506 Shares 4383 views

Zgromadzonych w wysuniętym regionem Rosji – Kaliningrad? Atrakcje miasta są do Państwa dyspozycji!

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić rosyjskim mieście Kaliningrad, zabytki można spotkać różnorodne! Proszę nie myśleć, patrząc na tego samego typu Chruszczowa matowa, stojącej w samym sercu tego pięknego miasta, które jest turystą „złapać” coś. Partia komunistyczna, oczywiście, kolejność pozostawił ślady tutaj (dobrze, co można zrobić, ponieważ obszar – część Rosji), ale nie sądził miasto jest tylko na tej podstawie. Duże zniszczenia Great Patriotic dotkniętych wielu zabytkowych budynków. Zgadzam się niesamowitą wojny rozdarty kraj nie mógł spieszyć zbudować gigantyczne budynki i wznosić majestatyczne pałace.


Ale za oknem – w dwudziestym pierwszym wieku, zapraszamy do Kaliningradu! Atrakcje uważane za lepsze, zaczynając spacer przez prawdziwych niemieckich ulic i zaułków – Pugaczowa, czerwony, THALMANN, Kutuzow. Najlepszą rzeczą na ulicy Kutuzowa zachowanych budynków Amalienau – jedna z dzielnic miasta. Należy do epoki romantyzmu, kiedy Konigsberg (dawniej znany jako Kaliningrad) utrwalonego w sprawie „miasta-ogrodu”. To – w pierwszych 20 lat XX wieku. Pomimo faktu, że koncepcja zielonej obfitości pozostawała przez długi czas w przeszłości, Kaliningrad i dziś pozostaje najbardziej zielonym miastem Bałtykiem tutaj na każdy obywatel ma do stu metrów kwadratowych zieleni. Kutuzova Ulica jest szczególnie dobry na wiosnę, podczas kwitnienia kasztanowców. Czerwony i zielony kolor – to jest jak wizytówka miasta, a obszar kolory firmowe można zobaczyć wszędzie: czerwone cegły i dachówki i mnóstwo zielonych drzew. Poza kasztany są tu liczne lipa, grab, czerwone klony, buki, jawory i orzechy. Są to bardzo rzadkie, nawet starożytni rośliny – takie jak Ginkgo – drzewo, które rośnie przy wejściu do zoo. Nawiasem mówiąc, kiedyś najlepszy europejski Zoo uznaje się, że znajduje się w mieście Kaliningrad. Atrakcje w tej instytucji – jej mieszkańcy, w zależności od liczby różnych przedstawicieli fauny instytucji zajmuje piąte miejsce w Europie. Nawiasem mówiąc, w tym zoo ma ona stałe miejsce zamieszkania jest prawdziwe rozmowy wrona, ale on nie wchodzi w dialog ze wszystkimi.

Nie zapomnij zajrzeć do „Central Park”, która otacza Kirch Królowa Luiza. Kirch przetrwała dzięki temu, że teatr lalek znajduje się w budynku.

Specjalnie dla turystów – pieszy Kaliningrad. Zabytków miasta jest wygodne do rozważenia, spokojnie przechadzającego się po ulicach. Istnieje kilka szlaków turystycznych. A skoro miasto jest stosunkowo małe, z kartą będzie trwać kilka dni, aby odwiedzić wszystkich swoich punktów.

Turyści w Kaliningradzie zawsze dostarczyło informacji, oraz na podstawie miasta łatwo może konkurować z każdym europejskim „Mekka” turystyki. można łatwo znaleźć wolne (to ważne) broszury i mapy – wystarczy udać się do dowolnego hotelu lub kiosku.

Jeśli mówimy o zabytkach Kaliningradzie, to z pewnością warto wspomnieć o Kings Gate. Dawno przeszli przez królów pruskich, idąc w jego legendarnych przedmieściach. W czasie wojny, to atrakcja przeszedł znaczne zniszczenia, ale na rocznicę legendarnego miasta została przywrócona funkcja – nie jest lokalnym Arc de Triomphe? „Historycznie rzecz biorąc,” brama w Kaliningradzie istnieje kilka – Ausfalskie, Brandenburgia, Friedland. Łączna ich – siedem.

Jeśli wysyłasz w samym Kaliningradzie, nie powinny pozostawać poza naciskiem Obwodu Kaliningradzkiego. Atrakcje w okolicy – to żaba księżniczka w Svetlogorsk, uzdrowiska budynek z wieżą w tym samym mieście, ruiny Fortu w zamku Bałtyckiego i Tapiau w strażników, Muzeum Rosyjskie przesądy ludowe Yantranom, stud Georgenburg w Chernyakhovsk i wiele innych interesujących dla przestrzeni duszy turystyczny ,