198 Shares 5954 views

Honda Civic 5D: specyfikacje techniczne, opinie, ceny i zdjęcia

Te samochody wiedzieć wszystko. Sędzia dla siebie, bo pierwsze modele opuścił mury rodzimej przedsiębiorczości więcej w drugiej połowie XX wieku, a dokładnie, nie było blisko w 1972 roku. A teraz, po 42 latach, Japończycy udało się uwolnić od jego linii montażowej za 9 pokoleń kultowego bestselleru, który konsekwentnie otrzymał wiele nagród na całym świecie. O przywiązania ludzi do tych pojazdów, mówi wiele legend pierwszego pokolenia, które jeszcze rejs drogach CIS.

Początek historii małego samochodu

Każdy z modeli tej marki jest wyjątkowy, ale ta ocena będzie dotykać tylko przedostatni wersji mega hatchback klasy golfa – Honda Civic 5D, 2006 problem, który nie jest już włączyć język zadzwonić nowość. Po tym wszystkim, początek sprzedaży tego samochodu w naszym kraju zaczęła tak długo, a pojawienie się tego pokolenia były związane z takim szumu, że nawet zabawne Pamiętaj: jeśli samochody porównaniu może z UFO z amerykańskich filmów. To był promowany przez kilka unikalnych i futurystycznym powierzchowności, w którym podkreślono, dekolt V optyki, wnętrze, że jego sprzęt może konkurować z kabiny statku kosmicznego. Ach, ale co mogę powiedzieć, każdy szczegół wydawało się krzyczeć, że była jedyna w swoim rodzaju. Nie jeden kierowca, który eskortował Honda Civic 5D podziwu spojrzenia, po czym odwróciła się jej szyję. Japończycy zdołali wygrać miażdżące zwycięstwo, ponieważ po raz kolejny ucieleśnieniem filozofii pana Soichiro Honda i sprawił, że samochód jest liderem na rynku światowym.

Kształt i opływowa sylwetka

W kształcie klina zarys ciała doprowadziły wokół niego jak zły i entuzjastycznej rozmowy, ale ten model jest powoli wykonują swoją pracę i odzyskał uznanie – w Europie spadła tylko prysznic nagród za najlepszy projekt roku i ładny dynamiki. I choć po tylu latach samochód nie wygląda tak atrakcyjny jak wcześniej, nadal jej znakomity opływowy kształt prześladować wielu.

Atrakcyjność i oryginalność

Gdzie dużo bardziej przyjemne jak serce każdej małej rzeczy, które po prostu sprawiają, że twój szczęśliwy dzień i dać innym dobry nastrój spełniać? Imponująca dziura tłumik który zaskakuje niezwykły trójkątny kształt, taki jak nietypowych lamp przeciwmgłowych geometria, szybkość przednie uchwyty, które są wykonane w postaci strzałki, – a nie tylko liczyć. korek zbiornika paliwa przykuwa wzrok ze względu na jej sportowy design, tylko trochę frustrujące, że jest wykonana z tworzywa sztucznego. Aft skrzydła znajduje się w agresywnej stylizacji, która zwiększa siłę zacisku przy dużej prędkości i stabilności. Jednak dla wszystkich, to musi zapłacić, ponieważ w istotny sposób ogranicza widoczność. Jest możliwe, że mała wskazówka, ponieważ kierowca futurystycznych samochodów, takich jak Honda Civic 5D 8. generacji, nie ma potrzeby, aby spojrzeć wstecz.

Houston, mamy problem …

Jeżeli oględziny tego modelu towarzyszył dziwnego, raz w środku, wiele przeżyć prawdziwy szok. Tak uderzające obfitość różnych przycisków i ich usytuowanie, niektóre nawet utracone. Mimo upływu czasu kierowcy są przyzwyczajeni do takich ergonomii i nawet przyznał, że jest to bardzo wygodny układ Honda Civic 5D. Ergonomiczna kierownica 3-ramienna doskonale leży w dłoni, ponieważ ma „prawo” rozmiar, i to pod warunkiem, pogrubienie w obszarach przyczepności. Na lewo od niej są umieszczone deflektory kuchenka, przycisk start silnika i innych narzędzi zarządzania. Po prawej stronie jest prawie ciał ustawienie lustrzanym odbiciem, ale one są odpowiedzialne za temperaturę i intensywność nadmuchu. Deska rozdzielcza jest wykrywany w centrum, to jest łatwe do odczytania obrotomierz i wskaźniki poziomu paliwa i temperatury płynu chłodzącego. Dane dotyczące prędkości ruchu można uzyskać jedynie poprzez przesuwanie wzrok nieco wyżej – na panelu LCD prędkościomierza.

