81 Shares 9195 views

Biały henna mehendi do sposobu korzystania rzeczywistym

Mehendi (mehandi, Mehndi) – to skrzyżowanie tatuażu i opierając się na poszczególnych częściach ciała. Jego historia rozpoczęła się ponad 5000 lat temu, i nadal jest mieszkańcem Malezji, Indii, krajów arabskich, Indonezji i Afryce Północnej uważają, że liczba ta daje właścicielowi szczęście, szczęście i miłość.


Biały henna mehendi na jak używać?

Proces odwzorowywanie obejmuje 3 fazy:

  1. Wytwarzanie skóry.
  2. Wzornictwo.
  3. Suszenie.

Każdy Henna wchłania się naskórka, to jest górnej warstwy skóry, a kiedy jest ona aktualizowana całkowicie usunięte. Dlatego przed rozpoczęciem procedury musi być dobrze oczyszczone wybrana część drukarskiej. Można to zrobić ściereczkę specjalne środki, na przykład przez konwencjonalną lub szorowania mydła. Im mniejszy jest martwe komórki skóry, najlepiej utrzymany biały henna dla mehendi.

Po szorowania jest niemożliwe do wprowadzenia kremów lub olejków, ponieważ zatyka porów, dzięki czemu bledsza rysunku. Pamiętaj: Nie można używać oleju, nawet jeśli są one napisane mehandi oleju.

Równie ważna jest temperatura skóry, ponieważ aktywność produktu daje pigmentu w ciepło. Jeśli w trakcie rysowania skórę zaczyna rosnąć zimno, możliwe jest, aby rozgrzać się gorącą herbatę.

W zależności od stopnia skomplikowania procedury elementów trwa od 15 minut do 2 godzin.

Biały Henna nakłada się cienką warstwę i po kształtowaniu nie są usuwane ze skóry.

Najczęstszym pytaniem: Ile białego wytrawnego henna mehendi za? Jeśli jakość produktu, suszenie trwa od 20 do 30 minut. Rysunek pozostaje świeża, nie rozmazany, i, co najważniejsze, nie rozprzestrzenia się na skórze, więc korzystanie z białym henny często uciekają się narzeczonej.

Mehendi na nodze

Figury na nogach są popularne nie tylko w krajach arabskich i Indiach, ale również w Rosji. Wykaz obszarów ciała są zaangażowane w mistrzów salonów kosmetycznych, gdzie przyjąć jako podstawę różnych układach. Istnieją one w celu mistrz mógł srisovat wzór, czyli użycie szablonu do malowania nie jest praktykowane stóp. Rezultatem jest niepowtarzalny wzór, stworzony profesjonalny ręka.

kobiety Wschodu mocno wierzę, że biała henna mehendi dla (jak również czerwony), który służy do muralu nóg, zwiększa zainteresowanie mężczyzny, którego kochała i ujmuje. Jak na zdjęciu, to jest jak koronki, oraz z elementami roślinnymi – wszystko zależy od tradycji. Ale według szariatu, muzułmańskie kobiety są zabronione przedstawiają ciało zwierzęcia, wersety z Koranu i ludzi.

Jeśli twoim celem – dążyć do tradycyjnych indyjskich motywów, a następnie wybrać skomplikowanych wzorów, liczne drobne linie, symbole religijne. I dla obrazu koronki najlepiej nadaje się do białego henna mehendi, co jest korzystne, aby zaakcentować cały tkliwość malarstwa.

Jak wspomniano wcześniej, wzornictwo na stopie ma na celu zwiększenie zainteresowania mężem, więc niezamężne dziewczęta malować obszar ten nie jest zalecany. Chociaż piękności domowe nie są naruszone. Nie ukrywają piękne wzory jak indyjskiego dziewczyny, wręcz przeciwnie, stara się nadrobić całkowity zanik malarstwa widział tak wielu ludzi, jak to możliwe.

Mehendi na ramieniu

Jest to najbardziej popularny sposób dzisiaj. Nie jest to zaskakujące, ponieważ obraz pędzla wygląda szyk, elegancja i zawsze w zasięgu wzroku.

Mehendi na rękach jest najlepiej wykonywane przez profesjonalny: Tylko tak będziesz wiedzieć dokładnie, co się wymienia postać. Ale jeśli chcesz opanować sztukę samodzielnego wschodzie, jest możliwe do przeprowadzenia procedury i w domu, a najlepsze narzędzia w tym przypadku będzie biały dla mehendi henny. W przeciwieństwie do czerwonego, jest mniej odporne, więc jeśli na końcu procesu nie jesteś zadowolony z wyniku końcowego, zawsze można zmyć swoje dzieło z mydłem i ciepłą wodą.

ślubny mehendi

Jest to nowy, ale dość popularny trend. Dlaczego narzeczonych wybrać białe jest Mehndi? Odcień doskonale łączy się z sukienki, zwłaszcza jeśli jest to z welonem i koronki. Nadzwyczaj piękny, tajemniczy, kobiecy i elegancki wygląda biały mehendi na rękę panny młodej, to znaczy, że jest kontynuacją sukni ślubnej.

Klasyczny mehndi dla panny młodej musi zawierać pewne wzory, symbole i motywy, które będą wspierać i chronić go w tym dniu. Więc nie zapomnij poprosić mistrza znaczenia rysunku put.

Istnieją 4 tradycyjny styl:

  • Arabski – małe kwiaty i chaotyczne wzory.
  • Marokańskie – kształty geometryczne.
  • Indyjski – wiele szczegółów, całkowicie pokrycie ręce i nogi.
  • Azjatycki – podobny do Indian, ale ten styl jest tylko opuszki palców są kolorowe.

Samica opinia

Co interesuje dziewczęta czerwone i białe henna mehendi za? Recenzje kobiet, które malowane, sugerują, że rozwój Mehndi sztuki w Rosji stał się dobrym pomoc dla tych, którzy myślą o tatuażu. Kolejną zaletą produktu można nazwać hipoalergiczne. Jak na białym henny, zyskała popularność ze względu na jego czułości. I rzeczywiście, bardzo subtelnie wygląda jak dziewczyna na zdjęciu.

Jedyną wadą – kruchość. Jeśli czerwona henna może przebywać do dwóch tygodni, bieli ozdobić ciało maksymalnie trzy dni. Co jest tego powodem?

Dlaczego jest niestabilna?

Zacznijmy od tego, że w przyrodzie nie ma takiego produktu w postaci białego henny. Co jest sprzedawany pod tą nazwą – wspólny hipoalergiczne farbą akrylową. Jego skład jest klej, który zapewnia trwałość. Dlatego też, dane nie są rozmazane lub usuwania z powierzchni skóry. Aby rozwiązać eksperci wzór czasami pokropił go z lakierem do włosów. W tym przypadku, nawet nagły deszcz nie może zmyć z powierzchni ciała.

Nawiasem mówiąc, w ostatnim czasie zaczął ozdobić białą hennę panny młodej nie tylko ręce, ale także plecy, ramiona, nogi, dekoltu – czyli wszystkie odsłonięte części ciała.

wniosek

Na koniec warto zauważyć, że mehendi – to nie tylko obraz i dekoracji, który ma magiczną moc, która często zmienia posiadaczy wzór życie. Na przykład, obraz na ciele liści lub kwiatów symbolizuje obfitość, kręcone macierzystych daje miłość i mandale (symbole geometryczne o złożonej strukturze) – oświecenie.