678 Shares 8141 views

Wyspy Brytyjskie

Wyspy Brytyjskie znajdują się w północno-zachodniej Europie. Są to następujące państwa: Irlandia, Wielka Brytania i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, które są uzależnione od Korony Brytyjskiej, a nie częścią państwa.

Największym z nich jest wyspa Wielkiej Brytanii. To jest Anglia, Walia i Szkocja. Ludność tutaj jest bardzo przyjazny, ale prim. Przez cały rok w Anglii odbyła wiele świąt.

Obszary UK różnią bogatą roślinność. Wynika to z klimatem wilgotnym i ciepłym.

Wyspy Brytyjskie (Virgin) – grupa wysp, różne rozmiary. Łącznie 36. Największy z nich, są następujące: Tortola, Virgin Gorda Jost Van Dyke, Anegada.

Tereny te znajdują się w pobliżu Karaibów w Oceanie Atlantyckim i należą do terytorium zamorskiego Wielkiej Brytanii. Ludność wysp ledwo sięga 25 tysięcy ludzi. Większość z nich żyje na Tortola. Wyspy Brytyjskie i mieć swój kapitał – Road Town.

W całej swojej egzystencji, wyspa zajętych Hiszpanów, holenderski, francuski, a nawet piratów. Jednak największy sukces w brytyjskim osiągnięty. W 1072 wzięli nad terytorium. Od 1680 roku brytyjska zaczęła rozwijać się tu trzcinę cukrową.

Na wyspie jest w większości płaskie i pagórkowate. Jeziora i rzeki są nieobecne. Istnieją pewne problemy z wodą pitną. Oni są rozwiązywane za pomocą zakładów odsalania. Zwierząt i roślin nie różni odmiany. Przez wieki to stopniowo niszczy ludzi, a dziś wyspiarze nie może pochwalić się bogatą florą i fauną.

Jednym z najbardziej rozwiniętych sektorów gospodarki jest turystyka. Każdego roku wyspę odwiedza około 800 tysięcy turystów z różnych krajów. Wyspy Brytyjskie przyciągnąć ich gorący, tropikalny klimat. Jest ciepło przez cały rok. Od lipca do października są często huragany, które mogą być nieco zepsuć wakacje. Warto pamiętać, że 5-7 dni w miesiącu z pewnością padać. Najbardziej korzystny czas na odpoczynek – od grudnia do kwietnia. W tej chwili znajduje się największy napływ turystów. W związku z tym ceny będą stosunkowo wyższa niż na przykład w lecie.

Wielu turystów przyjeżdża tutaj, aby wyglądać na wspaniałej rezydencji arystokracji angielskiej. Te wspaniałe budynki nie zostaną utracone jego wielkość w czasie i jako pierwszy zdobyć na pierwszy rzut oka. Jeśli chodzi o rozrywkę, na Wyspach Brytyjskich oferują je w obfitości.

Miłośnicy nocnych uroczystościach jak do odwiedzenia lokalnych barów, restauracji i klubów. Tańczyć całą noc i uczta się tu dzieje. Nikt nie będzie rozczarowany.

Bardzo popularne na Wyspach żeglowania. Od 1972 roku, tu idzie siedmiodniowy Wiosna Regatta. Jest to niesamowity widok do zapamiętania. Niekończące się rafy koralowe, szczyty, niesamowite podwodne groty z tuneli lawy, jaskinie i wiele życia morskiego czyni to miejsce niezwykle atrakcyjne dla nurków. Strefy te są więcej niż sto. Najbardziej popularne z nich znajdują się w pobliżu wysp Zielonego Cay, Little Jost Van Dyke i Sandy Cay. I, oczywiście, to wakacje może się obejść bez plaży i łagodne fale? Na Wyspach Brytyjskich znajdzie je w obfitości we wszystkich kształtach i rozmiarach. Dla pary z dziećmi są idealne spokojny, płaskie plaże z białym piaskiem. A miłośnicy surfowania lepiej iść gdzie szaleje fale nieskończone.

Dla tych, którzy chcą chodzić do sklepów, to lepiej, aby przejść do Road Town. Gdzie można znaleźć doskonałe skóry i wiele innych pamiątek.

Należy zauważyć, że koszt usług w hotelach i restauracjach, zazwyczaj zawarte w ustawie, i wynosi 10% całości. Gościnność i wysoko wykwalifikowany personel sprawia, że jest łatwy i przyjemny urlop. Jadąc tu raz, będziesz chciał wrócić.