459 Shares 3883 views

Skuter „Lynx”: przegląd zakresie modelu, ceny i opinie

Skuterach śnieżnych – jest potężną techniką, która może poradzić sobie z trudnymi przeszkodami drogowych. Tzw Wyciąg śledzone pojazdy z kontrolami na obrazie motocyklowym. Skutery śnieżne „Lynx” otrzymała dobre recenzje dzięki zwiększonej zwrotności, poprawa niezawodności i trwałości. Prawie wszystkie modele mają silne szerokie tory i potężny silnik, który pozwala przezwyciężyć wszelkie strome zbocza i tereny pokryte śniegiem.

Gatunki i funkcje

Producent oferuje kilka rodzajów terenowe: podróże, sport, utylitarne, a nawet dzieci, a każda z nich ma swoje zalety i wady. Zatem skuter utylitarne „menu” jest ruchoma w dowolnej przeszkody przy bardzo dużych obciążeniach. Charakterystyczne cechy modeli tej marki to:

 1. Niezawodność.
 2. Ładny design.
 3. Łatwość zarządzania.
 4. Przystosowanie do trudnych warunków klimatycznych stosowania.

Model 2015: Co nowego?

Skutery śnieżne „Lynx” zdobył pozytywne recenzje, szczególnie od ludzi z regionów północnych, gdzie jest dużo śniegu. Warto zauważyć, że sama spółka nie stoi nadal i nieustannie oferując zaawansowane pojazdy. Tak, wiemy już, że model 2015 będzie wyposażony w kilka nowych systemów i opcji:

 1. Nowe zawieszenie, które zapewni stabilność urządzenia w torze sportowym i na zaśnieżonych drogach.
 2. Unikalnych utworów, które będą prawie najdłużej.
 3. Najwyższe podkładki, dzięki czemu skutery są łatwe do poruszania się po głębokim i miękkim śniegu.
 4. Nowe silniki zostaną zainstalowane na 69 modeli Yeti i Adventure grand tourer.
 5. Dużo uwagi poświęca się producentów skuter Lynx 49 Ranger, które różnią się polepszoną operatywność, zwrotność, przenoszenia i dynamikę.

zalety

Skuter „BRP Lynx” – połączenie jakości i niezawodności. Ze względu na szerokie i mocne gąsienice technika pokazuje wielką szybkość i wysoką wydajność na wszystkich stronach i we wszystkich warunkach pogodowych. Pojazdy mogą być eksploatowane na głębokim śniegu, które zapewniają szerokie i długie utwory.

Ważne jest, że skuter „Lynx” przyciąga uwagę najwyższej wydajności i potężnego silnika. Dzięki nowoczesnej konstrukcji każdego klienta, aby łatwo wybrać model, który spełni swoje możliwości i wymagań finansowych.

Opcja z lasu: 69 YETI 600 ACE. Cechy i opinie

W trudnych warunkach transportu leśnego powinny być niezawodne i trwałe w eksploatacji. W zakresie wzoru przyciąga skuter „Lynx 600”. Jednostka ta charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem utylitarnego, podczas tradycyjnych cech tego typu technologii. Po pierwsze, model porusza się łatwo na luźnym śniegiem, zapewniając maksymalny komfort dla kierowcy. Po drugie, z przodu grzejnik pozostaje przez dłuższy czas w określonej temperaturze z zakresu pracy silnika. Model ten przeznaczony jest dla jednej osoby, to oszczędność paliwa.

Skuter „Lynx 600”, jak zostało powiedziane, dotyczy utylitarne, czyli konieczne jest nie tylko w celach turystycznych, ale także do pracy. Ze względu na szerokie tory i gdy pojazd porusza się na nartach w głębokim śniegu łatwo. modelu, cena zaczyna się od 800 000 rubli.

Opinie klientów zauważyć, że do pracy w trudnych zimy i ciągle zmieniających się warunków pogodowych to skuter – po prostu idealne rozwiązanie. Należy zauważyć, że właściwości techniczne modelu na wysokości, ale hałas i wibracje jest słaba. Oraz na linii łamanej bardzo odczuwalne odrzutu wahacze.

Lynx 6900

Skuter powiązania „6900” – jest to również użytkowe pojazdu, przy czym obniżenie trybu transmisji. Model wyposażony w 3-cylindrowym silnikiem czterosuwowym, który jest uzupełniony przepustnicę intelektualnej. Precyzyjna kontrola trakcji z powodu tej klapy pozwala na płynne początku, co jest szczególnie ważne, gdy skuter holowania ciężkich przyczep lub sanki. Specjalna gąsienica Super szeroki ślad inny optymalna szerokość i wytrzymałość teleskopowego przedniego zawieszenia sprawia, że samochód dosłownie vseprohodimoy.

