511 Shares 1119 views

Przed „Perseusz” – prawdziwie godnym wybór

Lada Priora koloru „Perseusz” – 4 pojazdu drzwi P od klasyfikacji międzynarodowej – zawiera korpus „” typu sedan i przeznaczone do jazdy po drogach utwardzone w temperaturze od -40 ° C do + 50 ° C

Cechy techniczne i projektowe

Car „Harmony-Prior” posiada specjalny system rozproszonych wtryskiem paliwa i wtrysku silnika shestnadtsatiklapanny VAZ-21126-00 model 1,6 litra, znajdujących się po drugiej stronie komory silnika. W spalinach katalizator działa, utworzone w tym samym bloku katkollektorom (kolektorze wydechowym).

Spawane metalowe monocoque mocno trzyma zawiasach drzwi, przednie błotniki, maskę i pokrywę bagażnika.

„Łada Priora”, „perski” to siedzenie kierowcy Poduszki powietrzne za Dostępne inne, opcjonalne wyposażenie dostępny siedziba jego pasażera; Ponadto, w obecności przednich pasów bezpieczeństwa, które zapewniają dodatkową ochronę głowy i klatki piersiowej przed ewentualnym uszkodzeniem w czasie wypadku w związku z napinaczami i ogranicznikami obciążenia, faktycznie zmniejsza prawdopodobieństwo i nasilenie uszkodzeń.

Głęboki i szlachetny kolor ciała „Łada Priora-” – „Perseusz” – w połączeniu z chromowanymi akcentami podkreśla nowoczesny zewnątrz samochodu, naprawdę jest jego wizytówką. Jest to niezwykle ważne dla wyglądają dziś imponujące tarcze i metalowe wkładki w przedniej kracie. Uzupełniają zewnętrzne otoczenie dyfuzory na światłach, ale genialny rezultacie można zainstalować nowe jasne światło.

Zmienność kombinacjach kolorystycznych płyt ciała i metaliczne odcienie podkreśli osobowość samochodu. Jednym z najbardziej udanych opcją byłby montaż felg aluminiowych, miękki połysk, który będzie jak najbardziej mile widziane.

Model strojenie

Stylowy kolor samochodu „Przed” – „Perseus” – wymaga zainstalowania oryginalnych kół jak konwencjonalne dyski są tu nie na miejscu. Zaleca się następujące sposoby poprawy wyglądu:

  • pochodzenia roślinnego „pod”, jako okładziny na boczne lusterka;
  • Samochodowe relingi dachowe wykończenia;
  • zastąpienie świateł nawigacyjnych;
  • instalacja nowego krata i zderzak.

Przed „Perseusz”, zdjęcia, które w pełni odzwierciedlają stylowe wnętrza nadwozia i komfortowe, będzie cieszył przez ludzi biznesu.

Charakterystyka pracy

Prawdziwie godnym wyborem dla podróży osobowych będzie stać się „Lada-Priora” kolor sedan „Perseusz”. Należy wziąć pod uwagę niewielką ilość bagażu przy użyciu samochodów jako samochodu rodzinnego. Doskonalić model dla przewozu pasażerów, przedstawiciel handlowy lub jako taksówki. Car „Priora” hatchback „Perseusz” zapewni komfortowe zakwaterowanie ładunków ponadgabarytowych ze względu na większą wielkość bagażnika.

Nowe samochody Łada Priora pewnością dać jej właściciel wyższy status społeczny, co jest niepodważalnym argumentem przemawiającym za jego nabycia. Świetny design w połączeniu z elementami tuningu przy niskich kosztach – a kupujący staje się właścicielem auto wykonawczej.