703 Shares 1857 views

Że mężczyźni kochają seks? Co to jest seks jak mężczyźni?

Nie jest tajemnicą to, że kluczem do wielkich mężczyzn i kobiet jest dobra jakość seksu. W tym artykule chcę mówić o tym, co mężczyźni kochają seks i jakie błędy kobiety najlepiej jest nie robić w chwilach intymności z płcią przeciwną.


działalność

„Niewygodne klaskać jedną ręką.” Z tym stwierdzeniem zgadza się na prawie wszystko. Mówi się, że stwierdzenie to odnosi się także do intymnych relacji. Dziewczyna w łóżku nie powinien być bierny, jest niezwykle interesujące dla mężczyzn. Inicjatywa interesujące propozycje, czasem dominacji ze strony pań – wszyscy mile widziane. Jednak to nie znaczy, że kobiety powinny się całkowicie przejąć władzę w łóżku. Trzeba znaleźć złoty środek, który będzie odpowiadał obu partnerów (wyjątkiem mogą być różne Gry fabularne gdzie bierność może być mile widziane).

różnorodność

Odmiana – jest to , że mężczyźni uwielbiają seks. Nie sądzę, że facet na tyle, by tak rzec, „wypuszczenie pary” i baw się dobrze. Jest to najczęściej nie wystarcza, a od intymności młodzi ludzie chcą uzyskać jak najwięcej przyjemności. Nie jest już niemożliwe do zrobienia pozycję misjonarską. Kobieta nie powinna opierać się spróbować czegoś nowego, to musi być namiętny i ciekawe. Jednak dotyczy to nie tylko stosunek płciowy. Krytyczna ma również miejsce wybranego do intymnego związku. Ponownie, kochać się w łóżku – to było dobre, ale nie zawsze interesujące. Nie bój się odkrywać nowe miejsca i realizować nawet najbardziej niesamowite fantazje seksualne, własnych i ich partnerki.

indywidualnie

Że mężczyźni kochają seks? Odpowiedź jednoznaczna prostu nie zdarza się tutaj. Po tym wszystkim, aby każdy z jego własnej. Dlatego, aby dowiedzieć się o preferencjach swojego partnera w odniesieniu do intymnej relacji, najlepszą rzeczą jest to, to i zapytać. I wtedy wiedzieć, jak zaskoczyć i pieścić jej kochanka w czasie seksu.

nagość

Mimo że mężczyźni kochają seks? Dziewcząt. Co to znaczy? Tak, ten facet jest ważne, aby zobaczyć swoją damę w całej swej okazałości. Dlatego kobieta jest lepiej, aby nie chować się za kocem nieśmiało zakłopotany jego nagie ciało, jednak i popisywać podczas intymnych związkach nie są tego warte. Należy również przypomnieć, że faceci kochają i seks z włączonymi światłami, dzięki czemu można lepiej patrzeć na swojego partnera.

Odgłosy słów

Mimo, że jak na facetów płciowych? Te dźwięki, które publikuje pani. Cichy podczas stosunku, kobieta jest surowo zabronione! Jednak nie krzyczeć głos też nie jest konieczne. Znowu chcę przypomnieć wam, że wszystko musi być naturalne i nie umyślnie. Nawiasem mówiąc, mili ludzie jęczeć partner nie tylko okrzyki, ale także dać im do zrozumienia, że robią wszystko dobrze. Warto też pamiętać, że nie jest konieczne LISP z jej mężczyzna podczas seksu, nazywając go „manyusikom”, „pupsikom” i tak dalej. To jest trochę nie na miejscu, a nawet może być czasem obraźliwe.

spontaniczność

Co to jest seks jak mężczyźni? Spontaniczna! Faceci to lubią, gdy kobieta przejmuje inicjatywę i sama prowokuje człowieka na intymnych relacjach, zwłaszcza gdy nie spodziewa. Seks w windzie, w toalecie klubu nocnego lub na tylnym siedzeniu samochodu – ten facet na pewno będzie zachwycony.