Modele dla turystów

Każdy skuter „Links” – to połączenie wysokiej jakości i niezawodności. Ponadto, firma opracowała gamę produktów dla wszystkich okazjach. Od maszyn wielofunkcyjnych turystycznych i przyciągają uwagę Lynx ALPINE 69 Yeti 1200 i Adventure GT 900 ACE. Pierwszy model jest natychmiast uderzyło przez duże wymiary, że całość jest zaskakujące dla tej techniki. Ale w rzeczywistości okazuje się, że kontrola ta skuter jest łatwe i proste. Sprzężenie oznacza, że pojazd jest wyposażony w instalację grzewczą i starter w lewo uchwytu, a ponadto, że jest możliwe kontrolowanie układu hamulcowego. Skuter „Lynx yeti 1200” jest oparta na platformie LXU, charakteryzującej się dużą gąsienice i dobrze zaprojektowane. Bagażnik jest w stanie pomieścić ogromne obciążenie.

W odniesieniu do modelu Adventure, jest to turystyczny i ma szerszy rozstaw kół, podgrzewane fotele, dużą szybę i silnik 130-konny. Wszystko to sprawia, że ruch na drodze wygodne i komfortowe, a podróż będzie całkowicie bezpieczny.

Lekkie wszechstronne opcje. opinie

Jeden ze starszych modeli – skuter „Linki 5900”. Dziś można go kupić tylko rękami, ale cechy techniczne i właściwości eksploatacyjne luksus. Wśród lekkich pojazdów można zauważyć, 49 Ranger 600 E-TEC i występów 49 Ranger 600 ACE przechodnich: pierwszym z nich jest z 759,000 rubli drugim – od 820 000 rubli. Jednocześnie oba modele są równie łatwe do radzenia sobie z każdym terenie.

Opinie klientów zauważyć, że nawet zawieszenie tych maszyn jest stabilny i spokojny, a długa gąsienica – zastaw wysokiej przepuszczalności. Wśród zalet właścicieli powiedzieć prostotę zarządzania, gładkość i bardzo wąską ścieżkę do gamy modelowej marki.

seria Armi

Skuter „Linx Army” przyciągnęła uwagę cool design: to wygląda jak najbardziej rzeczywistych maszynach wojskowych, które mogą łatwo poruszać się po śniegu. modne i niezawodne pojazdy są idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.

W modelu tym wierszu można zidentyfikować kilka opcji:

 1. 69 YETI 600ACE – skuter, wyposażony w gładkie i łatwe huśtawka, szerszy ślad, który równomiernie rozprowadza nacisk na śniegu. Kupujący pamiętać, że za 800 000 rubli można kupić doskonałą technikę, która nadaje się do pracy w lesie, w tym do ciągnięcia ładunków.
 2. 69 YETI 900 ACE zwraca uwagę na potężny system chłodzenia, który działa nawet w najtrudniejszych warunkach. Powinien być wzorem droższe – prawie 900 000 rubli, ale kupujący otrzyma potężne jednostki, wraz z silnikiem o wysokiej jakości.
 3. 69 YETI ARMY LIMITED 800E-TEC wart prawie milion rubli, ale ta maszyna – najpotężniejszy i jest dostępna w ograniczonych ilościach. Model równie skutecznie radzi sobie z trudnym terenie, a także z luźnych powierzchni śniegu. Łatwość obsługi uzyskuje się gąsienica odpowiedniej szerokości i narty, która jest połączona z asymetrycznym pasów.

Yeti Pro Army V800

Skuter „Lynx 800” – to stylowy technika, która przypomina maszynę wojskową. W tym modelu posiada doskonałe właściwości użytkowe, począwszy od niezawodności i łatwości stosowania, a skończywszy na dużej mocy. Ten skuter – idealne znaleźć dla turystów i rybaków, którzy wolą korzystać z niezawodnych produktów. Co istotne, urządzenie łączy w wydajności i mocy, które dla tego typu urządzeń jest bardzo ważne. Nisko położony środek ciężkości silnika typu V znajduje odzwierciedlenie w doskonałej zwrotności i łatwości zarządzania. Pojazd ten jest doskonale radzić sobie z każdych warunkach drogowych, które uczynią podróż przyjemne i komfortowe.

Boondocker

Boondocker RE 3700 800 E-TEC ES – to kolejny model marki, która jest powoli, ale w ruchu nawet przez gęsty las, równie skutecznie pokonywaniu stromych zboczach i zjazdach. Ze względu na te cechy Boondocker – tego wszechstronnego skuter, który pozwala prowadzić w zmierzona lub manewrować w głębokim śniegu.

Maszyna jest wyposażona w najnowszy system chłodzenia. To pozwala na obsługę urządzenia w każdych warunkach drogowych i pogodowych. W tym modelu, można użyć dowolnego terenu – od góry do równiny. Sprzęt wyposażony w chłodnicę powietrza, co jest przydatne podczas pracy maszyny na przygotowanych utworów.

Który model wybrać? To wszystko zależy od preferencji i możliwości finansowych oraz w zakresie wykonywania jakiegokolwiek skuter Lynx jest godny uwagę!