „Pułapka na męża”: opinie, odlewane

Ten genialny komedia od pierwszych minut podbija serca publiczności, która przyszła do teatru, aby cieszyć się nie tylko niesamowite game-filigranowe ulubionych aktorów, ale również historii. Spektakl „Pułapka na męża”, który podsumowuje ogromna liczba widzów zostawić, to spektakl bardzo wysokiej jakości, na których można chodzić z całą rodziną.

Fabuła. Powrót drugiej połowie

A wszystko zaczyna się dość prosty i nieskomplikowany. Wszystko, jak w starych, znany wszystkim dobrego dowcipu, w którym mąż nagle wrócił z podróży służbowej … Tylko tutaj sytuacja jest nieco inna – wrócił do domu żona. I jej powrót oznaczał początek historii. Ponieważ jest to nie tylko z powrotem, ale również znalazł ukochaną żonę w towarzystwie młodej i atrakcyjnej dziewczyny …

Spektakl „Pułapka na męża”, czas trwania co dwa dni (i) jedna przerwa, to jest realne serialu. Tutaj jest mały kłamstwo prowadzi do następnego, większe, a głównym bohaterem jest zasysane do bardzo duży problem.

Fabuła. Młoda kochanka czy jest to córka?

W historii główny bohater jest uważany za dość wzorowy mąż i sukcesy politykiem. Ale jak to mówią, a stara kobieta jest proruha. Po raz pierwszy zdecydował się zmienić swoje słuszne prawo, ale bardzo nudna żona. Człowiek poważnie przygotowuje się do romantycznego spotkania, ale …

Dobronravov Fedor Wiktorowicz, obeznany w swoich pamiętnych ról w serialu „swatki” i „Kadetstvo” w tej grze odgrywa Laurent, przykładowy (do pewnego momentu) męża. Jego postać ma zamiar spędzić wieczór z młodą dziewczyną badsome, to jest już skonfigurowany na nim. Gdyby nie nieoczekiwany powrót żony. Oczywiście, muszę przyznać, że pani obok niego – jego obozhe, Loran nie będzie, tak aby nie zepsuć jego reputację. Stawką jest jej reputacja i pozycja w społeczeństwie. I żona łatwą sprawą, że nie chce stracić. Rozwiązanie przychodzi natychmiast. Uzyskując chwilowe natchnienie Dobronravov Fedor Wiktorowicz w formie przykładowej mąż jest Rosjanka jak córkę.

Fabuła. Nowi gracze wchodzą na pole …

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Laurent udaje się wykręcić z sytuacji obronną ręką. Ale bohater nawet nie sugerują, że biorąc na wyimaginowanej ojcostwa, spotkał się w bardzo krótkim czasie z prawdziwą matką tej dziewczyny. Ale to, aby pomóc rozwiązać sytuację, wchodzi w zaplanowanym gry. Jednak wszystko to staje się jeszcze bardziej zagmatwane i skomplikowane i trudne wydarzenia zygzak staje się coraz bardziej skomplikowana. Po tym wszystkim, młoda dziewczyna z nieudanej kochanka jest aniołem, który istnieje w porównaniu z matką.

Jak łatwowierni w tej sytuacji byłoby Nicole – oszukani żona (Safonova Elena – aktorka grająca ją po prostu świetne)? Mogła uwierzyć ten konglomerat grzechu? Czy wystarczy jej psychicznej siły, aby wziąć to kłamstwo? Co się dzieje w końcu? Odpowiedź na wszystkie te pytania można patrzeć tylko wspaniałe widowisko.

Nawiasem mówiąc, rola matki został zaproszony Tatiana Vasilieva. „Pułapka na męża” jako bardzo kontrowersyjnej gry, po raz kolejny udowodnił, jak wielki talent aktorki.

Artykuły i wrażenia

Dość często w mediach, można zobaczyć artykuł o życiu w teatrze lub poszczególnych spektakli. Jest to rodzaj reklamy. Ale reklama użyteczne. Rzeczywiście, dzięki jej wielu potencjalnych widzów uzyskać informacje o życiu teatralnym, za kulisami, repertuar teatru, zapowiedzi występów.

Jeden taki materiał został poświęcony sposób widzowie spektaklu „Pułapka na męża.” opinie o tym dość zróżnicowane. Niektórzy ludzie uważają, że historia opowiedziana ze sceny, bardzo prymitywne. Więc co mówić o tym nie warto – spędził czas i pieniądze. Te widzowie wierzą, że aktorzy tego poziomu nie kwalifikują się do udziału w takich głupich i nieudolnych występów. Inni jednak podziwiać występy i musujące według obsady, i jesteśmy pewni, że w noc spędzili w teatrze – jeden z najlepszych w swoim życiu.

Kto jest kim?

Tak więc, „Pułapka na męża” spektaklu. W obsadzie jest po prostu genialny i blistatelen. I to jest prawda. Wszakże każdy artysta wychodzi na scenę w tej produkcji – standard talentu i ciężkiej pracy. Kochający i wierny (do pewnego czasu) mąż grał Fedor Dobronravov, szacunku żonę – Safonova Elena, aktorka, która każdy pamięta film „Winter Cherry” i ekstrawagancki matkę rosyjski – Tatiana Vasilieva. Także w tej produkcji są zaangażowane Elena Sinilova Wasiliew i Philip (druga część – Ivan Dobronravov).

