561 Shares 8920 views

Co to jest BDSM: Interesujące fakty

Rozwój intelektualny współczesnych ludzi jest na wysokim poziomie, jednak wiele osób wciąż nie wie, co BDSM. Większość samego akronimu jest obrzydliwe, jako synonimem strasznej perwersji mającej na celu poniżenia i obrażać ich partnerki przez ból fizyczny.


Jednak całkowite odrzucenie przepływu nie zatrzymuje osób zainteresowanych , co jest BDSM. To wystarczy, aby zobaczyć liczbę zapytań w wyszukiwarce w internecie, aby uświadomić sobie, że ten temat jest bardzo aktualne. Tak, to jest czas, aby rozwiać standardowej reprezentacji narodu tego rodzaju relacji. W rzeczywistości, S & M jest jedną z najwyższych form zaufanie do swojego partnera, ponieważ w pełni posłuszni Jego każde słowo. Z jednej strony, dominująca staje się absolutną władzę i może zrobić ze swoim partnerem, co chce. Z drugiej strony, ma ogromną odpowiedzialność, ponieważ granica między przyjemnością i zagrożenie dla zdrowia jest bardzo cienka.

Jeżeli osoba zapytać, co to niewola, w jego wyobraźni, co do zasady, nie jest obrazem człowieka w skórzanej sukience i z batem w ręku, dostaje przyjemność z zadawania bólu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że każda gra fabularna, w której jeden z partnerów dominuje druga, już należy do kategorii BDSM. W związku z tym nie muszą ranić jego towarzysz, każda para po prostu definiuje swoją twarz i klatkę. BDSM związek opiera się na trzech głównych zasadach:

  1. Partnerzy wchodzi w takich stosunkach, na zasadzie dobrowolności, czyli jest jakaś umowa między nimi o granicach dopuszczalnej. Wykracza poza dopuszczalny rozrywki dominującym zabronione.
  2. Para może używać żadnych akcesoriów dla BDSM, który należy zauważyć, bardzo wielu są sprzedawane w sklepach. Jednak każde działanie powinno być uzasadnione i dobrze przemyślane. Ponadto, partnerzy są wstępnie ustawione tak zwane zatrzymania słowa. A jeśli dominującym przekroczył linię dozwolona lub Saab chce przerwać proces, to wystarczy, aby powiedzieć słowo, show-zatrzymanie gest. To po raz kolejny potwierdza, że w relacje BDSM są w oparciu o wspólne interesy i pragnienia każdej ze stron są brane pod uwagę.
  3. I, oczywiście, najważniejsze – jest bezpieczeństwo. Nie jest tajemnicą, że sadomasochizm pozwala gry takie jak wiązanie lub tortur, więc kwestia bezpieczeństwa partnera jest na pierwszym miejscu. Dominantami powinien być całkowicie i całkowicie pod kontrolą prowadzenia partnera, a ten ostatni może wchodzić w rodzaju szoku zakresie nieprawidłowe odczucia.

Po wyjaśnieniu , co relacje BDSM, chcę zwrócić uwagę, że nie zawsze to bezpośredni stosunek seksualny. Oznacza to, że partner może uzyskać satysfakcję z wyczerpującym stos torturom ani stosowania specjalnych akcesoriów. Dominujący kolei dostaje prawdziwą przyjemność z poczucia własnej wyższości i władzy. Ciekawostką jest fakt, że w tej subkultury około 80% kobiet wybranych do roli Saabs lub niewolników, czyli dążenie do posłuszeństwa ludzi i naprawdę cieszyć się nim.