214 Shares 9589 views

Koktebel … Recenzje bajce

Koktebel … Komentarze o tym wspaniałym miejscu, co do zasady, tylko najbardziej entuzjastyczni i pozytywne. I nic dziwnego! Spróbuj zrozumieć, co przyciąga wielu turystów. Ponadto, należy zauważyć, że wiele pragną odwiedzić wioskę nie tylko latem, ale również zimą, i, co dziwne, w offseason.


Każdy, kto ma szczęście do odwiedzenia Koktebel, zna nazwę od starożytnego Cimmerian można przełożyć na język współczesnej, jak „Edge of niebieskich wzgórz.” I to nie jest przypadek.

Fakt, że ta sama nazwa znajduje się w dolinie u wschodniego podnóża słynnego Karadag wieś ze wszystkich stron, ponieważ jest otoczony przez ciąg stosunkowo niskich górach. Ta ostatnia przypomina odsłonięte wzgórza płowy szary kolor.

Koktebel. Recenzje lokalizacji

W miejscowości Koktebel, który dosłownie aż do 1991 roku nazwano Planerskoe jest dostatecznie znany ośrodek, położony w południowo-wschodniej części Półwyspu Krymskiego, przy ujściu szerokiej dolinie. Z jednej strony rozciąga grzbiet Małe janczarów (Kuchuk Yanyshar), az drugiej strony – jest to możliwe, aby zobaczyć dawno wygasły wulkan Karadag, którego nazwa w języku rosyjskim brzmi jak „Black Mountain”.

Klimat tego obszaru jest wyjątkowy: miękki, ciepły i bardzo wygodne we wszystkich porach roku. Tworzy się on pod wpływem ciepłych wodach Morza Czarnego, położony w pobliżu stepów i niskich pasmach górskich. Dlatego powietrze jest, jak to było przejrzyste i pełne goryczy piołunu i aromatem ziół i morskiej bryzy.

Koktebel Bay jest bardzo szeroka i znajduje się pomiędzy dwoma zatokami – Dead i cichy. Zachód słońca w morzu jest szeroki i płaski, więc nadaje się dla starszych turystów i turystów z małymi dziećmi.

Koktebel. Recenzje zakwaterowania i wyżywienia

Co do zasady, można wybrać miejsce pobytu dla każdego smaku i budżetu. Ci, którzy chcą zaoszczędzić można wynająć dom w licznych sektorze prywatnym. Według podróżnych, najlepszym sposobem, aby to zrobić, mówi do samych właścicieli. Może zaoferować coś od skromnego drewnianego domu na brzegu do luksusowych apartamentów na nabrzeżu.

Oczywiście, dla tych, którzy preferują komfort i wygodę, lepsze pokoje, apartamenty i pensjonaty w Koktebel zarezerwować z wyprzedzeniem.

Jeśli zgadzasz się z góry nie działa, możliwe jest korzystanie z usług licznych pośredników, które spełniają turystów w prawo w budynku stacji.

Dobre i bardzo dobre obudowa jest uważany rynku: do morza nie daleko, a świeże owoce i warzywa w rozsądnych cenach będą dostępne w każdej chwili.

Bardzo wielu urlopowiczów wolą gotować własne posiłki, ponieważ brak produktów w wiosce nie. Supermarket zapewni wszystkie niezbędne.

W takim przypadku, jeśli trzeba kupić jedzenie w dużych ilościach, to mogą odwiedzić położony w odległości 1 km od rynku hurtowym, na którym Rada, przede wszystkim, aby uzyskać soczyste krymskiej owoce, warzywa dojrzałe i cudownie smaczne Pitas.

Nie jest zalecane, aby kupić alkohol na ulicy lub w sklepach bez licencji. Z reguły większość z tych „uczty” zatruć końcowych.

Ponadto w Koktebel kilka dobrych restauracji, oferując domowe posiłki w rozsądnych cenach, wiele kawiarni, barów i restauracji.

Koktebel. Recenzje atrakcji

Każdy, kto kiedykolwiek zainteresowany w danym kierunku, że wieś Koktebel jest nierozerwalnie związane z życiem i twórczością wielkiego rosyjskiego artysty Maksymilian Wołoszyn. Oto domu słynnego osoby. Tam mieszkał kiedyś skromną i nieśmiałą geniusz. Kto jest w pokoju na zebranych pieniędzy patronów udało się otworzyć prawdziwe muzeum poświęcone życiu i twórczości autora. Po przejściu kilkuset metrów w kierunku wschodnim od miasta, podróżny będzie w grobie Wołoszyn.

Z tego miejsca, z góry Kuchuk Enishar, Zapierające dech w piersiach, podobnie jak w samym mieście i jego okolicach. Ten szlak pieszy jest uważany za ulubionym miejscem nie tylko turystów, ale także mieszkańców. Stąd w pełnej krasie można zobaczyć Blue Bay … Koktebel nie pozostawi nikogo obojętnym!

Ale nie sądzę, że aktywne podróżujący tutaj będzie nudny lub nieciekawe. Wcale nie. Mimo, że sport jest praktykowane tutaj jest bardzo specyficzny. Ten lotniarstwo. Każdego roku, lokalny ośrodek szybownictwa jest odwiedzana przez setki gości z Ukrainy, krajów WNP i daleko za granicą.

Nie można ignorować pikantny smak tego miejsca. W pobliżu znajduje się bardzo popularny i niezwykła plaża. Co to jest niezwykłe? Po pierwsze, to miejsce wypoczynku jest przeznaczony dla naturystów, a po drugie, na wybrzeżu Koktebel zwolenników tego ruchu może być całkowicie swobodnie zrelaksować się najczęściej, by tak rzec, „ubrane” ludzi.