558 Shares 8821 views

Cream „Christine”: opis, skład gatunkowy i opinie

Każda kobieta chce mieć zdrową skórę promienną. Ale niestety, bez terminowego starannością unikać obierania, tłuste lub wysypka, niewielu potrafi. Hydration, żywienie, tonowanie – to jest to, co Twoja skóra potrzebuje wszystkich rodzajów dnia i nocy. Ze wszystkimi tymi problemami radzi sobie krem „Christina”. Powszechnie znany ze swoich produktów kosmetycznych produkuje kilkadziesiąt kremów kierowanych na nawodnienie, żywienia, ochrony skóry. Więcej na ten temat, czytaj dalej.


informacje producenta

Historia marki Christina zaczęła się w 1982 roku. To właśnie w tym czasie profesjonalną kosmetyczką Christine Zehavi z Izraela założył rodzinną firmę do produkcji specjalnych kosmetyków w celu poprawy jakości i efektywności zabiegów kosmetycznych. W ciągu kilku lat firma weszła na poziomie międzynarodowym, a marka Christina zaczęła uczyć się na całym świecie.

Obecnie firma produkuje kilka specjalne linie produktów kosmetycznych i ma ponad 300 rodzajów produktów. Wszystkie produkty marki można podzielić na profesjonalnych narzędzi i produktów przeznaczonych do użytku domowego. Struktura firmy obejmuje własne laboratorium badawcze. Pozwala to na stopniowe wprowadzenie nowych aktywny rozwój, stale podnosić jakość produktów i efektywność świadczonych usług.

Wszystkie produkty marki w badaniach klinicznych na całym świecie.

Markowe linie kosmetyczne

Pod znakiem towarowym Christina produkować 12 niezależne linie kosmetyków:

 1. Przygotowania wspólną linię do codziennej pielęgnacji rodzajów skóry.
 2. BioPhyto – Produkty z tej serii są przeznaczone dla skóry wrażliwej.
 3. Muse – linia dla poprawy funkcji ochronnej skóry.
 4. FluorOxygen + C – przygotowania do rozjaśniania i odmłodzenia skóry.
 5. Comodex – do opieki nad problemem i skóry tłustej.
 6. Forever Young – linia odmładzająca dla korekty pierwsze oznaki starzenia się skóry.
 7. Życzenie – linia do korekty związane z wiekiem zmiany skórne, które występują po 40 latach.
 8. Chateau de Beaute – cała linia obejmuje tylko leki opracowane na podstawie wyciągu z winogron.
 9. Unstress – linia do przywrócenia i chronić skórę przed stresem.
 10. Jedwab – środek pomaga osiągnąć ten cykl zacieśniania, podnosząc efekt.
 11. Rose de Mer – czyli na podstawie koralowców Morza Czerwonego do naturalnego złuszczania.
 12. Peelosophy – Przygotowania do skórki profesjonalnej zaprojektowanej do rozwiązywania bardzo złożonych problemów.

Krem do twarzy „Christine”: przegląd

Każda z linii marki Christina przedstawił różne kremy. Ich działanie ma na celu rozwiązanie konkretnego problemu. Na ogół, w zakresie sieci reprezentowane kremy przeznaczone do leczenia normalnym suchym tłustej cery. Aby wybrać odpowiedni rodzaj skóry oznacza, że trzeba koniecznie wiedzieć. W przeciwnym razie, nie należy się spodziewać dobrych wyników w obliczu jego stosowania.

W zależności od tego, co główne działanie skierowane płyny, można rozróżnić środki do podawania, nawilżanie, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, trądzik, przeciw starzeniu, itp zależności od tego, następujące typy ..:

 1. Odżywczy krem dla skóry, która traci swoją dawną sprężystość. Zmiękcza skórę i utrzymuje wilgoć w środku. W wyniku stosowania kremu zwiększa gładkość i elastyczność skóry.
 2. Nawilżający stanowi barierę pomiędzy skórą a środowiskiem zewnętrznym, zapobiegając utracie wilgoci. Kompozycja zawiera różne ekstrakty roślinne, środki jej działanie wzmacniające.
 3. Aktywny krem z retinolem wygładza stary i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, odcieni, rozjaśnia i wyrównuje strukturę skóry.
 4. Przezskórny krem jest niezbędne dla regeneracji komórek skóry. Ma gojenia ran i działa przeciwzapalnie. Po jego stosowanie na twarz w dotyku staje się miękka i aksamitna.
 5. Przeciwsłoneczny do skutecznej ochrony przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.
 6. Korektor wyrównać cerę po zabiegach kosmetycznych.