Dobrze przemyślana w najdrobniejszych szczegółach

Przednie fotele z samochodu mają wygodny ergonomiczny kształt z doskonałą trzymaniem bocznym, w Honda Civic 5D jest wypłacana maksymalną uwagę na komfort siedzenia kierowcy. Od pierwszych chwil po wylądowaniu w gniazdo do chwili, gdy opuszcza przeprowadzonego po jeździe dnia, nie czuję żadnego dyskomfortu. Po tym wszystkim, wnętrze jest skonstruowany w taki sposób, że każde uczucie w samochodzie w domu. Ergonomia priorytetem w całym. Wszystkie elementy sterujące są w zasięgu ręki, a komfort siedzenia zapewnia szeroki zakres opcji do siedzenia, które pozwolą im dostosować zarówno kierunku poziomym i pionowym. Jest możliwe, że ludzie z klubu o wzroście 190 cm samochodu może wydawać się malutkie. Ale nie spiesz się do wniosków dotyczących Honda Civic 5D, nikt za kierownicą nie czuć ścisku. Na dole Dużo miejsca na nogi i wysokość nie musi opierać się na panoramicznym dachem. Pomiędzy kołem, które ma wiele regulacji w różnych płaszczyznach, bioder i porusza się swobodnie pięść, co oznacza idealne lądowanie. Niestety, z tyłu nie jest tak genialny, jeśli pasażerowie z nieznacznym wzrostem czuć na tyle, na wyższych facetów długie podróże mogą być prawdziwym utrapieniem. Nogi, którzy znajdują się w ściśnieni pozycji, to nie jest tak źle, ale w celu dopasowania do głowy, pasuje do cięcia w luku dachowego.

Pojemność i innowacje

Wiele będzie zaskoczony, ale bagażnik ciała Honda Civic 5D hatchback chyba najbardziej ogromny w klasie. Salon rozwija się dzięki dogodnym systemie transformacji bez żadnych problemów i otwiera całe 415 litrów wolnej przestrzeni! Na kolejne cechy tego modelu powinno zawierać brak zapłonu – również dla międzygalaktycznej kokpit myśliwca jest bardzo często, więc to pod warunkiem, że przycisk Start. Najważniejszą rzeczą jest nie należy mylić z wykończeniem – i wtedy wszystko będzie dobrze.

Powertrain i dynamika

Izolacja akustyczna samochód jest do przyjęcia, ale nie wybitne. Więc ktoś chciałby miły hałas silnika, a ktoś na pewno on być denerwujące. Model wyposażony w silnym napędowego 140-benzyna z przekładnią manualną lub zrobotyzowanego zmiany biegów. Przyspieszenie od pierwszego przypadku szybszego niż 2 sekundy, co nie jest tak mały – zwłaszcza podczas wyprzedzania i naprawy Honda Civic 5D w taki sprzęt jest znacznie tańszy.

charakter

Auto daje doskonałe poczucie kontroli, ponieważ wylał koło kierownicy wysiłek terminowo zdradza swoje koła pędu i zaspokaja różne ambicje drayverskie. Wraz ze sztywnego zawieszenia, opon niskoprofilowych i małym prześwitem, model ten przypomina napiętą cięciwę, która ma tendencję do hit swój cel w jak najkrótszym czasie. Korpus w kształcie stożka o Honda Civic 5D hatchback wyprodukowanego w 2008 roku jest na tyle dobra, że jej efekty i wydajność aerodynamiczna są przeznaczone do osiągnięcia wszystkiego na raz. Przypomina prowokacyjny i szalony uczeń szkoły, który po prostu olśniewa jasnych błysków imponujących pokazów jego charakteru. Ponieważ wiele nie obchodzi, ile kosztuje samochód. Jeśli tylko do niego nie można było oderwać oczu, przynajmniej w tej chwili, jak to było chwilowe ujawnił.

Koszt publiczności i opinie

Teraz ten model można kupić w cenie od 550 000 do 800 000 – w zależności od stanu technicznego. Opinie na temat tej Hondy jest bardzo niejednoznaczny, ponieważ jest skierowany do młodszych odbiorców. Po tym wszystkim, samochody mają zakaźnej młodzieńczy entuzjazm z wyrazistymi nutami sportu. Przede wszystkim zwrócił uwagę koneserów – Nastolatki, kruchej dziewczynki. Czy to dobrze? Trudno powiedzieć, że samochód jest jedynym w swoim rodzaju, i chyba najważniejsze.