474 Shares 8830 views

Jak zadowolić kobietę w łóżku i nie tylko

Miłość między mężczyznami i kobietami w większości przypadków dotyczą nie tylko platoniczne uczucia. Stosunek płciowy – naturalną częścią życia. Dlatego wielu ludzi zastanowić się, jak doprowadzić kobietę przyjemność w łóżku. Aby sprawić by poczuła się szczęśliwa z ukochaną. Rozważmy podstawowe sposoby pieszczoty, które są miłe dla kobiet.


Lekki dotyk skóry. Na jego powierzchni są umieszczone czujniki, które wysyłają sygnały bezpośrednio do mózgu zdarzenia. Jeśli, na przykład, na ramieniu dziewczyny położyła dłoń, wiadomość jest wpadające przez zakończenia nerwowe będą konkretne i jasne – wziął kontakt. Ale kiedy jest delikatny dotyk, komunikaty z czujników są fragmentaryczne i niepewne. Mózg mówi nerwów być uważny i słuchać tego, co się dzieje. W związku z tym zachodzi wzbudzenia.

Masaż stóp. Chińczycy wiedzą, jak zadowolić kobietę w łóżku. Odkryli, że we wgłębieniu pod krotnie kciuka w stopie jest punkt, który sprawia, że kobieta czuje podniecenia. Zintensyfikować działania najlepszy sposób masażu. Rozgrzej stopy, wyciągając ręce, a następnie delikatnie wcisnąć przycisk magiczne. Pamiętaj, aby masować drugą nogę.

Lekko cios na wilgotną skórę. Wiesz już wrażliwe miejsca jego kobiety. Lizać go w najbardziej strefy erogenne, a potem cios. Ze względu na odparowanie wilgoci kobiety doznają przyjemne uczucie. Jak zadowolić kobietę w łóżku jeszcze bardziej? Używać alkoholu do nawilżają skórę (szampan, wino, itd.). Wystarczy wlać go w rozsądnych ilościach.

Gryzące zębów. Nie bój się ich używać do kobiet pieszczoty warg sromowych mniejszych warg. Działania te przyniosą przyjemność partnerowi. siła nacisku musi być taka, że jeśli odgryźć kawałek dojrzałej brzoskwini.

Rozważmy dalej jak zadowolić kobietę w łóżku. Ciśnienie na brzuchu. W odległości 10 cm od pępka mają pewien obszar. Jeśli jej pracy, kobieta zaczyna odczuwać przyjemne uczucie. Pre Partner musi pić kompot, herbata lub szampana. Ponieważ w tym przypadku, wypełniony pęcherz będzie odgrywać ważną rolę w przyjemności.

Łóżko mówić tkliwość i nieprzyzwoite. Kobiety kochają podczas seksu, szepcząc do ucha. Ważne jest, aby dowiedzieć się, jakie słowa, gdy podniecony specjalnie Twój partner preferuje. Ponieważ niektóre uwielbiam słodkie słowa, takie jak „ryba”, „królik”, „cipki”, podczas gdy inni są mocniejsze słowa.

Jak zadowolić kobietę w łóżku, jeśli ona jest blisko do orgazmu? W tym momencie konieczne jest nadal w tym samym tempie, nie zmieniając go. Eksperymenty z przyspieszania lub hamowania ruchów postępowych najlepiej jest wykonywać na początku lub w środku ustawy.

Kupić pościel jedwabna na romantyczne spotkanie. Myślisz: „Jak zadowolić kobietę” w łóżku z jedwabiu niebieski, czerwony lub czarny bielizna Twój partner poczuje się jak królowa.

Poproś partnera, aby położyć się na brzegu łóżka i przechylić głowę w dół. Podczas stosunku w tej pozycji kobieta zaczyna odczuwać zawroty głowy, jak z lekkiego upojenia alkoholowego. Pomoże to wzmocnić poczucie niej w momencie wystąpienia orgazmu.

Ułożone prostopadle do siebie. Twój organizm w tym przypadku tworzą kształt krzyża. Uczucia, że kobieta będzie doświadczenie, bo będzie to po prostu magiczne. Penis podczas gdy to wydaje się większy niż jest w rzeczywistości.

W łóżku, trzeba myśleć nie tylko o swojej przyjemności, ale także o jego partnera. Jeśli możesz dać jej wspaniałe uczucie, to będzie starał się odwdzięczyć w naturze.