Ponadto, należy pamiętać, że krem może być dzień lub noc. Należy również wziąć pod uwagę przy zakupie.

Balsam Cristina: Zakres

Asortyment marki prezentowane różnorodne nawilżające. Wszystkie z nich są przeznaczone do konkretnego rodzaju skóry, przeznaczony dla ich grupy wiekowej i różnym składzie.

Większość nawilżające zapewnić jednoczesną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. W każdym takim opakowaniu znajduje się odpowiedni filtr. Na przykład, postać SPF-40 wskazuje, że dana osoba może zostać otwarty pod słońcem 40 razy dłuższym niż bez ochrony. To jest bardzo dobry filtr, który stosowany jest również producentów filtrów przeciwsłonecznych dla dzieci dla dzieci. W dodatku, w sumie seria produktów kosmetycznych przedstawiony krem nawilżający z efektem tonalnej, która wyrównuje również cerę.

Skład balsam mogą zawierać ekstrakty roślinne i witaminy, które poprawiają jej efektywność. „Christine” krem zawiera szereg specjalnych składników, które zapewnią barierę pomiędzy skórą i środowiska, zapobiega utracie wilgoci. Derma dłużej pozostaje młoda i świeża.

Krem powinien wybrać w oparciu o ich potrzeby. Jeśli skóra traci elastyczność i staje się sucha i luźne, należy dać pierwszeństwo nawilżający krem z kwasem hialuronowym i witaminami A i E, zatytułowanym „elastyna, kolagen, łożysko enzym”.

Przegląd krem pod oczy „Christina”

Aby chronić wrażliwą skórę wokół oczu marka Christina oferuje skuteczne środki serii FluorOxygen + C Jest to krem do skóry wokół oczu EyeC Eye Cream SPF-15. Został on opracowany specjalnie dla tego regionu, ma przyjemną konsystencję i łatwa do zastosowania, jak również inne środki marki „Christina”.

Krem EyeC oczu SPF-15 usuwa obrzęki, usuwa cienie i wygładza duże zmarszczenia, nawilża i chroni przed promieniami UV. Przez to oznacza, że oko odzyskuje promienny blask młodości.

Tone Cream "Christina"

Osłona ochronna podstawą krem dotyczy Peelosophy skład. Wszystkie produkty z tej serii są skierowane do głębokiego oczyszczania skóry, które występuje podczas obierania. Jest to produkt końcowy, który jest stosowany po operacji obierania. Łagodzi skórę, łagodzi podrażnienia, zapalenia i maski, aby chronić przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Innym pospilingovy tone krem ochronny – Prześlij Peeling okładki serii Cream Rose de Mer. To oznacza, mający silne działanie przeciwbakteryjne i zapewnić ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Po obraniu powszechnie stosowane czynnych i procedur. Może być stosowany jako codziennego fundamencie. Ma bardzo gęstą konsystencję, dzięki czemu jest spożywana z umiarem.

Cream "Christine": opinie klientów

Kobiety, które stosują krem „Christina” z różnych serii, pozostawić tę samą pozytywną opinię. Lubią:

 • lekka i miękka konsystencja;
 • doskonałe nawilżenie;
 • delikatny zapach;
 • naturalne składniki kompozycji;
 • Zastosowanie ekonomiczny;
 • Natychmiastowe wchłanianie do skóry.

Nabywcy uważają, że Fundacja „Christina” przypada na skóra jest po prostu doskonały, wyrównuje koloryt skóry i tekstury. Jest gruba, ma przyjemną konsystencję. Działa zarówno jako fundamentu i nawilżający, zapewnia niezawodną ochronę przed światłem UV.

Najbardziej interesujące, że wszystkie kobiety, którzy kupili śmietankę „Christina”, pozostawić tylko pozytywne opinie. Tymczasem niektóre z nich uważa cenę środków marek wygórowane, ale w tym samym czasie, ale pamiętać, że jakość produktów i efekt ich zastosowania są doskonałe.

Ile jest Cristina krem?

Wielu kupujących popycha cena ustalona na kosmetyki Christina. W zależności od marki śmietany linii „Christina” może kosztować 1-2 tysięcy rubli. Jednak, jak eksperci pamiętać, że jest to niewielka cena za taki poziom przygotowań. Chociaż nie wszyscy klienci zgadzają się z tym stwierdzeniem.