471 Shares 8646 views

Jak używać wibratora. Porady doświadczonych

Jak gdyby nie doświadczenie w takich sprawach, wszystkie takie same do niej nie ma nowych informacji na temat „jak używać wibrator”. Utworzono stereotypowy pogląd, że jest to po prostu sztuczny zamiennik męskiego narządu płciowego. Wiele również powszechnie uważane urządzenie bezużyteczny wibrator, nie jest w stanie pomóc im zdjąć napięcie seksualne, więc dziewczyny i nigdy nie będzie prosić o tym, jak używać wibrator. Nasz artykuł jest dla nich! postaramy się przekonać Cię i poszerzyć naszą wiedzę na temat możliwych przyjemności „dialogu” z tego urządzenia.


Zacznijmy od tego, że wibrator jest ogromny zestaw. Różnią się kształtem, kolorem, materiałem, z którego wykonana, a warto zauważyć, nawet przy zastosowaniu metod! Jeśli chodzi o rozmiar i kolor, to już kwestia gustu, ale na temat sposobów zastosowania, musi być bardziej ostrożny!

Okazuje się, że istnieją wibratory zarówno dla zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych … Wtedy trzeba słuchać własnych uczuć! Co robi swoje ciało? Jak reagować na stymulację danym obszarze? Ustal odpowiedź na te pytania, można przystąpić do wyboru …

Jak używać wibratora zastosowań zewnętrznych

Jeżeli powierzchnia bazowa będzie stymulować łechtaczkę, konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na różnorodność łechtaczki. Jak używać wibratora? Obejmują, doprowadzić do strefy erogenne i przystąpić do stymulacji! Jeśli urządzenie jest wyposażone w pasy lub gumki i pilotem, nie wahaj się umieścić na niej i wziął pilota, cieszyć. Większość dziewcząt występują dokładnie te najjaśniejsze orgazmy od stymulacji łechtaczki, a zatem takie urządzenia muszą być doskonałym wyborem.

Jak korzystać z aplikacji wewnętrznej wibrator

Jeśli doszli do wniosku, że największą przyjemność dostarczenia stymulacji pochwy, następnie należy wybrać wibratory, które naśladują penisa. Jak powiedziałem, wielkość i kształt ogromnego zbioru, jak również w naturze! Na pewno będziesz w stanie określić „oko”, która jest wielkość i kształt potrzebne, a tu nie jest konieczne, aby zwrócić uwagę tylko na duże wibratory. Przypominam, że celem przejęcia jest uzyskanie ubovolstviya i nie powodują utrudnienia lub ból.

Tak, jak używać wibrator, symulując męski narząd płciowy? Tutaj obszarem zastosowań jest znacznie szerszy: na początku nie odmawiać sobie przyjemności, aby stymulować pochwę, urządzenie wejściem do niego, ale jego zdolność nie jest ograniczona! Takie urządzenie jest w stanie łatwo doprowadzić cię do orgazmu, jeśli stymulowanie ich łechtaczki i sutki! Jest bardziej wszechstronny instancji.

Nigdy nie będziesz żałować, że wibrator pojawił się w swoim życiu! Wybór żadnych wibratory typ, sprzężenie zwrotne polka będzie dodatni.

Należy zauważyć, że nie jest to niezbędne do korzystania z tego narzędzia w spokoju! Doprowadzenie go do wspólnego kochać się z partnerem tylko pomóc, aby poznać siebie i aby zapewnić maksymalną przyjemność.

Zaleca się, aby monitorować stan urządzenia i używać prezerwatyw, to twój nowy „przyjaciel” będzie trwać długo straż zabawy!

Mam nadzieję, że teraz już wyraźnie, jak używać wibrator!