piękno

Nie mniej ważne niż wymienione powyżej, to jest dla mężczyzn i bielizny, w której pani. To nie może być tylko piękne, ale także seksualnej, a nawet ekscytujące. Kobieta bez problemu może nie tylko rozebrać, ale także, aby ubierać się do bliskości z mężczyzną.

narzędzia sex

Co jeszcze ludzie tacy jak w intymnej relacji? Jest to różne substancje pomocnicze, które, nawiasem mówiąc, nie koniecznie trzeba kupić sklepy seksu. Może dla odmiany wziąć posiłek w łóżku? Truskawki, banany, dżem i lody – wszystko świetnie może się przydać.

odporność

Mężczyźni z natury – zdobywców. Więc za każdym razem, gdy trzeba ponownie zapoluchat swojej pani. Nie trzeba od razu poddać miłości i pasji. To może być trochę „povydelyvatsya” na etapie gry wstępnej niż doskonałe Ignite Twojego partnera.

tabu

Analizując to, co jest seks jak mężczyźni, należy również zwrócić uwagę na to, co mało mężczyźni mogą być bardzo irytujące podczas stosunku. Więc chłopaki natychmiast tracą zainteresowanie pani, że jeśli okaże się zimno w łóżku, lub po prostu chce czerpać przyjemność, nie dając nic w zamian. Angażują się w seks koniecznie dwa. Ponadto, nie trzeba faceta podczas polecenia seksualnego. Ta większość mężczyzn irytujące , a nawet zaprzecza każdy przyjemność. Jednak to nie znaczy, że nie jest konieczne, aby młody człowiek powie Ci, jak to zrobić lepiej. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie nie lubią, gdy podczas intymnej relacji pani rozmowy lub próbując coś do powiedzenia. A co najważniejsze, kobieta nie powinna popisywać i stale myśleć o ich wygląd podczas stosunku, jeśli nie usunięte atrament, jeśli nieładzie włosy. To wspaniałe, aby odciągnąć od głównego zadania to nie tylko pani, ale młody człowiek.

pozy

Ulubione postawy mężczyzn do seksu – to często zainteresowane kobiety. Jednak tutaj znowu nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Jak mówią, każdemu jego własne. Jednak istnieją pewne wersje generyczne. Tak więc, wszystkie kobiety wiedzą, że faceci jak oczy. W związku z tym, mogą one dostarczyć przyjemność które stanowią, który partner będzie w najbardziej korzystnym świetle. Pose „rider” piękne nagie piersi kobiet (i tym samym zapewnić maksymalną penetrację penisa do pochwy kobiety), i stanowią „Psy” otworzy męski wzrok sprężyste pośladki Kobieta (facet sam kontroluje cały proces stosunku płciowego). Ta pozycja jest bardzo uniwersalny, ponieważ jest idealna do intymnej relacji w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu, bez konieczności specjalnego przygotowania.

priorytety

Jaki powinien być seks oczami mężczyzn? Do tej reakcji może być ustawiony. Wszystko zależy od celu, który postawiła sobie faceta. To może być tylko seks na stres. W tym rozwiązaniu, człowiek będzie wystarczająca w krótkim okresie, aby uzyskać największą przyjemność. Człowiek może pragnąć po prostu bawić się z kobietą, w tym przypadku ważniejsza jest procesem, a nie wynik końcowy.

finał

Co to jest najczęściej chce mężczyznę po seksie? Opcja pierwsza – spokój. Chłopaki nie trzeba długich rozmów lub „przytulić”. Człowiek najlepiej zostawić w spokoju, więc cieszył się posmak stosunku płciowego. Jednak to nie oznacza, że kobieta powinna wydostać. można po prostu położyć się na pół godziny i cichy obok. Niektórzy faceci lubią palić po intymnej relacji. Dlatego Twój mężczyzna może zaoferować papierosa, to lepiej, aby odpocząć.