871 Shares 2325 views

Wyścigi na ciężarówki.

Wszyscy kochamy ścigać samochody. Nawet w odległej przeszłości, kiedy były pierwsze samochody rozpoczął, a konkurencja między nimi. Są, oczywiście, sprowadzają się do dnia dzisiejszego, jedyna różnica między rasami – to chyba stała modernizacja samochodów rocznie, a ich rodzaj. Nowoczesne wyścigi wiele rodzajów takich zawodach. Niektóre z najbardziej popularnych – to rally, wyścigi Formuły 1, i wiele innych, które nie mogły słyszał. Partia nie pozostaje w ciężarówkach wyścigowych, które stale odpryskami adrenaliny i zabawy.


Wyścigi ciężarówek – jest szczególnym zjawiskiem w świecie sportów motorowych. Każdego roku, tego typu jest coraz większą popularność i coraz więcej fanów. Wyścigi na ciężarówki nie są jeszcze znane ze swojej długiej historii, ponieważ ich około 30 lat. Wszystko pochodzi z faktu, że kierowca nie miał wystarczającej ilości przyczep adrenaliny. Oto one jako zabawa i jazda wyścig na specjalnie wyznaczonych trasach. Oczywiście, z każdym nowym konkursie, taka rasa zaczęła przyciągać nowych członków, sponsorów, kibiców, dziennikarzy i wszystkich tych, którzy są zbyt leniwi, aby spędzić czas i pieniądze na taki ciekawy spektakl, jak Chciałem coś nowego, oprócz już znanych klasycznych wyścigach.

Znajduje się na niej wiele konkursów z udziałem samochodów ciężarowych, ale najbardziej popularne są, oczywiście, rajd-maraton „Dakar”. Tam są nie tylko terenowych ciężarówek wyścigi, ale także uczestniczyć motocykli, samochodów. Najważniejsze jest to, aby transport, który bierze udział w rajdzie jako nie przekracza 3,5 tony, z wyjątkiem samochodów ciężarowych. Na zawodach ścigać samochody reprezentujące różnych producentów, chroniąc w ten sposób należne im imię. Wśród nich można znaleźć już dobrze znanych marek, takich jak Mercedes-Benz «», «Renault», «Scania DAF», «» i, oczywiście, nasz domowy „KamAZ”.

Terri Sabinu – jest to osoba, która wpadła na pomysł po raz pierwszy na zorganizowanie rajdu „Dakar”. Fundament został założony w 1978 roku, a 26 grudnia, pierwszy start dano tym ekscytującym wyścigu. Można powiedzieć, że od czasów wyścigu w samochodach ciężarowych i zaczął konkurować z innymi wyścigów samochodowych na widowni.

zawody te odbywają się w ekstremalnych warunkach na pustyni. Aby dostać się do mety, uczestnicy muszą podróżować tysiące kilometrów, pokonywania wydm i wzgórza pustyni. Tylko w takich pilotów wyścigowych mogą pokazać wszystkim, co mogą zrobić, jak podczas zawodów z nich nie może się zdarzyć nic, i muszą być gotowi na każdą ewentualność. Również w wyniku eksponatu rajdu wszystkie zalety i wady samochodów uczestniczących, co należy zwracać uwagę, aby zaprojektować inżynierów, w celu uniknięcia takich błędów w kolejnych konkursach.

Bardzo zadowolony z wyników zespołu „KAMAZ” w tych rozgrywkach, ponieważ Wyścigi na ciężarówki wygrała 10 razy, i jest uważana za niekwestionowanym liderem w swojej kategorii. Mechanika, za każdym razem stara się poprawić specyfikację samochodu i podjąć najlepszą decyzję. Istnieje również techniczne i ciężarówki, które niosą wsparcie kapitałowe dla swoich pracowników.

Rosyjska ciężarówka „KAMAZ” wielbili jego imię na całym świecie. I to pomogło mu, aby siedem razy mistrz Vladimir Chagin, Firdaus Kabirov podwójny mistrz Wiktor Moskwa, wygrywając wyścig raz. To było po tym wiecu chwała „Kamaz” rozpoczęła się w 1996 roku.

Cieszą się dużą popularnością i pierścień wyścigi na ciężarówki. przechodzą one w różnych miastach Rosji. Wyścigi na rosyjskiej off-road nie wyglądał jak inni. Wszystkie te wydarzenia mają szczególnie szybki przewodność. Ale nawet na tak krótki okres czasu, jako kierowca, a publiczność na pewno dostać dużo zabawy i adrenaliny.