858 Shares 3060 views

Jak mieć orgazm? Porady dla dziewczyn

Niestety, nie wszystkie kobiety są w stanie regularnie korzystać z intymności. Jak mieć orgazm? Ten artykuł zawiera wskazówki, które mogą pomóc.

Powinienem udawać?

Wiele kobiet, które nie wiedzą, w jaki sposób przeżywania orgazmu regularnie udają, że są puste. Za co? Pierwszym człowiekiem, który czuje, że może spełnić swoje kochanie. Oczywiście, twój ukochany będzie zadowolony wiedząc, że jest on zdolny do znacznie w łóżku. To tylko coś będziesz wiedział, że to kłamstwo.

Pamiętaj, że jeżeli jest to pewność, że bardzo dobrze się z nim, będzie on nadal robić to samo, co robi. Te same uczucia, słowa, ruchy. Po tym wszystkim, jeśli to, co Cię kręci (jak sądzi, i orgazm – dowód), a następnie jest on na dobrej drodze.

Ale rozumiem, że to, co robi, nie jest wystarczająca, aby „pełen szczęścia”. Alternatywnie, te kroki mogą być dla ciebie i wszystko nieprzyjemne. Nie jest konieczne, aby znieść bohatersko. Lepiej powoli poprowadzić mężczyznę w „dobrym kierunku”.

Nawet jeśli wybrali taktykę symulacja sugeruje bliskiego, czego można się po nim spodziewać. Ale, oczywiście, na które najbardziej potrzebują nauczyć swoje ciało i dowiedzieć się, jak mieć orgazm. Następnie będziesz bardziej dokładnie zrozumieć, co trzeba uczucia, twój partner będzie nauczyć się lepiej Cię zadowoli, a potem nie trzeba już udawać.

Ale nie możemy zapominać, że partner w żadnym wypadku nie powinien czuć świństwo. Po tym wszystkim, będzie to ciężki cios dla jego samooceny i relacji. Dlatego też, jeśli nie jesteś pewien, że można 100% believability przedstawiać szczęście, nawet nie próbować. Może twój ulubiony i będą udawać, że wierzą, ale wszystko zrozumie.

Jak mieć orgazm?

Pamiętaj, że wszystkie nasze uczucia i emocje skupiają się w naszym mózgu. Więc spróbuj skoncentrować się na właściwych rzeczach. Kiedy masz przeczucie orgazmu, poproś partnera, aby wzmocnić uczucia.

Wiadomym jest, że wiele czynników wpływa na zdolność do orgazmu. Przede wszystkim, twoje uczucia do swojego partnera. Tym bardziej, że są wyrażane, tym większe prawdopodobieństwo „pełnego rozładowania”. Po drugie, zdolność do relaksu. I po trzecie, bardzo środowisko, w którym toczy się akcja. Jeśli jest to niewygodne dla ciebie, to jest możliwe, że nie uda.

Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dostać orgazmu, pracę w tych trzech obszarach. Staraj się stworzyć sytuację, w której seks będzie tak blisko maksimum z tych przedmiotów.

Jak nauczyć się przeżyć wielokrotny orgazm?

To zjawisko istnieje. I to nie tylko w umysłach i wyobraźni. Można się tego nauczyć, ale ważne jest, aby wierzyć, że wszystko wyjdzie. Jak mieć orgazm? Na pierwszym miejscu nie jest konieczne, przez długi czas, aby zatrzymać pieszczoty po pierwszym wyładunku. Oczywiście, ostrzec partnera, który potrzebujesz delikatny dotyk. Mimo wszystko, wiele kobiet po orgazm stref erogennych się niezwykle wrażliwy.

Warto również trochę praktyki. Na przykład, czy vumbildingom. Można również korzystać z własnych kilkakrotnie. Pomoże to trenować ciało do wielokrotnego rozładowania.