752 Shares 3710 views

Pastę cukrową shugaring: jak zrobić własny

Jeden z pierwszych odkrył technikę shugaring orientalne kobiet. Współczesne dziewczęta często zastanawiam się: jak piękna połowa ludzkości, aby dbać o siebie w ostatnim stuleciu, kiedy nie było brzytwy, paski do depilacji i innych narzędzi dla urody? W tym interesujący, gdyż były one usuwane zbędne owłosienie na ciele. Odpowiedź jest prosta: panie bardzo zadowoleni z faktu, że zostały one w użyciu – naturalny, naturalny. W sercu procedury usuwania włosów jest zwykły cukier.

Zrobić w domu pasty shugaring łatwo. To wystarczy, by mieć chęć, czas wolny i niezbędnych składników. Proces usuwania włosów za pomocą pasty cukrowej mogą być nieprzyjemne dla tych kobiet, które mają wyższy próg bólu. Lub jeśli nigdy nie używane paski wosku.

Co jest shugaring?

Shugaring – do cukru usuwania włosów. Niechciane owłosienie na ciele są usuwane za pomocą przetworzone lub nabyć w wyspecjalizowanych sklepach wklej. Kolor i konsystencja przypomina miód lub syrop. Istnieją dwa typy usuwania roślinności na ciele:

  • Cukier depilacji. Dla konieczne jest z góry na zakup gotowego makaronu, które powinny być stosowane na skórę specjalną szczotką. Metoda jest podobna do usuwania woskowej roślinności. Na szczycie makaronu należy umieścić kawałek materiału, który Oderwij wobec wzrostu włosów po utwardzeniu masy. Procedura może być bolesne.
  • Shugaring. Niepożądanej roślinności jest usuwany z miękkiej masy karmelowej. Następnie przygotować dla wygody walcowanych w kulki. Przeciw jest konieczne wzrost włosów umieścić piłkę, starannie wyrównane i pociągnąć w kierunku przeciwnym. Tolerancyjny proces bezbolesny, a nawet jeśli wszystko odbywa się prawidłowo.

Zalety depilacji z cukrem

Istnieje wiele wskazówek, jak zdobyć jak najwięcej makaronu shugaring. Nie jest to zaskakujące, ponieważ cukier depilacji zyskuje popularność na całym świecie ze względu na ogromne korzyści z tej procedury. Po pierwsze, nie jest efektywne kosztowo, ponieważ wymaga ono dostępne składniki: cukier i wodę. Ponadto, proces ten nie ma przeciwwskazania do depilacji delikatnych obszarów: pach, twarzy, bikini. Po drugie, shugaring powoduje ból i nie powoduje uszkodzeń skóry w postaci silnego podrażnienia miękkiej masy cukru.

Po trzecie, może to zrobić kobiet cierpiących na żylaki i inne problemy z nogami. Po czwarte, pasty cukrowej nie powodować reakcję alergiczną. Po piąte, shugaring jest skuteczną metodą usuwania nawet wrastających włosków wraz z żarówką. Po szóste, pasty cukrowej nie plami ubrań. Jest łatwy w użyciu i gwarantuje gładkość skóry przez ponad dwa tygodnie.

Co niuanse istnieć w Shugaring?

Więc wklej shugaring. Jak zrobić mieszankę cukru do usuwania włosów, wiele kobiet zrealizować. Przed zabiegiem należy pamiętać, że nie wymaga szybkości. W sumie trzeba poświęcić dwie godziny na to. Podczas procesu ugotowanej masy może ostygnąć. I jest ona niezbędna do depilacji z użyciem gorącego makaronu. Jeśli tak się stanie, nie martw się. Wystarczy rozgrzać go w kąpieli wodnej.

Najbardziej bolesny obszar w Shugaring – pach i bikini. Zmniejszyć ból objawem jest to możliwe, jeśli zrobić usuwanie włosów z długimi włosami do pięciu milimetrów. Pasta nie powinna znajdować się na skórze dłużej niż trzydzieści sekund. W przeciwnym razie, szybko twardnieje i powoduje dyskomfort.

Przepis na pasty cukrowej do usuwania włosów

Wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić na leczeniu salonie, chcesz wiedzieć, jak zrobić ciasto do shugaring domu. Jego skład jest dość prosta. Podjąć na jednej procedurze 6 łyżeczki cukru, 2 h. L. Woda, jak dużo soku z cytryny. Pierwsze dwa składniki powinny być mieszane w metalowej miski i umieścić na wolnym ogniu. Następnie mieszaninę mieszano, zawsze, że nie jest uszkodzone. Podczas gotowania, to zacznie zmieniać kolor: nie będzie głęboki złoty kolor.

Pastę cukrową smak jest podobny do karmelu. To wtedy pula należy dodać sok z cytryny i usunąć z masy termicznej. Dziesięć minut przed wyjęciem szalkę przykryć pokrywą i zmniejszyć ciepło, protomai. Odczekać, aż lekko chłodzi się do temperatury ciała. Masa nie powinna być ziarenka cukru. Idealna konsystencja – jednolity kolor i konsystencję masy. Jeśli część jest potrzebna do jednorazowego użytku, takie jak obszar pod pachami czas chłodzenia zmniejsza się. Im więcej pasty, tym dłużej trzeba czekać.

W rezultacie, należy uzyskać doskonałą makaron shugaring. Jak zrobić mieszankę do usuwania włosów w domu, można znaleźć również samouczki wideo oraz liczne opinie użytkowników. Pamiętaj, że dobrze ugotowane pasta rozprzestrzenia się w rękach, i został zastąpiony przez kwas cytrynowy dla skóry wrażliwej na działanie soku up.

