634 Shares 6757 views

Konsekwencje seksu analnego

Kontrowersje wokół wielu z seksu analnego teraz. Niektórzy uważają, że jest to zboczenie, inni nie widzą go jako coś nadnaturalnego i prowadzi je z przyjemnością. To jest dla przedstawicieli drugiej kategorii, jak również dla tych, którzy dopiero myślą o sodomię, będą użyteczne dla tego artykułu. Będziemy rozmawiać nie o moralnej stronie zagadnienia, ale tylko o tym, co konsekwencje seksu analnego to miejsce.

Przede wszystkim, jest to okazja, aby podnieść żadnej infekcji. Kiedy seks analny kupić niepotrzebnego ból (w tym weneryczną) jest znacznie łatwiejsze niż pochwy. Szczególnie wysokie ryzyko, jeśli nie używać prezerwatywy, który, nawiasem mówiąc, musi ulec zmianie, jeżeli po anal masz zamiar zacząć pochwy. Człowiek coś, może nic nie zagrażające, a kobieta w tym przypadku na pewno odczuwać skutki seksu analnego, jeśli bakterie z „jednym miejscu” wpaść w „Inne”.

Niektórzy uważają, że angażując się w seks analny, ciążę można uniknąć. W rzeczywistości tak nie jest, ponieważ plemniki pozwolił małe, ale wciąż jest szansa, aby dostać się do pochwy, nawet w tak „perwersyjny” sposób. Oraz jeżeli rzeczywisty proces sodomia niewłaściwym podejściu możliwe jest występowanie pęknięć w odbyt. Tak natura przewidziała, że odbyt nie jest zaprojektowane tak, aby to coś ciąg: to działa tylko na „wyjściu” i nie emitują smaru. Dlatego też, bez obopólnej zgody, bez żadnego przygotowania i dużych ilości olejów i smarów anal sex konsekwencje będą bardziej niż poważny.

Istnieje mit, że seks analny – zapobieganie hemoroidy. Nic podobnego. Dla mężczyzn, to może być tylko profilaktyka prostaty, a dla kobiet nie ma wartości, nie jest tego rodzaju. Ponadto, hemoroidy (wypadaniem odbytnicy) i inne patologie to może być spowodowane przez seksu analnego. Jeżeli taka choroba już masz, ty, jak każdy inny, sodomia jest przeciwwskazane, ponieważ mogą one zacząć przetwarzania częstotliwości.

Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie podobne, takie konsekwencje seksu analnego jak rozciąganie (lub nawet złamać) zwieracza osłabienie jego mięśnie i, w konsekwencji, gaz moczu i kału. Jednak ta często występuje u tych, którzy są zbyt często używa odbyt nie jest jego przeznaczeniem. Ponadto, jeśli nie zachować ostrożność podczas takiego stosunku, to jest prawdopodobne, aby złamać ścianę partnera odbytnicy. I specjalistów zaangażowanych w jej szycie, nie tak dużo.

Dlatego przed podjęciem decyzji o takim doświadczeniu, myślę. Człowiek, który nagle zapłonął chęć „podkraść się za” swoją kobietę, musi być w pełni przekonany, że to robi, też, czy nie smar nie pomoże. Ponadto przygotowany psychicznie i fizycznie kobieta może dostać skutki seksu analnego w postaci urazu psychicznego i nigdy w życiu nie zgodzi się na takie eksperymenty.

Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, rzadko odczuwają ból podczas penetracji odbytu. Są one znacznie bardziej narażone na przyjemności. Wynika to z faktu, że mężczyźni mają obszar anal wyposażona jest znacznie więcej zakończeń nerwowych niż u kobiet. W każdym razie, że efekty po seksie analnym zredukowane do minimum, obróbka wstępna jest koniecznością.