Wierzę – nie wierzę

Oczywiście, sytuacja cudzołóstwo jest zawsze dramatyczna, a nawet tragiczne. Jednak, mimo wszystko, pisarze zawsze zwraca szczególną uwagę na to, bo dzięki takiej sytuacji są napisane bardzo aktualny sztuki.

To jest sztuka „Pułapka na męża”, temat, który, jak wiemy, jest bardzo niejednoznaczne, oparty jest na całej tej samej notorycznie cudzołóstwo. Po tym wszystkim, obok męża, aby odkryć nieznaną młoda pani żona nie było bardzo miłe. Ale nie miała odwagi, by kopać się w jednym punkcie, a jej mąż, i dziewczynkę. Nicole – inteligentna i doświadczona kobieta, ona nie może być pierwszym impulsem. W związku z tym, że widz, nawet bardzo uprzejmy, prawie do końca gry nie mogą dowiedzieć się: wierzyła słowa męża, jak wierzył, czy może tylko udaje, że wierzy.

Z miasta do miasta, z kraju – do kraju …

W rzeczywistości bardzo dwuznaczny okazało spektaklu „Pułapka na męża.” Jego wycieczka odbyły się w wielu miastach – Petersburgu, Woroneżu, Tallin … I za każdym razem widz dostaje ogromny ładunek żywością i dobrego nastroju. Ale w inny sposób i być tam: aktorzy, którzy wcielają bohaterów na scenie znać przez długi czas, jak oddanie, podziw, bez przerwy. Dlatego tak często zdarza się, że jeśli zdecydujesz się grać, nie iść do konkretnego premiera, na przykład, i lubianych artystów.

Dzięki temu wydajność wszystko było zrobione dokładnie tak samo. Od samego początku publiczność poszła „na Dobronravova, Wasiljewa i Safonow”, ponieważ byli przekonani, że tam, gdzie są one zaangażowane, z pewnością będzie ekscytujące wciągająca wydajność. Ale tylko kilka premiery sytuacja jest nieco zmieniony. Teraz widzowie byli również na samej wydajności: warto zobaczyć niekonwencjonalną komedię, a nawet grać z tymi, którzy są tak często w telewizji, a kto może być uznany niemal rodzina.

Z prób przed premierą

W obsadzie spektaklu mówi wszystko za siebie od pierwszej do ostatniej chwili pojawienia się aktorów na scenie. Publiczne dowolne miasto, aby zobaczyć radość na tym samym etapie jak najwięcej gwiazd. I rzeczywiście stwierdzenie jest bardzo piękne i harmonijne dzieło. Nawet niewtajemniczonych i niedoświadczony widz szybko staje się jasne, że wyniki widzą po trzecim wywołaniu, poprzedzonego tytanicznej pracy aktorów.

Niektórzy ludzie wolą mieć jeden bardzo ciężko – wszystkie są piękne na swój sposób, każdy w swoim wcieleniu. I zakochać się w nich niemal natychmiast, przy czym pierwsze dwie lub trzy uwagi.

Na nieco ponad dwie godziny spektaklu „Pułapki dla swego męża”, których opinie są dość wymowne, udaje mu się przeniknąć do serc i umysłów słuchaczy. Tak, to jest bardzo proste, trochę wulgarny, to jest całkiem pokazowo skręcone fabuła. On spełnia wszystkie potrzeby współczesnego społeczeństwa odwiedzających te ściany. I to naprawdę byłoby dobrym sposobem spędzania wolnego czasu po ciężkim dniu pracy. W rzeczywistości, początkowo wydaje się, że wszystko jest jasne w ciągu pierwszych kilku minut: żona pochodzi z podróży służbowej i znaleźć męża z młodą osobę. I to jest tutaj, że wszystko zaczyna się zabawa. Mąż nie może zrobić jako uczciwego człowieka, a nie powiedzieć żonie prawdę. Widzowie czują, że obraził i bardzo nieszczęśliwa kobieta w lewo na zimno. Ale to wszystko nie kończy się zgodnie z oczekiwaniami. Że żona jest mądrzejszy i mądrzejsi niż reszta bohaterów tej sytuacji. To ona dostosowuje ją łatwo pokazać drzwi mężulek dom opostylevshego. To proste i genialne, prawda?

Miłego oglądania!

I nawet jeśli wydaje się trochę tekstu „cuchnie poshlyatinoy” ale takie aktorzy gubią się w takiej prostej historii, dobry nastrój jest gwarantowana. Jeśli nie akceptują wszystko, co dzieje się na scenie, w pobliżu serca, i rozważyć zarówno indywidualną historię, na pewno dla tych dwóch czynności nie można po prostu odpocząć. można zarządzać z odrobiną ironii i współczucia Laurent naturalnie i szczerze – Nicole. Mogę serdecznie śmiać AT Uwagi rosyjskiego matkę i uśmiechnąć się na widok jak młoda piękność próbuje udawać córkę. Być może, w pewnym stopniu, oświecenie myśli, które powstają w umysłach publiczności podczas oglądania tego show: ludzie są szczęśliwi, że nie są one na miejscu głównego bohatera, a kobiety po prostu zachwycony cierpliwości i mądrości żony.

W każdym razie, jeśli to wydajność jest nadal spaceru publiczność, więc jest popyt, to jest sukces, to nie był stworzony na marne!