650 Shares 9893 views

Homoseksualistą – patologia czy nowa moda w związku?

Homoseksualny charakter seksualny zawsze był publiczny protest. Homoseksualiści są bardzo często poddawane nieufności przez społeczeństwo. Interesujące jest to, że niektóre kraje, psychiatrzy generalnie wyklucza homoseksualizmu z kategorii patologii. To jest naprawdę? Co motywuje gejów i lesbijki?


W „Blue” i „pink” pochodzenie …

Pierwsi naukowcy, którzy badali kwestię orientacji seksualnej, doszli do wniosku, że – choroba psychiczna, która wymaga natychmiastowego leczenia. W tym „leczenie” jest przeważnie pozytywne i despotyczny: kastracja lub terapia elektrowstrząsami.

Z biegiem czasu, nowe badania zostały przeprowadzone. Na początku XX wieku został oznaczony przez podział poglądów naukowych dotyczących problemu homoseksualizmu. Są nowe uczonych, dla których homoseksualizm nie jest pewna patologia. Wśród tych uczonych był również sławny psycholog Zygmunt Freud, który również nie uważa homoseksualizm to choroba. Według pana Freuda, każdy jest biseksualny przez naturę. Ostateczna sama orientacja seksualna zależy od rozwoju dziecka.

Dzięki badaniu 50-tych XX wieku, stało się jasne, że homoseksualizm nie może w żaden sposób być choroba psychiczna! Ponadto, praca Alfreda Kinsi twierdził, że homoseksualizm jest normalny wariant! To była sensacja! W powietrzu było duch rewolucji seksualnej …

Homoseksualne oczach współczesnych uczonych

Ostatnie badania w tej dziedzinie wykazały, że homoseksualizm – nie jest to patologia. Amerykańscy psychiatrzy nawet usunięto homoseksualizm ze swojej listy chorób psychicznych. W związku z tym osoba homoseksualna nie dodaje je do osób chorych psychicznie, a wręcz przeciwnie, takiego zachowania, według amerykańskich naukowców, jest ostatecznym wyrazem normy. Ponadto, problem percepcji publicznej oraz wyroku z tych ludzi nie jest medyczny i społeczny … To było na.

Właściciel – dżentelmen

Mimo wszystko powyższe, stosunek do gejów i lesbijek w wielu krajach pozostawia wiele do życzenia. Na przykład w Rosji Niedawno prezydent Putin podpisał ustawę o zakazie propagandy homoseksualizmu wśród dzieci. Inne kraje, z drugiej strony, nie widzę nic złego w homoseksualizmie. Na przykład, we Francji, obecny prezydent Fransua Olland, wręcz przeciwnie, mogą zarejestrować małżeństw osób tej samej płci. Jak to się mówi, właściciel – dżentelmen!

Duma i uprzedzenie

Nawiasem mówiąc, nie wszyscy geje i lesbijki są zawstydzeni do publicznego potępienia, a lesbijki gwiazd nie widzę nic złego, otwarcie deklarując swoje skłonności całego świata! Na przykład, niedawno aktorka Hollywood Lindsay Lohan przyznała, że była lesbijką … Odkryli również, że najpiękniejszą aktorką Hollywood Angelina Jolie w młodym wieku miał również swoją „różową” linię. Na krótkoterminowej związki homoseksualne stwierdził Madonna, Christina Aguilera, Naomi Campbell.