241 Shares 1493 views

Jak pozbyć się worków pod oczami

Z biegiem lat, ludzka skóra ulega istotnym zmianom i nabywa wiele wad. Cierpienia twarz, która jest pokryta zmarszczkami, traci swoją elastyczność i kolor. A problem z wiekiem są worki pod oczami. Oczywiście, nie są one w młodych ludzi, są jednak znacznie mniej prawdopodobne. Na pierwszy rzut oka, to nieszkodliwy torba umniejsza wyglądu, a twarz wygląda na zmęczoną i bolesne.

Co one oznaczają? Worki pod oczami – to nagromadzenie płynu, który jest tym, co prowadzi do obwisłych tkanek. Od młodzieży skóra jest bardziej elastyczna, worki pod oczami i podlega ona mniej. Ale ludzi bardziej dojrzałych, głównie kobiet, a tam jest pojawienie się worków pod oczami z cieczą.

Jak pozbyć się worków pod oczami? To pytanie jest ciągle zadawane przez właścicieli tej brzydkiej wady skóry. Przed przystąpieniem do działań terapeutycznych należy zidentyfikować przyczynę.

Przyczyny worków pod oczy mogą być bardzo różne. Mogą pojawić się w niewłaściwym czasie w ciągu dnia, brak snu, stres, zmęczenie. Jeżeli dana osoba pali i zużywa duże ilości alkoholu pod oczami mogą również pojawić się torby. W niektórych przypadkach, worki pod oczami oznaczać obecność jakiejkolwiek choroby serca, nerek lub wątroby. Powody obejmuje podskórnej tkanki tłuszczowej, która jest dużo osób otyłych. Kiedy nadmiar tłuszczu staje się zbyt wygórowane, mięśnie nie są już w stanie utrzymać go z powrotem, tak że wystaje w postaci worków pod oczami.

rodzą wiele osób z tej niekorzystnej sytuacji. Ta cecha anatomiczna osoby nie mogą być korygowane za pomocą konwencjonalnych metod, tak aby pozbyć się worków pod oczy tylko poprzez operację.

Najbardziej skutecznym lekarstwem na workach jest masaż. Istnieje kilka rodzajów go do tej pory. Drenaż limfatyczny – masaż przy użyciu specjalistycznego sprzętu. To przyczynia się do poprawy przepływu krwi i limfy i wyeliminować opuchliznę pod oczami. Innym rodzajem masażu – dermatoniya – jest procedurą próżniowe, w którym na powierzchni skóry, wpływa na różne ciśnienia. Promuje ona komórki masażu, które znajdują się głęboko pod skórą. W domu, ten masaż jest nie do tabaki, tak aby pozbyć się worków pod oczami z tego i poprzedniego postępowania jest możliwe tylko w salonie piękności. W celu uzyskania rezultatu, trzeba wydać 10-15, aw niektórych przypadkach i więcej procedur.

Teraz będę mówić o tym, jak usunąć worki pod oczami w domu. Na początek można spróbować masażu. Pomoże usunąć obrzęk tylko w przypadku, jeśli robisz to codziennie. masaż domu zrobić tak: zacząć wokół oczu, zastosować specjalny krem do worków pod oczami, a potem zacznij delikatnie opuszkami palców, aby go pocierać. Odbywa się to za pomocą kurków lekkie, górnej powieki masaż powinien rozpocząć się od wewnętrznego kącika oka i dolnej powieki – zewnętrznego. Nawiasem mówiąc, masaż może być wykonane za pomocą specjalnych punktów masażu.

Od środków ludowej dobrze z worków pod oczami walczących kompresy herbaty. Aby to zrobić, trzeba zrobić mocną herbatę. Następnie konieczne jest zwilżyć wymazy i umieścić je na 10 minut na oku. Skuteczny przeciwko obrzęki pod oczami i kostki lodu. Najlepiej jest wykonany z napary z ziół: rumianek, nagietek, szałwia.

Należy zauważyć, że nie należy oczekiwać szybkich rezultatów, tak jak pozbyć się worków pod oczami przez kilka godzin jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. A także w celu zapobiegania ich powstawaniu, należy zachować zdrowy styl życia, porzucić złe nawyki, aby przestać być nerwowy i jeść tylko zdrową żywność. Jako środek ostrożności, można masować wokół oczu, ale również pomaga zapobiec pojawieniu się obrzęk.