163 Shares 8600 views

Ebook EXPLAY HD.Book. opinie klientów

Urządzenia elektroniczne przystosowane do czytania, coraz przepychają papierowych książek. Zostały one wydane kilka gatunków. Ale, oczywiście, należy skupić się na e-książek. Produkty EXPLAY firmy zasługują na dobre rzeczy, gdyż produkowane EXPLAY HD.Book – Book zbierając pozytywne opinie klientów.

charakterystyka

E-book zawiera wszystkie niezbędne funkcje, które są przeznaczone do czytania i nie tylko. W rzeczywistości, to odtwarzacz multimedialny. Książka obsługuje wiele formatów, wśród których można wymienić PalmDOC, RTF, ePub, LRC, PDF, MOBI, TXT, FB2 i formatów graficznych, takich jak BMP, JPEG, GIF. Aby zarezerwować był czytelny nawet przy słabym oświetleniu, posiada podświetlenie. W elektronicznym urządzeniem kolorowym ekranie LCD, jego rozdzielczość – 800 na 480 pikseli. Pięć-calowy wyświetlacz EXPLAY HD.Book   262 może wyświetlać tysiące kolorów. Te cechy sprawiają, że można odtworzyć książkę lub formatów tekstowych i wideo: RM, VOB, DAT, MP4, MKV R, MPG, MOV, 3GP, FLV, MVB, MPEG, AVI.

Filmy i klipy wideo w urządzeniu można wyświetlać obrazy o wysokiej jakości. Książka posiada pamięć 2048 MB, który może zostać zwiększona za pomocą karty SD do 32 GB. Dlatego też elektroniczne urządzenie może nagrywać tysiące książek. Akumulator jest przystosowane do 1800 mAh. Istnieje złącze USB. W EXPLAY HD.Book możliwe jest opłata nie tylko za pośrednictwem portu USB, ale także za pośrednictwem sieci. Dla wygody użytkowników, można połączyć czytanie książek podczas słuchania muzyki – książka odtwarza formatu MP3. W przypadku typowego wydajności urządzenia i wysokiej prędkości. Jest to ułatwione przez procesorem. Po obu stronach wyświetlacza znajdują się przyciski do sterowania funkcjami książki i przewracać strony.

E-książki można podzielić na dwa główne rodzaje: HD, odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości (i formatów audio i tekst) i TXT, tylko do odczytu. Firma produkuje elektroniczne książki czytelnik EXPLAY EXPLAY TXTbook ekranów E-Ink (przybliżona do zwykłego papieru, są one nazywane „elektronicznego atramentu”). Aż do 2010 roku, to w lewo jedyny model HD-booków z ekranem TFT i wyświetlaczem pięciu cali. Od 2011 roku nie było e-book z ekranem siedmiu cali. może wyświetlać więcej niż szesnaście milionów kolorów, odniosła minimalistyczny design, łatwe sterowanie za pomocą przycisków, smukłym ciele i monitorze panoramicznym. Urządzenie jest doskonale przystosowane do rozpoznania jego właściciela czekając na samolot lub w transporcie publicznym dojazdy do pracy. Pomoże urządzić wieczór, przekazać ją podczas oglądania filmu lub słuchania albumu muzycznego.

opinie

EXPLAY HDBook opinie klientów o książce znajdują się głównie pozytywny charakter. Wiele z nich jest zadowolona z jakości wykonania elektronicznego urządzenia, za rozsądną cenę. Matowy wyświetlacz jest czytelny. W tle, a czcionka jest bardzo miłe dla oka. Okładka książki jest praktyczne, samo urządzenie ma mały format, który pozwala nosić go w kieszeni. Konsumenci lubią książki obsługuje wiele formatów plików do odczytu. Ponadto EXPLAY HD.Book bardzo dobrze odtwarza filmy i zdjęcia. Rezerwuj łatwe do odczytania, nawet w ruchu. naładowania baterii, według opinii z właścicieli, i trwa tydzień. Nabywcy są zadowoleni z ich zakupu i polecam e-book do swoich przyjaciół i znajomych.