551 Shares 1162 views

Co stawia takich facetów, czyli jak dostarczać przyjemności mężczyzna w łóżku

Jak się okazuje, większość mężczyzn w łóżku, jakby to był … seks. Ponieważ kobiety, która w jakiś sposób bierze inicjatywę w swoje ręce, jest skazane na sukces. Najważniejsze – aby pokazać trochę wyobraźni i opieki.


Literatura zbyt wiele zostało napisane o seksie, jak można by powiedzieć wiele zwykłych ludzi. Jednak nie wszystkie z nich są przydatne, a tylko niewielu używać go we właściwej kolejności. Na przykład, jeśli weźmiemy pod uwagę kwestię Jakiej postawy jak faceci powinni wziąć pod uwagę wiele aspektów. To nie zawsze jest jedna i ta sama sytuacja będzie się komfortowo w każdej sytuacji.

Człowiek – istota, która kocha różnorodność i oryginalność. To, co robi i ekscytujące.

Kobiety powinny zwrócić uwagę, że w rankingu, co stwarza jak chłopaki z opcji zdjęć „człowieka na wierzchu” zajmują ostatnie pozycje. Po pierwsze, jest to szybko nudzi. Po drugie, człowiek ciągle odgrywać aktywną rolę, że jest to męczące. Jeśli Twój ulubiony trochę zmęczony, a od stosunku płciowego nie odmawia wszystko jedno, w takim przypadku odpowiednia postawa „bokiem”. W tym przypadku strata sił będzie mniejsza, jednak, jak przyjemność czerpana obu. Jeśli partner nadal nie uzyskać pożądany satysfakcję, należy zaoferować mu pozycję „na czworakach”.

W odpowiedzi na pytanie o to, co faceci lubią pozach, a należy wspomnieć, że w ubiegłym poza jest głównym faworytem niemal każdego człowieka. Partner w tym przypadku dość powoli i przyjemność dostaje dużo więcej niż w jakiejkolwiek innej wersji. W tym przypadku kobieta odgrywa bierną rolę. Ale to, jak ona dostaje wielką przyjemność, ponieważ penetracja partnera są głębokie, a zatem przyjemne.

Jeśli człowiek chce odpocząć, kobieta, myśląc o tym, co stwarza jak faceci w tym przypadku należy pamiętać, że pozycja „kobieta na górze” nie może być bardziej na czasie. Im silniejsze seks zawsze lubię patrzeć jak dziewczęta wiją siedząc na nich, i odbierać jednocześnie dobrze się bawić. Wielu wierzy, że zwolennicy tej postawy jest zbyt leniwy: kłamać i satysfakcję bez żadnego wysiłku. W rzeczywistości nie jest to prawdą: Mężczyźni, którzy kochają tę pozycję, estetów. Nie przegap okazji, aby cieszyć się pięknem kobiecego ciała. I to podnieca jeszcze bardziej!

Wielu mężczyzn, pytany, co stwarza jak faceci mówią o pozycji „stojącej”. I można go nazwać równie niewygodne zarówno dla partnera i dla kobiet, ale nie zostanie włączony. Pasji, jak i ekstremalnych wrażeń. To jest coś, co zawsze cieszy i nęci każdego człowieka, nawet najbardziej niezdecydowany.

Każda kobieta, zastanawiał się, co faceci jak postawy. Obrazki, zdjęcia, artykuły, a nawet filmy – wszystko to podawane jako asystent, który dał odpowiedzi. Ale najważniejszą rzeczą do zapamiętania: każdy człowiek kocha seks w najmniejszym żywności. Bo to nie jest konieczne, aby poddać się i czuć się zakłopotany w łóżku: stwarza niepotrzebne problemy i insynuacji, które następnie przekładają się na duże kłopoty. Lepiej zapytać, czy po raz kolejny coś niż nie. I jedna z najważniejszych rzeczy: Nie bój się być sobą, bo indywidualność – jest to główny czynnik w grze seksualnego.