Plusy i minusy domu shugaring

ekonomiczne rozwiązanie do usuwania włosów – Self-ugotowany makaron shugaring. Jak zrobić mieszankę house, może skłonić doświadczonych użytkowników tej technologii. Zalety procedury dotyczy sposobu maksymalnej dostępności naturalnego kompozycji. Ponadto, po takiej depilacji skóra pozostaje czysta przez półksiężyc, który zgodzi, bardzo dobrze. Jednak shugaring domu ma swoje wady. Na przykład, nie może obsługiwać kobietę, która nie miała takich doświadczeń, i robią to po raz pierwszy. W czasie procedury mogą potrwać kilka godzin. depilacja cukier jest również przeciwwskazany u kobiet z cukrzycą i poważnych chorób skóry. Podczas głównej shugaring nikt nie jest wolny od nierównej depilacji.

Jak przygotować się do Shugaring?

Jeśli zdecydowaliśmy się na procedury w domu, trzeba najpierw nauczyć się przepis, aby zrozumieć, jak zrobić pastę shugaring. Przed procesem wytwarzania podano część depiliruemoy skórę w celu – przemyć dokładnie, pożądane jest stosowanie ciepłej wody w celu zmiękczenia włosy. Advance zakupić specjalną łopatką do stosowania jeśli pasta texture włączyć balsam ciekły i antyseptyczne i talk. Ostatnim stosować przed zabiegiem do odtłuszczania skóry. Po zakończeniu depilacji, należy smarować kojący krem do usuwania plam.

Jak shugaring siebie?

Teraz czytelnik wie, jak sprawić, by pasty cukrowej shugaring. Jednakże procedura wymaga pewnych umiejętności. Jedno pragnienie nie wystarczy. W celu uzyskania rękę przed ich mieszaniny domową stosuje się już skończył. Jeśli nie można kupić profesjonalny makaron, ugotować według przepisu i praktyki na prostych częściach ciała. Pamiętaj, że włosy muszą być długie! Proces usuwania roślinności w miejscach intymnych prowadzi się w łazience w pozycji siedzącej: dostępu do żądanego miejsca. Nie zapomnij po zabiegu, aby wziąć prysznic i zmyć lepkiej pozostałości. Wzrost włosów pach i bikini obszar może być chaotyczne. Dlatego też, dla wygody depilacji powinno odbywać się poprzez zastosowanie kulkami cukru na boisku.

Cukier sprzęt do depilacji

Shugaring wykonywane po prostu. Najważniejsze jest to, aby przezwyciężyć strach przed ewentualnym bólem. Efektem postępowania jest również zależne od odpowiednio przygotowanej mieszanki. Jak zrobić miękkie pasty shugaring czytelnicy nauczyli powyżej. Teraz powiedzieć o samej procedury:

  • Weź piłkę karmelu i dołączyć go do powierzchni skóry. Rozwałkować na wzrost włosów.
  • Taśma powinna być w kontakcie z powierzchnią bliska. Tylko wtedy można usunąć ostry ruch w kierunku wzrostu włosów.
  • Czy pierwszą pozycję na tym samym obszarze skóry tak, że ma już niepotrzebny wegetacji.
  • Jeśli włosy są usuwane z nóg, konieczne jest, aby przetworzyć całą jej powierzchnię, a nie tylko jakąś część.
  • Wniosek o usunięcie batony będzie szybciej, tym mniej bólu kobieta doświadczy.
  • Przed wyjęciem mieszanina naciągnąć skórę opuszkami palców.
  • Umyć powierzchnię po depilacji gorąco (ciepłej) wody i zastosować krem odżywczy.
  • Jeśli obszar depilacji nie jest w zasięgu ręki, czy procedury w kabinie.

W przeciwieństwie do zabiegów salon depilacji z domu

Kabina Master oferuje szeroką gamę technik shugaring rozważa depiliruemoy strefy. Ponadto, specjaliści pracują nie tylko z kobietami, ale z mężczyznami. Główną różnicą pomiędzy zabiegi w salonie z domu – jest gwarantowana pozytywny wynik. depilacja jest wykonywana w kilku technik: klasycznej podręcznik, z aplikacja i opaski. Jest on przeznaczony do dużych powierzchni skóry. Na przykład, do tyłu lub w klatce piersiowej u mężczyzn, długie włosy i trudno dostępnych miejscach. Instrukcja z idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń mokrych i głębokiej depilacji. Wadą zabiegów w salonie może być wstyd ze strony klienta i wysokie ceny usług.

Recenzje Shugaring w domu

usuwanie włosów domu ma wiele pozytywnych opinii. Dlatego kobietom zaleca się mieszaninę cukru, wykonane samodzielnie. Bardzo ekonomiczny pasta shugaring. Jak to zrobić szybko i sprawnie? Postępuj według powyższych zaleceń, a następnie wynik będzie oszałamiający. Zgodnie z dziewcząt, shugaring naprawdę eliminuje niepotrzebne długie włosy. W związku z tym nie ma potrzeby usuwania roślinności w ciągu jednego dnia. Metoda ta jest idealna na lato i wakacje z dala od domu.

Niektóre kobiety są neutralne lub negatywnie na niezależny inżynierii powodu bólu, złe doświadczenia, reakcje alergiczne. Jednak to wszystko indywidualnie. Zasadniczo pasty cukrowej shugaring – świetnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić pieniądze na zabiegi w salonie i osiągnąć doskonałą, czystą i gładką skórę bez pomocy i kosztowne.