336 Shares 8138 views

Ośrodek narciarski „Ivan Gora” (Perm): Szczegółowe informacje na temat złożonych i usług

Dla fanów zimowych oferuje szeroki wybór ośrodków narciarskich. Nie mówimy o Szwajcarii lub Austrii, gdzie wycena różni dostępność. Na rozległym terenie Rosji ma wielkie ośrodki narciarskie z rozwiniętym przemysłem turystycznym, bezpiecznych tras i różnymi drogami. W miejscowości rosyjski wypoczynku jest dostępna i budżet nie wpłynie znacznie.

Przez dziesięciolecia ogromne zapotrzebowanie wśród ludzi aktywnych, korzystających z bazy narciarskie wakacje „Ivan Gora” (Perm). Jest to najwyższy punkt w regionie, który jest nazwany na cześć kompleksu. To przyciąga corocznie tysiące turystów co sezon nie idą do tych ekstremalnych sportowców głodnych wrażeń. Sporo na górze i początkujących w tej branży, którzy lubią jeździć na sankach, serniki, jazda na nartach na ośnieżonych wzgórz.

Zapoznanie się z ośrodka

Ośrodek narciarski „Ivan Gora” (Perm) ma długą historię, i dostaje dużo pozytywnych opinii od ludzi. Znajduje się w wyjątkowym miejscu, w ekologicznie czystej okolicy – wsi Gamowa. W górnej części pochowany roślinności, blisko płynącej rzeki Kamy. Infrastruktura miejska – 25 km, więc ośrodek jest cicha i spokojna.

Powietrze we wsi jest tak czyste, że dech zapiera. Nietknięty otaczającej przyrody, obecność ciekawej rozrywki i rozsądnych kosztów utrzymania w tym regionie przyciągnąć turystów z różnych zakątków globu. Wysoki sezon rozpoczyna się w kwietniu i kończy w listopadzie.

narciarstwo zjazdowe

Ośrodek narciarski „Ivan Gora” (Gamow, Perm) – świetna alternatywa dla drogich ośrodków zagranicznych. Administracja poczyniła wszelkie starania w celu zorganizowania komfortowy pobyt. Jeśli sąd snowy zimy, czas, aby dostać się na nartach i spędzić wakacje zabawy. Na podstawie zbudowanych siedem bezpiecznych zjazdów, różnych długościach i wysokościach, wyciągów linowych, pracuje do późna w nocy.

Dla profesjonalistów narciarskich i ekstremalnych wyposażonej Snowpark – fragment toru o długości 130 m, a promień 5 m, wyposażonej w metalu, tworzywie sztucznym, konstrukcji drewnianych. Tutaj można wykonać niesamowite akrobacje o różnym stopniu złożoności, skoku wzwyż, robić salta w powietrzu, ślizgają się na szynach dowiedzieć. Zimowe zabawy zajmuje dużo zabawy i pozostawi niezatarte wrażenie. Do dyspozycji turystów kawiarni punktu toczenia, ratownictwa.

dla snowboardzistów

Dla emocji i przypływ adrenaliny wielu fanów sportów zimowych wybrać snowboardzie. Ludzie, którzy opanowali jazda „Radą”, pokazuje wielką wydajność przy skokach, koziołki, kręci. Te sztuczki z pewnością zafascynuje nie tylko uczestników, ale także widzów.

Na podstawie „Ivan Gora” (Perm) zbudowane specjalne urządzenia – skoki narciarskie, które różnią się wysokością. Również turyści będą mogli wykonywać akrobacje, jazda na torach zaśnieżonych lasów między drzewami. W godzinach wieczornych, droga przekształcony – jest aktywowany lampki nocne, oświetlając narciarz ścieżki.

umieszczenie

Ośrodek rekreacyjny „Ivan Gora” (Perm) – łatwa góry na narty, ale również kompleks hotelowy. Budynki mieszkalne znajdują się w pięciuset metrów od stoków. Zamiejscowy goście zawsze będą w stanie zatrzymać się w przytulnym ciepłym pomieszczeniu lub wynająć pokój w domku.

Opcje zakwaterowania:

  • Domek «Młodzież» № 2 może pomieścić 12 osób. Na piętrze znajduje się wspólna łazienka. W obecności przestronny salon / pokój dzienny, z ładunkiem z nowoczesnych mebli, urządzeń i kominkiem. Blisko domu jest wyposażony zewnątrz altanka z grillem i ławeczkami.
  • Domek «Corporate» № 4 do 14 łóżek. Te są urządzone w sposób zwięzły schemat pokoje wyposażone są w niezbędne meble. Ogólnie rzecz biorąc, należy zamrażarka, toaletę i łazienkę.
  • Domki w liczbie 5 i 6 – małe domy rodzinna dla 4 osób. Dostępne własna łazienka i kuchnia.

Oferuje wysokiej jakości usługi i regularne czyszczenie rekreacyjnym „Ivan Gora” (Perm). Domy w idealnym stanie, z kanalizacji prawidłowo.

usługa

wioska narciarska dramatycznie wzrosła i stała się pełnoprawnym zimowy kurort z rozwiniętą infrastrukturą. Oprócz komfortowych domków gościnnych na terenie kilku restauracji, barów, kawiarni i pizzerii, gdzie można zjeść smaczny i tani posiłek. Często na podstawie „Ivan Gora” (Perm) są stronami firmowych, uroczystości.

Pracownicy instytucji profesjonalnie i szybko zorganizować bufety, bankiety i uroczystości herbaty. Oferuje on rosyjski kąpiel z basenu i sali rekreacyjnej. Pod warunkiem, opłata za parking dla samochodów, wypożyczalnia sprzętu sportowego i odzieży ochronnej. W miesiącach letnich można pływać w rzece, wykąpać się słońce.

Na terenie znajdują się boiska sportowe, siłownia, bilard. Znudzony i niepokój nikt nie powinien mieć. Jeśli chodzi o rozrywki dla dzieci, dla młodszych gości infrastruktury nie różni odmiany. place zabaw i kluby nie zostały jeszcze zbudowane. Dzieci są oferowane kuligi, jazda na łyżwach, chodzenie po lesie.

skrót

Ośrodek narciarski „Ivan Gora” (Perm), w opinii ludzi, jest to wspaniałe miejsce, gdzie warunki dla korzystających zabawa rozrywkę z przyjaciółmi. Oprócz jazdy na nartach, można konkurować, wykonać fajne triki, i cieszyć się środowisko naturalne. Czyste powietrze ozdoravlivayusche działa na każdej komórce ciała i przywraca stan umysłu. Po pobycie na części podstawowej jest dla Ciebie jasne emocji i radość!