674 Shares 7502 views

Jak zaskoczyć męża: kilka zasad idealne życie seksualne

Gdy nieśmiałe romantyczne spotkania przekształcić się w poważny związek, cała tajemnica staje się jasne. Często w trakcie małżeństwa, zwłaszcza po porodzie, seks staje się mdłe i monotonne. A następnie opiekun ogniska rodzinnego, nerwowo gryząc wargi i rzuca gorzkie łzy, zadaje pytanie: „Jak zaskoczyć męża?”.

Każda kobieta zna to uczucie, gdy można zauważyć, że kiedyś zakochany po uszy chłopak przestaje zwracać uwagę, aby nie zauważyć nowej nowej rzeczy w szafie, kolor włosów i fryzurę. Na tym etapie, po raz pierwszy kobieta pyta się: „Jak zaskoczyć męża?”. Ale często, pochłonięty własnymi problemami, natychmiast zapomina o swojej żonie. Prowadzi to często do urazy, konflikty, powstania kompleksów, a nawet zniszczenie silnych pozornie małżeństw. Jednak jeśli spojrzeć na sytuację poprzez oczach ludzi, wszystko wraca na swoje miejsce.

Pamiętasz jak zagubiony w basenie miłości z głową, obrócił lustro na wiele godzin przed pierwszym dniem, jak kupić najwięcej „Delicious” duchów, ubrany tylko to, co podoba się mężczyznę swoich marzeń i gotowane dokładnie tak, jak mu się podoba. Z biegiem czasu, pragnienie, by zadowolić mężczyznę zniknął. Państwo przestaje pobudzać życie seksualne, nie jesteś już myśleć o jak zaskoczyć męża. Głupotą jest założyć, że mąż nie zauważy. Pamiętasz powiedzenie „Człowiek kocha oczy?” Nie ma znaczenia, czy będziesz wyglądać jak dziewczyna z magazynu erotycznego. Najważniejsze – aby pokazać, że trzeba czuć cenionych. Człowiek jest z pewnością docenią.

Często pytanie „jak zaskoczyć mężczyznę w łóżku” Kobieta znajdzie niespodziankę. A potem, mylić, ona rzuca się znaleźć idealne rozwiązanie.

W rzeczywistości, taka metoda nie istnieje: każdy człowiek jest inny. Ale istnieje kilka sztuczek, jak zaskoczyć męża, który dokładnie oszacować, przedstawiciela silniejszej płci:

  • Bądź bardziej puszyć w łóżku. Aby przejąć inicjatywę, szczery kupić bieliznę i pończochy, nie wahał się ją wydarzenia rozwoju gry, a następnie pytanie „jak zaskoczyć męża” zniknie sama.
  • Znaleźć siłę, aby pokonać swoje kompleksy. Pamiętaj, że człowiek po prostu kocha, prawda, więc odwieczna dyskusja nadwagi na biodrach może nie tylko mylące, ale także bufet wybranych.
  • Spróbuj mówić o relacji sam. Pytanie „jak zaskoczyć męża” nie powinien być ustawiony na nic. Nie bój się prosić o pragnień swego kochanka.

Kobiety mają tendencję do myślenia, że absolutnie wszyscy ludzie myślą podobnie. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Twój kochanek, a przede wszystkim – człowiek, a dopiero potem wiernym mężem i ojcem.

W związku z tym, najważniejsze, że oczekuje od partnera podczas następnego – to prosta rozmowa.

I nie ważne jak absurdalne to może brzmieć, ale człowiek, ze wszystkimi jego poligamii, potrzeba tylko jednego kobietę. To jest ten, który będzie jego zrozumienie i wsparcie w całym.

Kiedy swobodnie uczyć, bez ograniczeń rozmawiać „te” wątki w celu omówienia życia osobistego, tylko łóżko w komplecie idyllę i płeć przyniesie nowe doświadczenia i farby.