731 Shares 5760 views

Jak się całować z lekcji języka uwodzicieli i zwodzicieli

Kiss – uniwersalny ruch, w wyniku której wyrażane uczucia takie jak czułością i wdzięcznością, jedności, entuzjazmu i miłości …. Aby dowiedzieć się, jak się całować z językiem, można obejrzeć film, należy skorzystać z porady znajomego, ale pocałunek jest blisko instynktu. Natura wprowadziła ludzkiej potrzebie pieścić i objąć.

Przepisy francuskiego pocałunku

Jak się całować z językiem? Konieczne jest, aby rozważyć pewne zasady.

  • Naturalność. Podczas pocałunek nie powinien być nieśmiały, aby być naturalne. Pragnienie, by pocałować można złapać każdą, nawet złe miejsce, ale to jest właśnie polega piękno pierwszego pocałunku.
  • Higiena. Wszelkie pocałunek wymaga bliskiego kontaktu, więc nie zapomnij o świeży oddech i pielęgnacji skóry. Odstraszacz oddech i czarne kropki trądzik po prostu odeprzeć chęć pocałowania.
  • Proszę się odprężyć. Podczas pocałunku nie powinien znajdować się w pozycji skamieniałości. Lepiej dotykania twarzy, głaszcząc plecy, barki i ramiona. Naciska na całym faceta, a między pocałunkami nie zapomnij szeptać mu do ucha coś przetargu.
  • Odmiana. Pocałuj trzeba zmieniać. Nie jest konieczne, aby mieszkać tylko na język gry. W jeszcze bardziej podniecony będzie delikatne ssanie twojego partnera i gryzienie.
  • interakcja niewerbalna. Ty już dawno chciał pocałować, ale nie dostał, aby rozpocząć naukę z partnerem francuskim pocałunkiem? Lekcje tego działania sugeruje użycie komunikacji niewerbalnej. Spójrz na jego oczach, nie odrywając oczu, zegnij lekko niższe na twarzy, jakby przypadkowo dotknąć ustami …

Czy wiesz, jak się całować?

Jeśli pocałunek odwrócił głowę, spróbuj zebrać siły i zauważyć, jak partner reaguje. Zachowujesz się w dobrym kierunku, jeśli widzisz, że on krzyczy, nie odsunął i chętny, aby kontynuować. Ale jeśli jego usta są rozciągnięte i skompresowane, że jest związany, to jest oczywiste, reakcja na fakt, że pocałunek nie lubi partnera. Nie martw się, tylko metodą prób i błędów może osiągnąć doskonałość, i dowiedzieć się, jak się całować z językiem. Tylko regularna praktyka i absolutne zaufanie może spowodować złamanie karku wzajemności. Zdarza się, że gdy doustna partner komunikacji uważasz nieszczery. Że pocałunek będzie w pełni ujawnić swoje uczucia.

Błędy w całowaniu

Błędy w pocałunkach, oczywiście, istnieje. Wśród nich jest następująca:

  • Egoizm. Jest najczęstszym błędem. Jeśli pocałunki myśleć tylko o sobie i zapomnieć o wybrańcem, cieszyć jednostronna, to jest mało prawdopodobne, aby dożyć wzajemności. Jesteś głęboko w błędzie, jeśli masz pewność, że pocałunek jest dobra, wówczas partner musi być obecny rozkoszą. Każdy ma swoje własne pragnienia i preferencje, które po prostu muszą być brane pod uwagę. Prawdziwa intymność jest przyjemne tylko wtedy, gdy można dostarczyć przyjemność partnerowi. Tylko wtedy można zrozumieć, jak się całować z językiem.
  • Wargi. To nie powinno być zbyt szeroko otworzyć usta. Gotowe do pocałunku można zdefiniować lekko rozchylone wargi.
  • Wilgoć. Wiele jak mokrymi pocałunkami, ale nie jest zbyt mokry jak każdy, więc starają się kontrolować ilość „wilgotności”.

serce powie

Nie powinniśmy porzucić szczęście, że jest w buzi, nie bój się pocałować. Twoje serce jest z pewnością powiedzieć, jak się całować kogoś bliskiego. Poznać pocałunki z lekcji językowych razem, a wtedy nie będzie żadnych wątpliwości, że będziesz miał oszałamiający seks.