587 Shares 9617 views

Jak pieścić dziewczynę?

Młodzi ludzie, którzy chcą zdobyć doświadczenie seksualne, często są proszeni o jak pieścić dziewczynę. Podmiotem i przedmiotem tego artykułu.


preparat pm

Jeśli człowiek chce być na wysokości wieczór przyjemności seksualnej nie powinny zaczynać się od łóżka. Kobiety muszą być wypoczęty. I dać jej taką możliwość po pracy może być dbanie o kolacji. Może będzie to kolacja w restauracji, ale może – na własny zdobione tabeli.

Po kolacji jest skończona, kobieta zrelaksowany, można przenieść się na kanapę. Nie milcz – mówi. I rozmawiać głównie o niej – komplementy sypte, ale zawsze szczery, wykazują zainteresowanie jego sprawami. Kobieta słuchania, można przejść do działania – gładząc ramiona, plecy, oferują masaż.

w łóżku

Ale przeniósł się w łóżku. Jak pieścić dziewczynę?

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, dziewczynka sama dociskane do siebie, a następnie można przejść bezpośrednio do łasica. Należy zacząć od dotyku na szyi, z tyłu głowy i włosów. Takie uczucie jest bardzo popularny wśród dziewcząt, ponieważ w tych miejscach mają dużą liczbę zakończeń nerwowych.

Karku i szyi, można udać się do osoby – istnieje również wiele stref erogennych. Również pobudliwe miejsca uznane za uszy, palce, z powrotem dziewczyny w pępku brzucha, wewnętrznej stronie ud. Ale maksymalna czułość ma delikatny dotyk piersi kobiety.

Na ogół, warto przypomnieć, że ma wysoką podatność skóry w miejscach przejścia wyściółki: krawędź nozdrza, usta, granicę itp przedsionek Bardzo ekscytująca gra o nazwie „lot motyla”, którego sens jest łasica rzęsami.

Ale poszedł do klatki piersiowej. W procesie pieszczoty jej czułość wzrasta wielokrotnie. Jak pieścić kobietę w klatce piersiowej? Zacznij od pieszczot języka natomiast nie skupiając się jedynie na brodawki, ale także wokół nich. Jeżeli sutki pat z ręki, można zauważyć ciekawy efekt, wskazując na wielkie emocje girl – sutek erekcji. Odnosząc się do klatki piersiowej, należy pamiętać, że obszar ten jest bardzo wrażliwy i trzeba ją bardzo delikatnie pieścić. Szorstki ruch doprowadzi tylko do przeciwnego efektu – podniecenie znika. I to nie kosztuje dużo zakochanej w klatce piersiowej lub bite.

Od klatki piersiowej, aby stopniowo przejść niższe, zbliżając się do najbardziej delikatnej kobiecego ciała. Jak pieścić dziewczynę w pochwie? Proces ten wymaga także pewnej wiedzy, ale główny rady – nie dotykać łechtaczki unexcited. Takie działania mogą powodować dyskomfort, a nawet ból. Kiedy głaskanie genitalia kobiety potrzebują odmiany, ponieważ powtarzanie tych samych pieszczot nie będzie miała znaczącego wartość. Duże znaczenie mają seks oralny.

cunnilingus

Seks oralny – najszybszy sposób, aby doprowadzić dziewczynę do orgazmu. Jak pieścić dziewczynę w genitalia? Istnieje kilka pozycji, najbardziej odpowiednie do seksu oralnego:

– Dziewczyna leży na plecach, a partner znajduje się między nogami;

– Dziewczyna siedzi na krawędzi łóżka lub na krześle, a partner jest umieszczony przed nią na kolanach;

– pozycja 69.

Ten ostatni przepis nie pasuje wszystkim dlatego, że nie zawsze jest dziewczyna może skoncentrować się podczas mineta fellatio.

Patelnia jest najlepiej zacząć łatwe całowanie warg sromowych i łechtaczki. Duże znaczenie ma uwodnienie łechtaczki, lub dziewczyna może czuć się nieswojo. Lasky kontynuował miękkie, ostrożne ruchy języka. Gdy przechodzą w okolicy wejścia do pochwy, nie może ograniczać się do – obszar ten nie jest tak wrażliwy na działanie.

Pieścić żeńskie genitalia i palce, jeśli wystarczająco smarowania. Jednakże, wsunął je do pochwy nie jest konieczne – kobiety nie lubią, że proces ten jest związany z ich odbiór w ginekologa.

Mamy nadzieję, że będziemy w pełni odpowiedzieć na pytanie, jak pieścić dziewczynę, nadszedł czas, aby przejść do praktyki.